امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب اختصاصی ایران شهرساز==>>نظر دهید
سلام دوستان

از طریق انتخاب قالب در پایین صفحه انجمن ((قالب اختصاصی ایران شهرساز)) را انتخاب کنید و تغییر قالب را بزنید و بعد از چک کردن آن نظر خود را بنویسید.

این قالب اختصاصی ایران شهرساز بوده که طراحی شده است.

ممنون از شما
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، ایلیا ، sardarekord ، godonly. ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، haydariyan ، javad jamshidi ، MHAKBARI ، asma
این قالب نسبت به بقیه قالبهایی که تاحالا انجمن داشته بهتره.اما قسمت آخرین پستها که میشد تنظیم کرد 50 یا 100 یا ... پست رو نمایش بده جاش خالیه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۶-۲۶، ۰۲:۰۵ عصر)hamed66 نوشته است: این قالب نسبت به بقیه قالبهایی که تاحالا انجمن داشته بهتره.اما قسمت آخرین پستها که میشد تنظیم کرد 50 یا 100 یا ... پست رو نمایش بده جاش خالیه

سلام در پایین انجمن هست

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، sardarekord
خوبه بد نیست :-) قسمت بالای سایت طراحیش بهتر شده و مدرن تر ... اما رنگش چشم آدم می زنه خیلی روشنه
قسمت وسط سایت که تالارها معرفی شده واقعا بد شده انقدر که رنگ سفید استفاده شده و فونت هم خیلی ریز و بد رنگه چشم آدم خسته می کنه
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sardarekord ، 0RKIDEH
(۱۳۹۱-۶-۲۶، ۰۳:۰۲ عصر)mina. نوشته است: خوبه بد نیست :-) قسمت بالای سایت طراحیش بهتر شده و مدرن تر ... اما رنگش چشم آدم می زنه خیلی روشنه
قسمت وسط سایت که تالارها معرفی شده واقعا بد شده انقدر که رنگ سفید استفاده شده و فونت هم خیلی ریز و بد رنگه چشم آدم خسته می کنه

سلام دلیل اینکه هنوز برای همه قرار داده نشده همین هست که ایرادات را رفع کنیم.
نظرات اعمال میشود.

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۱-۶-۲۶، ۰۳:۰۲ عصر)mina. نوشته است: خوبه بد نیست :-) قسمت بالای سایت طراحیش بهتر شده و مدرن تر ... اما رنگش چشم آدم می زنه خیلی روشنه

سلام چه رنگی باشه؟

پاسخ
این قالب بهتره . تشکر از شما ، ولی رنگ سفید و روشنش خیلی زیاده و چشم رو اذیت میکنه ، ای کاش شیری تر بشه یا جند درجه مات تر .

منوهای میانبر که در بالای سایت برای معرفی مهمترین خبرها قراردادید خیلی خوبه .

امکانش هست هدر هایی که برای سایت هم طراحی شده بوند رو جایگزین کنید ؟
تشــــــــــکر1
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
113نسبت به قالب های قبل متنوع تر هستش

قسمت بالا که لینک ها رو قرار دادین ( صفحه اصلی ، انجمن و ...) اگه رنگ لینک ها رو تیره تر کنید بهتر هستش.

وقتی با موس روی لینکی قرار می گیریم شروع می کنه به تغییر رنگ....به نظرم اگه واسه این تغییر رنگه از رنگ های تیره استفاده شه بهتر هستش آخه اینجور به خاطر رنگ روشنه لینکا نمی شه خوندشون113
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
سلام خسته نباشید ممنون از طراحی تون.. خواستم بدونم کلا بخوام یه موضوع جدید بنویسم کجه باید برم.
آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
پاسخ
(۱۳۹۱-۶-۲۶، ۰۹:۰۲ عصر).Mahbobe نوشته است: این قالب بهتره . تشکر از شما ، ولی رنگ سفید و روشنش خیلی زیاده و چشم رو اذیت میکنه ، ای کاش شیری تر بشه یا جند درجه مات تر .

منوهای میانبر که در بالای سایت برای معرفی مهمترین خبرها قراردادید خیلی خوبه .

امکانش هست هدر هایی که برای سایت هم طراحی شده بوند رو جایگزین کنید ؟
تشــــــــــکر1

سلام حتما رنگش تغییر خواهد کرد
هدر هم باید مخصوص همین هدر الان طراحی شود و کاملا متفاوت

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,874 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,302 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,806 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,850 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,334 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,370 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,138 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,912 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3 5,108 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان