امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دفترچه تکمیل ظرفیت 31 شهریور می آید آیا شروع کلاس هم مهر خواهد بود؟
سلام دوستان

با توجه به اینکه دفترچه تکمیل ظرفیت 31 شهریور می آید آیا شروع کلاس هم مهر خواهد بود؟

و به نظر شما نتیجه را چه موقع اعلام میکنند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۱-۶-۲۶، ۰۴:۵۹ عصر)AliReza نوشته است: سلام دوستان

با توجه به اینکه دفترچه تکمیل ظرفیت 31 شهریور می آید آیا شروع کلاس هم مهر خواهد بود؟

و به نظر شما نتیجه را چه موقع اعلام میکنند.

به احتمال زیاد از مهر شروع میشه دوست من پارسال تکمیل ظرفیت علوم تحقیقات کرج معماری قبول شد که کلا تو تکمیل ظرفیت دانشجو گرفت البته کلاساشون دیر شروع شد ولی همون ترم مهر حساب میشد... امسالم به گفته خودشون احتمالا یه سری جاها کلا تو تکمیل میگیره دانشگاه های دیگه هم باز همون ترم مهر ترم اولشون حالا هر وقت که رفتن
دوره لیسانسم بچه های تکمیل ظرفیت سری سوم از اذر نشستن سر کلاس و همون ترم مهر ترم اولشون حساب شد..
دانشگاه ازاد اینجوررریه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia
    یک سوال ایا کسی که اولویتش را یک جا زده باشه و قبول نشده باشه در مرحله تکمیل ظرفیت اولویت همون شهر با این فرد خواهد بود یا برای همه یکسان میباشد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بله من امروز ار مرکز ازمون پرسیدم گفتند شروع کلاسها برای مهر خواهد بود

پاسخ
    s1s2s3 ببخشید چطوری از مرکز آزمون پرسیدید ؟ راحت تونستید شمارشو بگیرید یا با کلی دنگ و فنگ ؟ میشه شمارشو اینجا واسه ما هم بزارین ؟ ممنون میشم.
    آقا علیرضا مدیریت سایت ببخشید یک سوال داشتم.شما مطمعنین دفترچه تکمیل ظرفیت 31 شهریور میاد ؟ اونوقت مثلا به ما یکی دو روز وقت میدن که مجددا انتخاب شهر کنیم ؟ از کجا اینقدر مطمعنین؟ از منبع خاصی خوندید ؟ یعنی ما باید سه چها روز دیگه هم صبر کنیم ؟ هی خداااااا2
    هی خدااااااااااا .. امان از این دانشگاه آزاد....صبر آدمو لبریز میکنه چند روزه خواب و خوراکمون مختل شده به قرآن...28

بچه ها تورو خدا زودتر جواب منو بدین.ممنون/.

و یک چیز دیگه .. الان تو سایت www.azmoon.org دو تا گزینه وجود داره :
    یکی :

سامانه انتخاب رشته آزمون سراسري سال 1391 - رشته های غير پزشكی و علوم پزشكی

و اون یکی :

انتخاب رشته مجدد آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی بزودی در سایت www.azmoon.org

دومی رو کلیک که میکنیم کار نمیکنه .... میدونم به خاطر اینه که چند روز دیگه به قول آقا علیرضا دفترچش میاد اما .....سوال من اینجاست ..اولین گزینه (؟) ...این سامانه انتخاب رشته آزمون سراسری منظورش چیه بچه ها ؟ منظورش دوره ی کارشناسیه ؟ آخه حرفی از ارشد نزده....یکی که از قضیه ی اولی خوب خبر داره لطفا واسمون کامل توضیح بده اولی چیه ... من یکم ترسیدم نکنه مال ما باشه و شروع شده باشه7

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      بابا ازمون سراسری منظورش اونایی که از دیپلم به کارشناسی امتحان دادند یعنی دیپلم ریاضی فیزیک و علوم تجربی و زبان و هنر و علوم انسانی مال ارشد هنوز نیومده

پاسخ
       سپاس شده توسط Blackfield
      سلام ببخشید مگه تکمیل ظرفیت دفترچه داره ؟ مگه اینترنتی نیست؟ مثل همون دفترچه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 91 که اینترنتی دنلود کردیم مثل اون دنلود میکنیم دیگه؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 967 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,674 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد alireza 6 1,899 ۱۳۹۵-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۲ صبح
        آخرین ارسال: Yas_moradimehr
          دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,067 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
          زمان انتشارنتایج نهایی ارشد 8 شهریور 95 alireza 0 475 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۳ عصر
          برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,012 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
        آخرین ارسال: yalda118
          اعلام رشته محل‌هاي جديد و برخي اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته ارشد 1395 alireza 0 606 ۱۳۹۵-۴-۵، ۰۲:۳۹ عصر
          آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,621 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
        آخرین ارسال: khansa
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹۵ alireza 0 1,013 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۷:۴۵ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 31 کشور در گرایش طراحی شهری 95 alireza 1 1,148 ۱۳۹۵-۳-۲۶، ۰۶:۴۳ صبح
        آخرین ارسال: kathy

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان