امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکته تامل برانگیز و جالب در اعلام نتایج آزاد
(۱۳۹۱-۶-۲۲، ۰۱:۲۳ عصر)yaser seraj نوشته است: یک سوال جالب و البته تامل برانگیز در اعلام نتایج:
تراز آخرین نفر قبولی در علوم تحقیقات و تهران مرکز 6605 بوده و رتبه آخرین نفر قبولی در این دو دانشگاه هم 55
خوب سوال اینه که چطور ممکنه (با توجه به این همه شرکت کننده)در این دو دانشگاه، دقیقا 55 نفر ترازشون بالای 6605 باشه؟
اگر فرض کنیم برای این دو دانشگاه کف تراز تعریف کردن(که این هم بعید و البته اشتباهه)چطور برای این دو دانشگاه دقیقا 55 نفر بالای این کف تراز هستند؟
سلام یاسرجان...اینجوری که من اطلاع دارم اینجوریه که :
سیستم قبولیه دانشگاه ازاد چه در لیسانس یا ارشد اینطوریه که بر مثال همین دو دانشگاهی که فرمودین صرفا فقط 55 نفر ترازشون بالای 6605 نشده بلکه ممکنه 100 نفر باشند(توجه داشته باشین که 6605 کف تراز هم نیست) ولی دانشگاه 55 نفری که تراز بالاتری دارند رو بر میداره و بقیه رو برای تکمیل ظرفیت میفرسته.جالب اینجاست که امسال یکی از دوستام طراحی شهریه علوم و تحقیقات امتحان داده ولی تهران مرکز قبول شده(قبل از تکمیل ظرفیت!!!!!البته قبلا شنیده بودم ولی باورم نمیشد)
آخرین ارسال های من :

معماری رد زمان است بر فضا....
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نکته تامل برانگیز و جالب در اعلام نتایج آزاد - توسط naeim_architect - ۱۳۹۱-۶-۲۴، ۰۱:۲۹ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,923 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,733 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,572 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,468 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,105 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 763 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,085 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
  اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,035 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
  هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 877 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
  مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 806 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان