امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره=>روزانه برنامه ریزی شهری دانشگاه کردستان بهتره یا آزاد تهران مرکز؟
سلام دوستان

یکی از کاربران تماس گرفته و درخواست مشاوره برای انتخاب داشت لطفا جواب سوال را با اطلاعات کافی دهید.

سوال ایشان:

روزانه برنامه ریزی شهری دانشگاه کردستان بهتره یا آزاد تهران مرکز؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ساناز رحیمی
سلام
بنظر من هرچی باشه سراسری بهتره برای آینده و بازار کار اما خب اگر اساتید تهران مرکز مانند اساتید معماریش باشه که عالی هستش.....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، kasrak ، ساناز رحیمی
ولله من هرچي فك ميكنم روزانه شهري هر شهري باشه بهتر از اين است كه كلي پول صرف دانشگا آزادت كني !! دانشگاه كردستان هم بهترين اساتيد رو هم داره كه هركدومشون امسال به احتمال زياد دانشار ميشند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، kasrak ، ساناز رحیمی
حرف ایشون هم کاملا درسته
با توجه به قوی بودن دانشگاه کردستان میشه این برداشت رو کرد

(۱۳۹۱-۶-۲۲، ۰۳:۴۹ عصر)seywan_kurd نوشته است: ولله من هرچي فك ميكنم روزانه شهري هر شهري باشه بهتر از اين است كه كلي پول صرف دانشگا آزادت كني !! دانشگاه كردستان هم بهترين اساتيد رو هم داره كه هركدومشون امسال به احتمال زياد دانشار ميشند

پاسخ
 سپاس شده توسط seywan_kurd ، haydariyan ، kasrak ، ساناز رحیمی
من خودم لیسانس دانشگاه کردستان بودم . به نظرم حتما برین روزانه دانشگاه کردستان. هم استید قوی داره هم زمینه ی کاری . در زمینه ی شهرسازی واقعا خوبه
آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط seywan_kurd ، haydariyan ، kasrak
ب نظر منم روزانه کردستان خیلی بهتر از آزاد تهرانه.5
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
به نظر منم که شهرسازی کردستان واقعا قویه. برای مشاهده لیست اساتید و آشنایی بیشتر با شهرسازی دانشگاه کردستان http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=542 به این آدرس مراجعه کنید
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
این دیگه به نظر من بحث نداره.این معلومه که دانشگاه دولتی حتی تو روستا باشه هم از آزاد بهتره حتی غیر انتفاعی هم از آزاد بهتره.کردستان که یه استانه با مردم عالی.شما نباید فکر کنید که دانشگاه تهران و بهشتی و صنعت از شما بالاترن که به نظر من اینجور چیزی نیست.دانشمندان بزرگ میگن که استاد فقط 30 درصد کاره و 70 درصد دیگش به خودتون بستگی داره.استاد یه توپ میندازه وسط و هر کی بتونه به نحو احسن از این توپ استفاده کنه برنده است.من قبلا هم گفتم اگه به خاطر کار درس بخونی تو هر دانشگاه مطرحی هم باشی هیچ موقع برات کار نیست ولی اگه علاقه به رشتت داشته باشی و برای اینکه دانشت بره بالا درس بخونی برات همیشه کار است ولی این وسط دولتی از آزاد بهتره چون محیط دولتی بار علمیش بالاتره.من خودم آزاد خوندم و دارم این حرفها رو میزنم و اگه الان دارم به موفقیت میرسم به خاطر تلاش خودمه و کلاسها و نشتهایی که به غیر دانشگاه میرفتم و شرکت میکردم و هیچ موقع دنبال کار نبودم چون به خودم میگفتم اگه انقدر تو کار و علاقم به این رشته بالاتر برم حتما اون وقت اجازه رو میتونم به خودم بدم که هر جایی برم و با غرور بگم که بلدم.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
قویا سراسری بهتره آزاد به نظر من خیلی ضعیف تر از سراسریه حتی تهرانش...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
به صورت قطعی باید بگم که سراسری هرجا باشه بهتر از آزاده هم بخاطره هزینه هم فضای دانشگاه هم اساتید. دانشگاه کردستانم که به نظر من جزو دانشگاه های برتر شهرسازی هستش. خصوصا با شناختی که از جناب آقای دکتر حبیبی(اولین فوق دکترای شهرسازی ایران و استاددانشگاه کردستان و علم و صنعت) دارم مطمئنم که کردستان برید بهتره.

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,620 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,352 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 2 2,045 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: pishrurbanist
  اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,103 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  رتبه ام حدود 140 چقدر مرحله دوم بزنم تا تهران قبول بشم alireza 0 1,024 ۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۱۲:۳۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  18 تا سوال زبان زدم که اصلا نمیدونم درسته یا نه اگه همش غلط باشه خیلی جابه جا میشه؟ alireza 1 1,004 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۱۱ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  تست یا جزوه یا کتاب؟؟ یکی را برام انتخاب کنید زمردیان 1 958 ۱۳۹۲-۱۱-۲۳، ۰۹:۳۱ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول alireza 2 1,473 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۱۲:۱۵ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,441 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,434 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
آخرین ارسال: زمردیان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان