امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
يک کليپ پر بيننده در دنيا از ايران
اين فيلم را يک توريست آمريکايي که به ايران سفر کرده بود از بالاي پل هوايي در تهران (چهار راه استقلال، ایستگاه مترو سعدی) گرفته است و آنرا در سايت يوتوب قرار داده که تعداد زيادي هم بازديد داشته است (بيشتر از صد هزار بار) آنها از نحوه رانندگي مردم ايران و عبور عابرين و موتورسيكلت ها به شدت متعجب شده اند و آن را احمقانه و ديوانه وار خوانده اند. [تصویر:  645521_Laie_68.gif] لازم به ذکر است مدتي پيش يکي از مسئولان گله کرده بود که در کانال هاي تلویزيوني اروپا از رانندگي مردم کشور ما فيلم برداري مي کنند و آنها را به عنوان کليپ خنده دار از تلوزيون پخش مي نمايند. البته من مطمئن هستم اکثر ما با ديدن اين کليپ اصلا” تعجب نخواهيم کرد و آن را عادي خواهيم دانست.

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   tehran-crazy-trafic.rar (اندازه: 4.32 MB / تعداد دفعات دریافت: 146)
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، asma ، elham90 ، sardarekord ، .Utopia ، Shahrsaz67 ، ahmad lotfi ، Ƒanos ، venusy ، Sadeghpour ، rezvan87 ، روجا ، 0RKIDEH ، yasaman12
تاسف اوره2222

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    باور نکردنیه 18
    اینم یه نمونه دیگه از این فیلما از هند
    البته نمیدونم چه سالیه

فایل‌(های) پیوست شده
    .rar   Indian Driving Skills.rar (اندازه: 2.79 MB / تعداد دفعات دریافت: 35)
    آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
    تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
    رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
    کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
    عـشـق را دوســت دارمـــ ،
    ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
     سپاس شده توسط روجا ، FaTyJo0oN

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ایستگاه اتوبوس جالب در اسپانیا atelieahjam 2 2,729 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: mihanazma
      فایل mp3 کتاب محیط های پاسخده(تالیف : ین بنتلی- ترجمه: مصطفی بهزادفر)(قسمت 1 از 2) alireza 15 13,252 ۱۳۹۴-۱۰-۲۵، ۰۷:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: ba_habibian
      عکس هایی از زیبایی های شهر اهواز U.D.SG 0 1,252 ۱۳۹۴-۵-۱، ۰۱:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: U.D.SG
      اموزش ارسال مطلب در ایران شهرساز(ویدئو) alireza 1 3,094 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوگندنامه مهندسی در مقام یک مهندس atelieahjam 0 1,125 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۱۰:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      معماری بی‌نظیر حیوانات در دل طبیعت (عکس) atelieahjam 0 1,140 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۰۲:۴۵ عصر
      یک سال انتظار و مجموعه تصاویری دیدنی از شفق قطبی atelieahjam 0 1,664 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۰۲:۴۰ عصر
      طراحی های خیره کننده با استفاده از اشعه خورشید atelieahjam 0 1,204 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۰۲:۲۷ عصر
      رایگان تصاویری از نقشه هوایی شهر اصفهان - گوگل ارت atelieahjam 0 1,672 ۱۳۹۳-۷-۱۸، ۰۳:۰۷ عصر
      رایگان تصاویری از نقشه هوایی شهر تبریز - گوگل ارت atelieahjam 0 2,622 ۱۳۹۳-۷-۱۸، ۰۳:۰۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان