امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درسته علوم تحقیقات برای ارشد آزاد تکمیل ظرفیت نمی گیرد؟پس تکلیف جای انصرافی چی میشه؟
(۱۳۹۱-۶-۳۰، ۰۸:۳۶ صبح)farin00 نوشته است:
(۱۳۹۱-۶-۲۹، ۱۱:۳۰ عصر)mardin نوشته است: من رتبم 160 علوم تحقیقات شده رشته برنامه ریزی شهری
تراز 5914. کسی میدونه تکمیل ظرفیت کجا قبول میشم؟؟؟

منم رتبم 170 علوم تحقیقات شده رشته برنامه ریزی شهری
تراز 5835 کسی میدونه تکمیل ظرفیت کجا قبول میشم؟؟؟
شما بعیده برای تکمیل ظرفیت اونجا پذیرش بشوید اما با این نمره ها در علوم تحقیقات های شهرها احتمال بالای 95 درصد پذیرش میشوید و یا حتی قزوین و همدان هم محتمله، ولی قطعی نیست...
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
سلام...
خواهش می کنم کمکم کنید.
من اگه سه درس مباحث عمومی و مبانی نظری.تارخ شهرسازی را 50٪ بزنم آیا شانس قبولی در مرحله اول دانشگاه سراسری دارم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ببین دوست من اسکیس از همشون مهمتره

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,464 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,030 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,616 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,080 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,700 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 978 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,152 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 756 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 984 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
      دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,079 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان