امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک خبر مهم در مورد ارشد ازاد و به ضرر شهرستانی به نفع تهرانی
من از مرکز ازمون پرسیدم ایا اگر کسی در مرحله اول دانشگاهی را زده باشد و در ان قبول نشده باشد اگر ان دانشگاه دوباره اعلام ظرفیت کند ایا اواولویت با ان فردی است که در مرحله اول ان شهر را زده است یا بر اسا س نمره کل همه شرکت کنندگان کشور
جواب انها : بر اساس نمره خواهد بود
با این حساب اگه علوم تحقیقات تکمیل ظرفیت نگیره همه اونایی که تو علوم تحقیات هستند جای ما را میگیرند چون نمره هاشون خیلی بالا است بریم برای سال بعد اینم شانس بد ما

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، mehman

سلام تهران مركز تكميل ظرفيت مي گيره؟ چه بومي گزيني اخه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۶-۲۷، ۱۲:۴۹ عصر)s1s2s3 نوشته است: من از مرکز ازمون پرسیدم ایا اگر کسی در مرحله اول دانشگاهی را زده باشد و در ان قبول نشده باشد اگر ان دانشگاه دوباره اعلام ظرفیت کند ایا اواولویت با ان فردی است که در مرحله اول ان شهر را زده است یا بر اسا س نمره کل همه شرکت کنندگان کشور
جواب انها : بر اساس نمره خواهد بود
با این حساب اگه علوم تحقیقات تکمیل ظرفیت نگیره همه اونایی که تو علوم تحقیات هستند جای ما را میگیرند چون نمره هاشون خیلی بالا است بریم برای سال بعد اینم شانس بد ما

نه بابا مگه میشه !! بهت دروغ گفتن !! به راحتی که نمیشه حق کسی خورده بشه . به حرفاشون اعتماد نکن کلا خالی زیاد می بندن 3 منم امروز صبح به هزار زور و زحمت روابط عمومی دانشگاه آزاد زنگ زدم گفتم زمان شروع انتخاب رشته ی تکمیل ظرفیت چه تاریخیه؟گفت پنجشنبه یا جمعه . ظهر اومدم به سایت آزمون سر زدم دیدم نوشته انتخاب رشته مجدد از فردا !!!! 21
به هر حال .....امیدوارم خدا به دادمون برسه و به همون کمک کنه .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط elham90

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان در خواست مقاله با فرمت amin.al1987 2 1,392 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۴:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: foroogh.r
      "نوروز در شهر "سومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 0 1,724 ۱۳۹۳-۱-۶، ۱۰:۳۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آشنايي با وظايف شهرداري ها در قبال شهروندان و شهرها زمردیان 0 1,791 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      گفتگوی یک شهرساز با شهردار زمردیان 0 1,900 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۳ عصر
      ملاقات حضوری در روز کنکور 1393 عکسی یادگاری زمردیان 0 965 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۰۵ صبح
      ملاقات حضوری در روز کنکور مرحله دوم 1392 alireza 25 8,754 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: mehdime007
      عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,337 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
    آخرین ارسال: hamidataee
      بررسی بازار در شهر سازی ماراویا 0 1,152 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۵:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      تأثیر ایران شهرساز در قبولی ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ URBAN 98 7 3,740 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۴:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: URBAN 98
      بدون تعارف : معماران در لباس شهرسازان ماراویا 0 1,020 ۱۳۹۱-۹-۵، ۰۳:۵۷ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان