امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فصلنامه ایرانشهرساز - شروعی دوباره!
[font=Arial][font=Times New Roman]
دوستان عزیزم سلام
اگرچه درست نمی دونم غیر از مطالب مرتبط با شهرسازی پست دیگری بگذارم و راضی نیستم اعتبار سایت با این نوع پست ها کاهش پیدا کنه اما به خاطر قولی که به مهندس دهقان دادم و تعهد اخلاقی خودم باید دلیل غیبتم رو توضیح می دادم و عذرخواهی می کردم. واقعا نمی تونم توضیح بدم که در مدتی که نبودم چقدر نگران فصلنامه ، تا چه اندازه دلتنگ فضای سایت و تا چه حد از دور بودن از این حال و هوا متاسف بودم . شاید شرایط سایت اجازه نده تا بیشتر توضیح بدم اما فقط تا همین حد بگم که روزهای سختی بود شرایطی وجود داشت که نه به سایت دسترسی داشتم نه متاسفانه موبایلم آنتن می داد تا خبری از خودم و نگرانی هام بدم .چه باید گفت که به قول سهراب ،سکوت خودش سرشار از ناگفته هاست . حالا تنها خدارو شکر می کنم که این امتحان طولانی به پایان رسید و بازهم می تونم اینجا باشم.
شهرسازان دوست داشتنی از اینکه در این مدت تنهایم نگذاشتید بی نهایت سپاسگذارم به خصوص از دوستان عزیز مهندس رضایی ، مهندس نصیری ، ارکیده ی عزیزم ، آتوسا ، فاطمه ، ندا و سایر دوستانی که شخصا ازشون عذرخواهی و تشکر خواهم کرد و البته مدیریت محترم ، مهندس دهقان
امروز این پست رو گذاشتم تا هم شرمندگیم رو اعلام کنم هم ازتون رسما دعوت کنم ، همونطور که در این مدت منو تنها نگذاشتید تو شماره بعدی فصلنامه هم ما رو تنها نذارید و تا قوت گرفتن این شماره کنارمون باشید. تا شماره بعدی فرصت کمتری داریم اما همین جا بهتون قول می دم این شماره با کیفیت بهتری ارائه خواهد شد.

با تشکر
الهام ، عضو کوچک سایت
[/font][/font]
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، alireza ، Sadeghpour ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH
سلام از شما تشکر میکنیم و ان شالله شماره بعدی فصل نامه را با تلاش شما و مهندس shahrsaz67 حداکثر در پایان مهر با یک ماه تاخیر تحویل جامعه مهندسان شهرساز خواهیم داد.

این هفته اطلاع رسانی خواهد شد و امیدواریم که مطالب حداکثر تا 15 مهر بدستمان برسد تا 30 مهر ماه فصل نامه آماده دانلود شود و همانند شماره اول استقبال بی نظیری صورت پذیرد.

با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Elham.A ، shokri ، Sadeghpour ، .Utopia ، روجا ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH
سلام به همه ...منم بابت نبودنم و کم فعالیت کردن توی این مدت از همه دوستان عذر خواهی می کنم .....
خانم مهندس.....از بازگشت و فعالیت دوباره شما خیلی خوشحالم و واقعا باید بگم که بعضی ها وقتی نیستند جاشون خیلی خالیه و همه احساس می کنن ....
امیدوارم در تمام مراحل زندگی و هرجا که هستید ...شاد و موفق باشید .....
من برا فصلنامه اعلام آمادگی می کنم
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط Elham.A ، alireza ، .Utopia ، روجا ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH
منم هر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم113
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، Elham.A
منم درست یه مدت طولانی غیبت داشتم
ولی از الان به بعد هستم و امیدوارم بتونم کمک کنم 1

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، Elham.A
مهندس elham.a واقعااااا نگرانتون بودم......

خوشحالم که اومدید و خوبید

ان شااله مشکل خاصی نبوده باشه و الان همه چیز عالی باشه
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ***قابل توجه دوستان علاقه مند به همکاری در فصلنامه ایران شهرساز ... Elham.A 39 37,863 ۱۳۹۲-۳-۲۸، ۱۰:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  نظرسنجی به مدت 3 روز>>شما با چاپ و ارسال پستی فصلنامه ایران شهرساز موافقید؟ alireza 7 4,575 ۱۳۹۱-۹-۱۲، ۰۷:۲۵ عصر
  شماره دوم فصلنامه ایران شهرساز بزودی>>فرصتی استثنایی برای درج مطالب و مقالات و ...شما alireza 0 2,676 ۱۳۹۱-۷-۶، ۱۱:۱۶ عصر
  آمادگی برای دریافت مطالب شما-فصلنامه ایران شهرساز-شماره 2-تابستان 91 فصلنامه 12 47,005 ۱۳۹۱-۴-۱۰، ۰۵:۴۹ صبح
آخرین ارسال: Mohsenurbanism

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان