امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا نیکزاد به تلویزیون نرفت؟
قرار بود وزیر راه وشهرسازی میهمان برنامه دیروز امروز فردا که روز پنج شنبه 23شهریور پخش شد باشد ولی ...
به گزارش شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران (شاسا) قرار بود برنامه «دیروز، امروز، فردا» روز پنج شنبه گذشته با حضور علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی روی آنتن برود.
این برنامه با موضوع وضعیت حال و آینده راه و شهرسازی و برنامه‌های دولت دهم برای طراحی اقتصاد مقاومتی این بخش از شبکه سوم سیما آماده شده بود. همچنین در اطلاعیه ای از مخاطبان این برنامه خواسته شده بود با شماره پیامک 20000333 نظرات و انتقادات خود را مطرح کنند. اما عصر روز پنجشنبه اعلام شد که نیکزاد در این برنامه شرکت نخواهد کرد.
برنامه دیروز امروز و فردا روز پنج شنبه 23 شهریور با حضور دکتر غلامعلی حداد عادل نماینده مجلس شورای اسلامی و با موضوع بررسی اقدام اخیر غرب در انتشار فیلم موهن غیر اسلامی پخش شد. هنوز دلیل این جابجایی برنامه اعلام نشده است.
لازم به ذکرست که طی دوسال اخیر که از ادغام وزارتخانه های مسکن و شهرسازی و راه و ترابری و تشکیل وزارت راه و شهرسازی می گذرد رابطه علی نیکزاد با خبرنگاران رسانه های نوشتاری؛ روزنامه ها و خبرگزاریها به شدت کاهش یافته و درعوض اطلاع رسانی حوزه راه مسکن و شهرسازی بدون هرگونه بررسی کارشناسانه ای و با صرف بودجه کلان وزارت راه و شهرسازی در انحصار شبکه های تلویزیونی قرار گرفته است. دلیل این اقدام را فقط می توان در دو شغله بودن برخی از مدیران وزارت راه و شهرسازی یافت.

آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
پاسخ
 سپاس شده توسط imanataei
واقعا نکته ی خوبی اشاره کردید.

دعا کنید مشکل معدل من حل بشه. بعدش چنان با روحیه من تمام کارهای این دولت خصوصا در بخش شهرسازی به سند براتون نقد می کنم که خودتونم باورتون نشه.
اما حیف که الان ...............
آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  الزام شهرداری به رعایت معماری اسلامی روجا 0 1,180 ۱۳۹۱-۷-۶، ۱۱:۳۲ صبح
آخرین ارسال: روجا
  مترو تهران به بوستان ولایت رسید MHAKBARI 0 1,226 ۱۳۹۱-۶-۲۹، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  چرا خیابان بزرگ پایتخت ناامن شده است؟ javad jamshidi 0 1,267 ۱۳۹۱-۶-۲۶، ۰۹:۱۷ صبح
آخرین ارسال: javad jamshidi
  سفر نیکزاد به گچساران FaTyJo0oN 0 761 ۱۳۹۱-۶-۲۳، ۰۵:۰۶ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان