امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه خوااااااااااهش از همه دوستان کنکوری
سلام
دوستان خوب ایران شهرسازی ام که میدونم این روزا اکثرانتون مثل خود من استرس تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد رو دارید
خواهش میکنم بیام به هم اطلاعات درست بدیم و به همدیگه هم استرس وارد نکنیم
انشاالله که به لطف خدای مهربون هرکس هر جایی که دوست داره قبول میشه63
الان به نظر من بزرگترین کمک به همدیگه اینه که بیام رتبه ها و ترازهای آخرین نفر جاهایی که برنامه ریزی شهری یا طراحی شهری رو داشته اند بهم بگیم
من خودم چند تا رو که چند روز پیش تو سایت آقای مهندس دهقان لطف کرده بودن و گذاشته بودن رو میزارم خواهش میکنم شما دوستان بیان تکمیلش کنید
1-طراحی شهری مشهد تراز اخرین نفر انتخاب اول5595
و رتبه اخرین نفر انتخاب اول 26 بوده
2-طراحی شهری علوم تحقیقات
نمره اخرین نفر انتخاب اول 6310
رتبه اخرین نفر انتخاب اول 58
3-برنامه ریزی شهری تهران مرکز
نمره اخرین نفر انتخاب اول 6600
رتبه اخرین نفر انتخاب اول 55
4-برنامه ریزی شهری همدان
نمره اخرین نفر انتخاب اول 5662
رتبه اخرین نفر انتخاب اول 27
5--طراحی شهری زنجان
نمره اخرین نفر انتخاب اول -----
رتبه اخرین نفر انتخاب اول 27
6--طراحی شهری قزوین
نمره اخرین نفر انتخاب اول 5327
رتبه اخرین نفر انتخاب اول31
7-برنامه ریزی شهری قزوین
نمره آخرین نفر انتخاب اول 5645
رتبه آخرین نفر انتخاب اول 27
من داخل دفترچه نگاه کردم برنامه ریزی شهری ، قزوین-مرند-همدان-تهران مرکزی و علوم تحقیقات
و
طراحی شهری ، تهران مرکزی -علوم تحقیقات-زنجان-قزوین-کرمان و مشهد
هستند
لطفا واحدهایی که ترازو رتبه شون نیست رو تکمیل کنید
آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، ایلیا ، alireza ، mehman ، روجا ، .Utopia
من که میگم اصلا آزاد نرید بهتره و بزارید سال بعد کنکور بدید.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
یک کلمه از مادر عروس بابا چی چی را نرید ما داریم برای این دانشگاه ازاد دست و پا میزنیم که قبول شیم شما هم میگید نریم بعضی ها با بعضی حرفها کفر ادم را در مییارن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۶-۲۷، ۰۲:۴۴ عصر).Mahbobe نوشته است: موضوع این تاپیک تکراریست .
ای کاش مطالبی که خودتون اضافه کردید رو در این تاپیک درج کنید تا اطلاعات منسجم تری بدست بیاریم .

http://iranshahrsaz.com/showthread.php?t...2#pid34832

خیلی ممنون.

!!!!!!!!!!!میدونم که تکراری هست مهندس عزیز
اما بیشتر هدف بنده این بود به جای اینکه دوستان همش به همدیگه خبرهای راست یا دروغ بدند واسترس وارد کنند بیان اینجا و بهم کمک کنند چون واقعا این چند روز خوده بنده از بس خبرهای جورواجور شنیدم کلافه شدم در واقع فقط یه تلنگر بود

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، mehman
(۱۳۹۱-۶-۲۷، ۰۶:۴۱ عصر)zahra artiiist نوشته است: !!!!!!!!!!!میدونم که تکراری هست مهندس عزیز
اما بیشتر هدف بنده این بود به جای اینکه دوستان همش به همدیگه خبرهای راست یا دروغ بدند واسترس وارد کنند بیان اینجا و بهم کمک کنند چون واقعا این چند روز خوده بنده از بس خبرهای جورواجور شنیدم کلافه شدم در واقع فقط یه تلنگر بود

بله درست می فرمایید . ولی متاسفانه این تاپیک ها خیلی سریع به بحث های انحرافی و گمراه کننده کشیده میشه .
ممنون از شما که به فکر راهنمایی دوستانتون هستید . پس اگر خبری از ظرفیت های جدید شنیدید و معتبر بود در اولین ارسال همین تاپیک وارد کنید تا تکمیل بشه .
سپاس.1
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط قاصدک
ممنون از شما که به فکر راهنمایی دوستانتون هستید . پس اگر خبری از ظرفیت های جدید شنیدید و معتبر بود در اولین ارسال همین تاپیک وارد کنید تا تکمیل بشه .
سپاس.1
خواهش دوست عزیز
من الان اطلاعات برنامه ریزی قزوین رو اضافه کردم

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,113 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 975 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 800 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
  پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 798 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
  خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) alireza 0 978 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۱ صبح
  خلاصه شماره 5 از 14 خلاصه -آزتک،مایا،اینکا (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 674 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۰ صبح
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 872 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
  فروش ویژه گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست alireza 88 44,618 ۱۳۹۵-۳-۲۵، ۱۰:۵۶ عصر
  کنکوری های عزیز منتظرتان بعد از کنکور هستیم alireza 3 840 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۰۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان