امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تکمیل ظرفیت (دانشگاه سراسری)
دوستان من میخواستم از تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری بدونم چیزی واسه تکمیل ظرفیت میمونه مجازی طوبی غیر انتفاعی امام رضا با رتبه های 200 تا 300 میشه قبول شد
ممنون میشم راهنماییم کنید!!!پارسال چه جوری بود!؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
الان رتبه 700 مجازی اورده ولی نمیدونم الان چه شرایطی داره چون مجازی تا 60 نفر روهم پارسال گرفته بود

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط aeen
    (۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۵:۳۹ عصر)hani designer نوشته است: الان رتبه 700 مجازی اورده ولی نمیدونم الان چه شرایطی داره چون مجازی تا 60 نفر روهم پارسال گرفته بود

من یادمه تو همین تاپیکا چند روز پیش دیدم که یکی از اعضا با رتبه 850 یا 860 مجازی قبول شده بود .
    آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
     سپاس شده توسط aeen
    یعنی امیدی هست که دانشگاهایی که شبانه نگرفته بودن ,شبانه بگیرن7

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط aeen
      من با رتبه 850 مجازی امام رضا قبول شدم

به نظرتون برم؟
      7
      اگه نرم توی تکمیل ظرفیت ممکنه دانشگاه کیش قبول شم؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        اگه مجازی میتونی بخونی برو 3چون زیاد کلاس تشکیل نمیشه و باید خودت بخونی یا با اینترنت کاراشونو چک میکنن که اینجوری یادگیری یه کم سخته من که اصلا مجازی نزدم ومنتظر تکمیل ظرفیتم.دانشگاه یزد شبانه آوردم که نمیرم چون خیلی دوره به شهرما. هم اینکه آموزش محوره68

پاسخ
         سپاس شده توسط elham90 ، aeen ، farin00
        (۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۲:۳۰ عصر)aeen نوشته است: دوستان من میخواستم از تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری بدونم چیزی واسه تکمیل ظرفیت میمونه مجازی طوبی غیر انتفاعی امام رضا با رتبه های 200 تا 300 میشه قبول شد

پارسال همه جور رتبه ای داشتیم

از حدود 200 تا بالای 1000

که همین رتبه حدود 200 و حدود 300 و .... توی تکمیل ظرفیت قبول شدن و اومدن
        آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
        پاسخ
         سپاس شده توسط aeen
        (۱۳۹۱-۶-۲۳، ۱۲:۰۷ صبح)0RKIDEH نوشته است:
        (۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۲:۳۰ عصر)aeen نوشته است: دوستان من میخواستم از تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری بدونم چیزی واسه تکمیل ظرفیت میمونه مجازی طوبی غیر انتفاعی امام رضا با رتبه های 200 تا 300 میشه قبول شد

پارسال همه جور رتبه ای داشتیم

از حدود 200 تا بالای 1000

که همین رتبه حدود 200 و حدود 300 و .... توی تکمیل ظرفیت قبول شدن و اومدن
        آخه یه مشکل وجود داره من هنگام ثبت نام کنکور 91 پیام نور و غیر انتفاعی زدم خیر! حالا میشه تو تکمیل ظرفیت این مشکل حل بشه!!!من بتونم مجازی انتخاب کنم؟

پاسخ
        (۱۳۹۱-۶-۲۳، ۰۲:۰۳ صبح)aeen نوشته است: آخه یه مشکل وجود داره من هنگام ثبت نام کنکور 91 پیام نور و غیر انتفاعی زدم خیر! حالا میشه تو تکمیل ظرفیت این مشکل حل بشه!!!من بتونم مجازی انتخاب کنم؟

فکرکنم میشه

اگه اشتباه نکنم پارسال کسانی مشابه شما بودن

پاسخ
         سپاس شده توسط .Utopia

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,598 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
        آخرین ارسال: godonly.
          اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,085 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
        آخرین ارسال: foroogh.r
          تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,440 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
        آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
          تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,747 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
        آخرین ارسال: شیلان
          جواب تکمیل ظرهیت دانشگاه آزاد، امروز! hamid_shahrsaz 15 4,576 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۶:۲۵ عصر
        آخرین ارسال: godonly.
          دانشگاه آزاد مرحله دوم هم داره؟ میگن فقط طراحی شهری داره زمردیان 4 2,082 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۶:۴۵ عصر
        آخرین ارسال: neorin
          مشکل مالی برای دانشگاه آزاد ندارم ولی میترسم قبدل نشم چیکار کنم زمردیان 0 1,004 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۲:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: زمردیان
          10 تا منبع را فقط برای قبولی برنامه ریزی شهری در دانشگاه آزاد بهم بگید زمردیان 0 819 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۲:۱۸ عصر
        آخرین ارسال: زمردیان
          من از امروز میخوام برای دانشگاه آزاد اونم تهران مرکز یا تحقیقات یا قزوین شروع کنم کمک زمردیان 3 1,261 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۱۲:۴۶ صبح
        آخرین ارسال: foroogh.r
          برای دانشگاه آزاد کتاب بخونم یا جزوه یا نکات یا سوالهای کنکوری گذشته زمردیان 1 953 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۰۷:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان