امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه نکته بسیار مهم در ارتباط با تکمیل ظرفیت آزاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه نکته مهم در رابطه با تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد نحوه رسیدگی به انتخابهاست که با سراسری متفاوته.با یه مثال توضیح میدم

در کنکور سراسری ابتدا رتبه 100 تمام انتخابهایش بررسی میشه و نهایتا یکی از اونها قبول میشه و بعد نفر 101 انتخابهاش بررسی میشه که هر کدوم ظرفیت داشته باشه قبول میشه
اما در آزاد اینگونه نیست ابتدا انتخاب اول تراز 6101 بررسی میشه فرضا زده تهران مرکز.اما تهران مرکز ظرفیتش پر شده و انتخاب تراز6101 رد میشه و انتخاب اول تراز 6100 بررسی میشه که فرضا کرمان است و قبول میشه.همینطوری انتخاب اول برای همه بررسی میشه و در مرحله بعد انتخاب دوم کسانی که قبول نشدند بررسی میشه و اگه ظرفیتی مونده باشه در انتخاب دوم قبول میشود.فرضا تراز 6101 که بهتر از 6100 است انتخاب دومش کرمان است اما ظرفیت کرمان پر شده و در انتخاب سوم شاید یه جایی قبول بشه که فکرش را نمیکرده.اینطوریه که انتخاب در اولویته برای دانشگاه آزاد نه صرفا رتبه.برای کنکور دیپلم که مطمئنا اینطوری انتخاب میشه از بین 7 انتخاب.از آنجا که سال اوله ریسک نکنید و با توجه به رتبه و اولویت اول خودتون انتخاب کنید.

موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، alireza ، قاصدک ، elham90 ، mehman ، 0RKIDEH ، sanaz.f
سلام دوست عزیز چند تا سوال از شما تا جواب خود را بگیرید منظور شما از ازمون سراسری ازمون دانشگاه ازاد است یا سازمان سنجش اگه منظورتون کنکور دیپلم به کارشناسی ازاد است من همین الان از طریق سیستم پاسخگویی ان به سازمان ایمیلی زدم چون خودتون میدونید سایت ازمون جای برای ارایه و فرستادن سوال نیست و من از طریق سامانه ازمون سراسری تکمیل ظرفیت ازاد این سوال را فرستادم که شاید با ارشد در ارتباط باشد و سوالم این بود که ایا کسی که 20 اولویت انتخاب میکنه ایا نوع اولویت بندی در قبولی ان تاثیر داره یا بر اساس علاقه انجام میگیره انها نوشتنید بر اساس علاقه حالا نمیدونم این قانون برای تکمیل ظرفیت ارشد هم رعایت میشه یا خیر ولی اگه بشه گاو همه زاییده میشه چون علوم تحقیقاتی ها مییان همه شهرا را به دلخواه میزنند وچون رتبشون بالاست راحت جای بچه های دیگه را میگیرن ولی اگه به قول شما این اولویت بندی رعایت بشه شانس قبولی بسیار بالاست

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کسی میدونه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد برا ارشد رشته برنامه ریزی شهری کی میاد؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۷-۸، ۰۱:۴۴ عصر)sh.ghazizade نوشته است: کسی میدونه تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد برا ارشد رشته برنامه ریزی شهری کی میاد؟

مهندس عزیز اول این ارسال تاریخش رو نگاه می کردین می دیدین برای خیلی وقت پیشه جای این سوال اینجا نبود.....دوم اگه تکمیل ظرفیتی باشه(که احتمالش بسیار کمه) برای بهمن ماه هست....اون هم در صورت خالی موندن ظرفیت ها.......چون الان مازاد قبولی رو دادن برای ورودی بهمن.......
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,208 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,329 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,149 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,502 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,690 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,535 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,552 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 955 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
  ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 0 1,020 ۱۳۹۶-۲-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان