امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکته تامل برانگیز و جالب در اعلام نتایج آزاد
به نظرتون چقدر ارزش داره؟
ادم بخونه برا سال دیگه یا بره دانشگاه آزاد شهرستان؟اونم با وضعیت تکمیل ظرفیت امسال

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بابا یکی جواب منم بده 2
ترازم 4579شده
رتبمم 37
رتبه اخرین نفر 31
من کرمان طراحی شهری امتحان دادم -حالا تکمیل ظرفیت میخوام بزنم کرمان
یعنی قبول میشم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۶-۲۶، ۱۰:۲۶ صبح)سعیده66 نوشته است: بابا یکی جواب منم بده 2
ترازم 4579شده
رتبمم 37
رتبه اخرین نفر 31
من کرمان طراحی شهری امتحان دادم -حالا تکمیل ظرفیت میخوام بزنم کرمان
یعنی قبول میشم

اره مهندس اختلافت کمه با آخرین رتبه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
سلام 1سوال داشتم من انتخاب اولم طراحی شهری علوم تحقیقات تهران بود.ترازم 4963شده.من در تکمیل ظرفیت می تونم تو دانشگاهای همدان یا کرمان قبول بشم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۶-۲۶، ۱۰:۴۰ صبح)آیداروحانی نوشته است: سلام 1سوال داشتم من انتخاب اولم طراحی شهری علوم تحقیقات تهران بود.ترازم 4963شده.من در تکمیل ظرفیت می تونم تو دانشگاهای همدان یا کرمان قبول بشم؟
    من نمیدونم تراز دانشگاه های همدان چنده ولی کرمان شاید قبول بشید من میگم حتی قزوین هم احتمالش هست
    صبر کنید دفترچه بیاد اگه با دقت بزنید احتمال قبولیتون بالاست............
    آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia
    یک سوال داشتم دانشگاه آزاد دوبار تکمیل ظرفیت داره؟یا نه فقط یکی داشت؟چون من شنیدم برای ورودی های بهمنم یکبار دیگه باز تکمیل ظرفیت وجود داره اما نمیدونم صحت داره؟یا نه؟و اگه صحت داره زمان تکمیل ظرفیت دوم کی؟ وجوابش کی میاد؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام دوست عزیز سال گذشته دانشگاه ازاد فقط یکبار تکمیل ظرفیت داشت لیکن سال89 طی دو نوبین مهر و بهمن ماه تکمیل ظرفیت گرفت امسال رو هم الله اعلم باید منتظر اعلام نظر دانشگاه بود..
      آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
      پاسخ
       سپاس شده توسط jojo.sh

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,853 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,671 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,508 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,411 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,750 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 744 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
        دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,067 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
        اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,012 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
        هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 857 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
        مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 796 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان