امتیاز موضوع:
  • 90 رأی - میانگین امتیازات: 3.26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل mp3 کتاب با شهر ومنطقه در ایران قسمت آخر(داغ)
(۱۳۹۰-۲-۱۱، ۰۱:۲۰ عصر)sasan_arzani نوشته است: من اول نظرم مثل شما بود . اما وقتی که توضیحات دکتر شیعه را در کلاس کارگاه برنامه ریزی شهری 1 شنیدم به این نتیجه رسیدم که این کار اشتباهه.خودشون راضی نیستن.افسوس بلندی کشیدن.می گفتن چه صداش هم مثل صدایه منه.به نظر من هر کی این مطلبو دوست داشته تا الان دانلود کرده.

به این نتیجه رسیدید یا از زبون خودشون اینو شنیدید که نمیخان همچین فایلی از کتابشون منتشر بشه!!!!!!
به نظر من کار بچه گانه ای بوده وقتی سایت های مشابه هیچ حد و مرزی ندارند هیچ کس حق نداره برای سایت های دیگه حد و مرز تعیین کنه لطفا !
به قول مریم میرزایی خود دکتر به حد کافی وکیل وصی داره نیاز نداره سنگ ایشونو به سینه بزنید. بهتره برای خود شیرینی و کسب نمره دنبال راهای دیگه ای بگردی
خلاقییت داشته باش!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اول و آخر همه امتیازات کتاب به اسم دکتر شیعه است چه فرقی داره به صورت کتاب باشه یا فایل صوتی
از خداشون هم باشه
کتاب مذهبی تورات و انجیل و قران نیست که بخاییم تحریفش کنیم
حالم به هم خورده از صبح که این موضوع رو دیدم روزم خراب شد
عادلانه نیست این آقا خودش دانلود کرده من و خیلی های دیگه هم میخاییم داشته باشیم
قرار نیست با حرف 1 نفر برداشته باشه مگر اینکه خود دکتر باشه
اگه میخاین عدالت برقرار شه دوباره بزارینش
لطفا

پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۳۱، ۰۹:۴۵ صبح)@ouror@ نوشته است: اول و آخر همه امتیازات کتاب به اسم دکتر شیعه است چه فرقی داره به صورت کتاب باشه یا فایل صوتی
از خداشون هم باشه
کتاب مذهبی تورات و انجیل و قران نیست که بخاییم تحریفش کنیم
حالم به هم خورده از صبح که این موضوع رو دیدم روزم خراب شد
عادلانه نیست این آقا خودش دانلود کرده من و خیلی های دیگه هم میخاییم داشته باشیم
قرار نیست با حرف 1 نفر برداشته باشه مگر اینکه خود دکتر باشه
اگه میخاین عدالت برقرار شه دوباره بزارینش
لطفا

سلام مهندس

با عرض پوزش از شما و بقیه مهندسین فعلا این کار را انجام نمیدم چون معلوم نیست ایشون چطور این مطلب را بیان کردند که دکتر ناراضی شده.

از سایتها و وبلاگ هایی که از دکتر درخواست کرده بودند که این فایل دوباره در سایت قرار بگیره تشکر میکنم.

مهندس @ouror@ از اینکه با این صداقت به دوستان در قسمت طراحی شهری کمک میکنید تشکر میکنم و امیدوارم با قبولی در دانشگاهی معتبر جواب این کار خداپسندانه تون را بگیرید.

تعدادی از دوستان هیچ مطلبی برای ارتقا دانش مهندسین در سایت نمیزارند و هر روز به سایت سر میزنند که نکنه مطلبی از اون سایت به این سایت بیاد.و اون را بزرگ کنند. من هر مطلبی که روی اون اعتراضی باشه را از سایت حذف میکنم.

این سایت اونقدر مهندس با صداقت داره که نیاز به این افراد احساس نشه.

این سایت هدف اصلی اش اینه که بروزترین مطالب و بیشترین خدمات را ارائه دهد.

با سپاس از شما مهندس و دوستان عزیز

کوچکترین عضو سایت علیرضا
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط @uror@
:huh::huh:
آخه چرا افرادی که خودشون مفید نیستن ....اینقدر موش میدوانند ؟!!! خوبه حالا اصل کتاب نیست و خلاصه است . :@:huh::@:s:@:@:@
خواهش می کنم آقای مهندس بذاریدش واسه دانلود . :s:-/

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط saeed nasiri majd
    واقعا واسه این خانوم متاسفم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      مثل همیشه عالی مهندس.واقعا دستتون درد نکنه

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        عالیه همین طور باهم میریم جلو
        خسته نباشید

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        بابا بی خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییال!
        یه روز نبودیما!!( چقدر مهم شدم خودم نمی دونستم:D )
        به نصیحت دوستان گرامی مخصوصا مهندس orkideh_04 دیروز داشتم مبحث مدل ها رو مطالعه می کردم و کتاب های زیر رو همزمان می خوندم:
        1. مدل ها در جغرافیا
        2.مدل های کاربردی
        3.منطقه ای زیاری
        4.منطقه ای اشکوری
        5.خلاصه مباحث جنگجو
        6. تکنیک های برنامه ریزی ( شیعه!)
        اول یه نکته جالب بگم شما اگه فقط کتاب اول رو بخونید و بقیه رو از دست بدید هیچ چیزی از دست ندادید! چون بقیه با توجه به سال انتشار کتاب فقط از رو کتاب اولی کپی کردن، حتی اینقدر به خودشون زحمت ندادن مثالاشو عوض کنن!! ( البته کتاب دومی هم چیز های جدیدی داره، چرا دروغ، فکر می کنم 2 کتاب اول مرجعه بقیه بی خودی!!!)
        دوم نه واسه من و نه واسه بقیه اصلا مهم نیست که فای صپmp3 کتاب آقا یا خانمی گذاشته بشه یا نشه! ته تهش خودمون میریم می خونیمش، منت هیچ کسی رو هم نمی کشیم
        سوم درسته که گذاشتن مطالب هر کسی باید با اجازه اون فرد باشه، اما مگه خود اون ها کی هستن؟ چه گلی به سر این مملکت زدن؟ فقط....
        فکر می کنم ما نباید سر این مسائل دعوا کنیم، بلکه اونها هستند که باید دعوا کنن و خواهش که ما از این ها استفاده کنیم!
        بنابر این از مهندس دهقان خواهش می کنم این فایل رو نذاره، چون بعضیا لیاقتشون اینقدر نیست که شما بخواین وقت بذارین کتاباشون رو mp3 بکنین، فکر هم نکنن چیز خاصی هستند ها، اگه به خاطر کنکور ارشد نبود صد سال!!!!!!!!!
        یه مطلب دیگه هم اینه که خلاصه هیچ موردی نداره اگه با ذکر منبع باشه، مگه خود این اساتید گرانقدر و گرانمایه! این کار رو نمی کردن؟
        اصلا تو ایران قانون کپی رایت ... خلاصه می گم اگه این قانونه پس چرا آقایون تو کتاباشون از هرکسی مطلب میذارن اما وقتی نوبت بقیه میشه...
        الان که این مطلبو نوشتم پشیمونم که چرا وقتم رو سر بعضی از مسائلی که به آدمای ... تعلق داره می ذارم!
        زیاده عرضی نیست
        والسلام
        آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
        پاسخ
         سپاس شده توسط alireza ، arvik ، shaghayegh_66 ، romisa
        سلام
        دوستان من کمی دیر متوجه شدم
        اگه کسی دانلود کرده لطفا واسه منم بفرسته
        ممنون میشم و سعی میکنم جبران کنم

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          چه اتفاقات جالبی اینجا افتاده!!!
          بجای تشکر از این همه وقتی که برای این همه آدم مشتاق گذاشته میشه، اعتراض هم کردن!؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            فایل mp3 کتاب سیمای شهر (کوین لینچ) alireza 135 79,208 ۱۳۹۶-۱-۲۳، ۱۲:۱۹ صبح
          آخرین ارسال: زهرا مقربی
            ایستگاه اتوبوس جالب در اسپانیا atelieahjam 2 2,729 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۲:۴۰ عصر
          آخرین ارسال: mihanazma
            فایل mp3 کتاب محیط های پاسخده(تالیف : ین بنتلی- ترجمه: مصطفی بهزادفر)(قسمت 1 از 2) alireza 15 13,251 ۱۳۹۴-۱۰-۲۵، ۰۷:۲۹ عصر
          آخرین ارسال: ba_habibian
            تصاویر فصل یک کتاب طراحی فضای شهری مهندس توسلی diamond 4 4,956 ۱۳۹۴-۹-۱، ۰۲:۳۳ عصر
          آخرین ارسال: sepid487
            دانلود فایل صوتی جلسه اول آموزش زبان تخصصی شهرسازی ویژه مبتدیان اختصاصی ایران شهرساز alireza 3 1,913 ۱۳۹۴-۵-۱۲، ۰۶:۱۶ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            عکس هایی از زیبایی های شهر اهواز U.D.SG 0 1,250 ۱۳۹۴-۵-۱، ۰۱:۲۴ صبح
          آخرین ارسال: U.D.SG
            آموزش مکانیابی اسکان موقت با GIS masoudrom 4 1,800 ۱۳۹۴-۳-۲۷، ۰۶:۳۲ عصر
          آخرین ارسال: masoudrom
            درخواست رایگان طرح توسعه راهبردی شهر ورشو shahab_fallahpour 4 3,059 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۱۲:۵۹ صبح
          آخرین ارسال: haydariyan
            کوچکترین کشور جهان با جمعیت 3 نفری atelieahjam 5 3,222 ۱۳۹۳-۱۱-۲۰، ۰۹:۴۳ عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
            اموزش ارسال مطلب در ایران شهرساز(ویدئو) alireza 1 3,093 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۹:۴۳ عصر
          آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان