امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج دانشگاه آزاد 1391:ورودی 91 واحد زنجان در اینجا{با همکلاسی تون از همین الان}
نتایج دانشگاه آزاد 1391:ورودی 91 واحد زنجان در اینجا{با همکلاسی تون از همین الان}

قبولی واحد زنجان فقط در این تاپیک

بیشتر با هم آشنا شوید...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
بچه ها خواهش می کنم نمره اخرین نفر رو بذارید

[تصویر:  63.gif] [تصویر:  63.gif] [تصویر:  63.gif] [تصویر:  63.gif]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام من رتبم تو زنجان 36 شد و اخرین رتبه قبولی هم 27 بود نمیدونم دیگه امیدی هست یا نه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بچه ها خواهش می کنم نمره اخرین نفر رو بذارید . (تراز دانشگاه شهر انتخاب شده)

[تصویر:  63.gif] [تصویر:  63.gif] [تصویر:  63.gif] [تصویر:  63.gif]

پاسخ
    تراز اخرین نفر زنجان چند بوده ؟کسی خبر نداره؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      بچه ها تکمیل ظرفیت رشته برنامه ریزی شهری چه شهرهایی داره؟
      اگه ترازشم میدونید بگید...
      ممنونم

[تصویر:  5.gif]

پاسخ
      (۱۳۹۱-۶-۲۲، ۱۲:۵۵ صبح)habibian نوشته است: تراز اخرین نفر زنجان چند بوده ؟کسی خبر نداره؟

سلام؛تراز آخرین نفر دانشگاه زنجان 4983 بوده
      من با 5673 قبول شدم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      اگه 4983 شده پس من چطور با تراز 5350 زنجان قبول نشدم مطمینی که اشتباه نمیکنی

پاسخ
      (۱۳۹۱-۶-۲۸، ۰۷:۴۳ عصر)s1s2s3 نوشته است: اگه 4983 شده پس من چطور با تراز 5350 زنجان قبول نشدم مطمینی که اشتباه نمیکنی

شما شهر اول زنجان زده بودین؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        خوب یک انتخاب داشتیم دیگه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,377 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: milad93
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,018 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,872 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,690 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,522 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,425 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,983 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 748 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
          سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 979 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
          دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,071 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان