امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه تکمیل ظرفیت ارشد آزاد91

رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد به ايسنا خبرداد:

جزييات تكميل ظرفيت كنكور ارشد دانشگاه آزاد اعلام شد/امكان انتخاب 10 رشته محل جديد

» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشي

کد خبر:
91062413655

جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۹:۳۰

[تصویر:  3]
رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد از امكان انتخاب رشته محل مجدد در مرحله تكميل ظرفيت آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد خبرداد.

دكتر ناصر اقبالي در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، با بيان اينكه در آزمون كارشناسي ارشد امسال امكان انتخاب رشته محل مجدد براي قبول نشدگان در مرحله تكميل ظرفيت فراهم شده است، اظهار كرد: داوطلباني كه در آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد پذيرفته نشده‌اند مي‌توانند در مجموعه امتحاني كه شركت كرده‌اند مجددا رشته محل انتخاب كنند.

وي افزود: از آنجايي كه در آزمون كارشناسي ارشد امسال داوطلبان در يك مجموعه امتحاني شركت كرده‌اند در صورتي كه قبول نشده باشند مي‌توانند گرايش‌هاي رشته امتحاني خود را كه در مجموعه امتحاني قرار دارد، انتخاب كنند.

رئيس مركز آزمون دانشگاه آزاد ادامه داد: رشته محل‌هايي كه در مرحله تكميل ظرفيت اعلام مي‌شود متشكل از برخي رشته محل‌هاي پرديس‌هاي علوم تحقيقات، رشته محل‌هايي جديد التاسيس و رشته محل‌هايي است كه در مرحله ثبت‌نام پذيرفته شدگان اوليه تكميل نشده بود.

اقبالي با اشاره به امكان انتخاب 10 رشته محل در مرحله تكميل ظرفيت براي قبول نشدگان آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد به ايسنا گفت: براي كليه داوطلباني كه در آزمون كارشناسي ارشد امسال قبول نشده‌اند امكان اين انتخاب فراهم شده است.

رييس مركز آزمون تاكيد كرد: زمان انتخاب رشته محل مجدد در آينده‌اي نزديك منتشر مي‌شود.
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، 0RKIDEH ، haydariyan ، mehman ، M.Jamalipour
یعنی کسی که برنامه ریزی شهری امتحان داده باشه میتونه تکمیل ظرفیت طراحی شهری بخونه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
تا اونجایی که من میدونم رشته هایی که امتحانشون مشترک بوده این امکان هست مثلا رشته کامپیوتر ولی درباره طراحی شهری خودم دو به شکم

پاسخ
اگه قراره ده اولویت باشه ایا مثل سالهای قبل اولویت اول تاثیر داره یا نه ترتیب علاقه دانشجو انتخاب میکنند چون اگه ترتیب علاقه باشه اونایی که تهران بودند و قبول نشدند اونا شانسشون بیشتره چون درصدهاشون نسبت به شهرهای دیگه بهتره ولی اگه نوع اولویتها لحاظ بشه این بهتره ححححححححححححححححالااااا این تکمیل ظرفیت کی مییاد اصلا برای کلاس مهر میرسیم یا میریم برای بهمن ماه

پاسخ
(۱۳۹۱-۶-۲۵، ۰۷:۴۲ صبح)sahab نوشته است: تا اونجایی که من میدونم رشته هایی که امتحانشون مشترک بوده این امکان هست مثلا رشته کامپیوتر ولی درباره طراحی شهری خودم دو به شکم

گفتند یه مجموعه امتحانی
یعنی مثلا مجموعه برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری که امتحانش دقیقا یکی بوده
طراحی شهری که جزو این مجموعه نیست!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بله مهندس حق با شماست فقط امکان انتخاب برای رشته هایی است که امتحانشون مشترک برگزار شده.

پاسخ
(۱۳۹۱-۶-۲۵، ۱۰:۰۸ صبح)zahra artiiist نوشته است:
(۱۳۹۱-۶-۲۵، ۰۷:۴۲ صبح)sahab نوشته است: تا اونجایی که من میدونم رشته هایی که امتحانشون مشترک بوده این امکان هست مثلا رشته کامپیوتر ولی درباره طراحی شهری خودم دو به شکم

گفتند یه مجموعه امتحانی
یعنی مثلا مجموعه برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری که امتحانش دقیقا یکی بوده
طراحی شهری که جزو این مجموعه نیست!!!!
مدیریت شهری جزو مجموعه مدیریت محسوب میشه
ما مجموعه برنامه ریزی شهری و منطقه ایی امتحان دادیم یعنی برای تکمیل ظرفیت نمیتونیم مدیریت شهری انتخاب کنیم
طراحی شهری هم جداست یعنی اونا مجموعه طراحی شهری امتحان دادن.
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Sahab

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در دانشگاه علامه mina91 0 1,423 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: mina91
  داوطلبان کنکور ارشد 93 کارت جدید می گیرند mina91 0 1,248 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
آخرین ارسال: mina91
  آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد Saeedm 1 1,595 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه سازمان سنجش در مورد تکمیل ظرفیت armangostar 1 1,913 ۱۳۹۲-۸-۱، ۱۲:۵۶ صبح
آخرین ارسال: Sahab
  خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,064 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: mahan
  این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,367 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  تاریخ تکمیل ظرفیت دانشگاههای دولتی mahan 7 3,962 ۱۳۹۲-۶-۹، ۰۶:۱۰ عصر
آخرین ارسال: mahan
  زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 10 5,388 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: farza
  سورپرایز دارم اگه به عن.ان مدیر ارشد انتخاب بشم اگر بشم s1s2s3 10 3,751 ۱۳۹۲-۵-۲، ۱۰:۴۷ عصر
آخرین ارسال: elham90
  کلید سوالات ارشد ساعت18 فردا 30بهمن 13-12 0 1,537 ۱۳۹۱-۱۱-۲۹، ۰۷:۴۸ عصر
آخرین ارسال: 13-12

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان