ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
بچه هی تکمیل ظرفیت ارشد91 به این تاپیک سری بزنید
میخوایم استرس را کم کنیم پس به این موضوع توجه کافی داشته باشیم
پارسال را به خاطر بیاورید وقتی نتیجه اعلام شد اکثر دانشگاهها تا رتبه 30 دانشجو پذیرش کردند و حالا میریم برای تکمیل ظرفیت 7 مهر 90 اونجا را هم اگه به خاطر بیاورید کسانی که دانشگاه شهرستانها را زده بودند و تارتبه 30 مرحله اول پذیرش نشده بودند اکثرشون یعنی تا رتبه 70 همان دانشگاهی را که اول زده بودند و قبول نشده بودند در این مرحله قبول شدن
حالا میرسیم به تهران یادمه اونایی که تو تهران همپذیش نشدند در مرحله دوم تکمیل ظرفیت اکثرا انها در علوم تحقیقات سایر شهرهای دیگه پخش شدند و قبول شدند پس نتیجه میگیریم که تکمیل ظرفیت فرقی نکرده و شانس قبولی مثل سال قبل میباشد وفقط خودمون شهرها را انتخاب میکنیم و میتونیم این وعده رابدیم که دانشگاهی که تا رتبه 30 برداشته اگ شخصی رتبش بین 30 تا 60 باشه شانس قبولی 100 دصد راداره مگر اینکه اتفاقات بد ی بیفته مثلا میگن علوم تحقیات تکمیل ظرفیت نمیگیره اونوقت یک خورده بد میشه

آخرین ارسال های من :
2
RE: بچه هی تکمیل ظرفیت ارشد به اینج یک سری بزنید
(1391-6-28، 09:43 صبح)s1s2s3 نوشته است:  میخوایم استرس را کم کنیم پس به این موضوع توجه کافی داشته باشیم
پارسال را به خاطر بیاورید وقتی نتیجه اعلام شد اکثر دانشگاهها تا رتبه 30 دانشجو پذیرش کردند و حالا میریم برای تکمیل ظرفیت 7 مهر 90 اونجا را هم اگه به خاطر بیاورید کسانی که دانشگاه شهرستانها را زده بودند و تارتبه 30 مرحله اول پذیرش نشده بودند اکثرشون یعنی تا رتبه 70 همان دانشگاهی را که اول زده بودند و قبول نشده بودند در این مرحله قبول شدن
حالا میرسیم به تهران یادمه اونایی که تو تهران همپذیش نشدند در مرحله دوم تکمیل ظرفیت اکثرا انها در علوم تحقیقات سایر شهرهای دیگه پخش شدند و قبول شدند پس نتیجه میگیریم که تکمیل ظرفیت فرقی نکرده و شانس قبولی مثل سال قبل میباشد وفقط خودمون شهرها را انتخاب میکنیم و میتونیم این وعده رابدیم که دانشگاهی که تا رتبه 30 برداشته اگ شخصی رتبش بین 30 تا 60 باشه شانس قبولی 100 دصد راداره مگر اینکه اتفاقات بد ی بیفته مثلا میگن علوم تحقیات تکمیل ظرفیت نمیگیره اونوقت یک خورده بد میشه

تشکر دوست عزیز یک کم استرسم رو کم کردید
انشاالله که علوم تحقیقات هم تکمیل ظرفیت میگیره و کسانی هم که مثل بنده با فاصله کمی در شهر انتخابیشون قبول نشدند قبول میشند و خوشحال میشند

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: mehman
3
RE: بچه هی تکمیل ظرفیت ارشد91 به این تاپیک سری بزنید
دوستان اصلا مهم نیست که علوم تحقیقات تکمیل ظرفیت میگیره یا نمیگیره(مگه چند نفر قراره دانشگاه علوم تحقیقات تهران پذیرش بشن)و این حرف اشتباهه چون علوم تحقیقات پردیس های مختلفی داره که کسانی که علوم تحقیقات قبول نشدنو میفرسته اونجا.
هنوز جزئیات تکمیل ظرفیت معلوم نیست این اخبار خیلیاشون شایعست که دهان به دهان منتقل میشه و بهتره که توجهی نکنید پنج شنبه جزئیات اعلام میشه و تا اون موقع هم صبر کنید و استرس هم به خودتون وارد نکنید.
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
 سپاس شده توسط: elham90 ، mehman ، shokri
4
دوستان اصلا استرس نداشته باشید به لطف دانشگاه آزاد همه قبولید:D
دوست من پارسال با رتبه 300 تهران،یکی از واحدهای علوم و تحقیقات قبول شد

آخرین ارسال های من :
5
(1391-6-28، 11:44 عصر)shokri نوشته است:  دوستان اصلا استرس نداشته باشید به لطف دانشگاه آزاد همه قبولید:D
دوست من پارسال با رتبه 300 تهران،یکی از واحدهای علوم و تحقیقات قبول شد

سلام کجا قبول شدید؟7
من با رتبه 170 علوم تحقیقات کجا قبول میشم؟

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      حاضرید عکسی از خودمان را در این تاپیک آپلود کنیم!! AliReza 14,346 1393-2-21، 08:10 صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      مدیران فعال در این تاپیک اعلام حضور کنند برای یک سایت فعال -فرصت فقط 48 ساعت AliReza 3,330 1392-11-19، 08:30 عصر
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      سوال و جواب های کاربران تازه وارد دراین تاپیک *ارسال مطلب و آپلود و دانلود و vip و..* AliReza 1,496 1392-8-14، 10:42 صبح
    آخرین ارسال: AliReza
      تاپیک درخواست کمک نزنید لطفا!!! ایلیا 1,063 1392-7-30، 08:35 عصر
    آخرین ارسال: ایلیا
      مشکلات و درخواست های خود بعد از بازگردانی سایت در این تاپیک AliReza 2,059 1392-3-25، 12:25 صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری اعلام شد/ آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان از 14 بهمن MHAKBARI 645 1391-11-5، 07:50 عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری چهارشنبه اعلام می‌شود MHAKBARI 601 1391-11-2، 08:09 صبح
      اعلام نتایج تکمیل ظرفیت آزمون دکتری دانشگاه آزاد؛ 20 دی MHAKBARI 691 1391-10-17، 12:29 عصر
      =>>>>نتایج تکمیل ظرفیت ارشد نبمسال دوم دانشگاه آزاد اعلام شد yaser seraj 1,034 1391-10-13، 12:09 عصر
    آخرین ارسال: fereshte734
      شهرسازان و معمارانی که برای خود و جامعه و دوستان خود شبها بیدار می مانند در این تاپیک AliReza 2,000 1391-9-3، 10:02 صبح
    آخرین ارسال: ماراویا
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل