امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های معماری کمک!
سلاااااااااااااام
من به آقا علیرضا گفتم برا پایان نامه کمکم کنین گفتن اینجا بنویس!
البته من میدونم برو بچ همه سرشون شلوغه کسی حال کمک نداره ها ولی خب تیری تو تاریکی هس3

من موضوع پایان نامم طراحی دانشکده مهندسی هس اما هرچی میگردم فقط پایان نامه در مورد مراکز تجاری اداری تفریحی و مراکز کودکان رو میبینم

نمیدونم از کجا شروع کنم؟ چطوری سرفصل ها رو پیدا کنم!2

خب من سره کار میرم خب کمکم کنین دیگه ... 13 سر عائله باید نون بدم ....بچه هام گشنه ان کمکم کنین دیگه .... خدا خیرتون بده
کمک نکین از مهندسی به دوره ها1

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
(۱۳۹۱-۷-۱۱، ۱۱:۳۱ عصر)MOHANDES BAD AZ IN نوشته است: سلاااااااااااااام
من به آقا علیرضا گفتم برا پایان نامه کمکم کنین گفتن اینجا بنویس!
البته من میدونم برو بچ همه سرشون شلوغه کسی حال کمک نداره ها ولی خب تیری تو تاریکی هس3

من موضوع پایان نامم طراحی دانشکده مهندسی هس اما هرچی میگردم فقط پایان نامه در مورد مراکز تجاری اداری تفریحی و مراکز کودکان رو میبینم

نمیدونم از کجا شروع کنم؟ چطوری سرفصل ها رو پیدا کنم!2

خب من سره کار میرم خب کمکم کنین دیگه ... 13 سر عائله باید نون بدم ....بچه هام گشنه ان کمکم کنین دیگه .... خدا خیرتون بده
کمک نکین از مهندسی به دوره ها1
من میتونم یه پیشنهاد به شما بدم در حقیقت تا زمانی که سرچ پایان نامه خالی یا پایان نامه دانشکده مهندسی کنی چیزی پیدا نمیکنی بهتر سرچ مطالعات طراحی دانشگاه یا دانشکده بکنی و اگه بازم نشد مطالعات مدرسه سرچ کن این دیگه زیاده ضوابط طراحی تقریبا مشترکی دارن مبانی نظری و تاریخیشم همونه میشه مدرسه عالی بعد مدرسه رو بکن دانشکده ..

در مورد سرفصل کلا هر دانشگاهی واسه خودش مشخص کرده که سرفصل پایان نامه چی هست که میتونی از کتابدار کتابخانه دانشگاه بپرسی یا بری کتابخونه دانشگاه پایان نامه هارو ببینی اما معمول 5 تاست
تو فصل 2 مبانی نظری یا شناخت ادبیات موضوع (که مال مدرسه رو بذار ) فصل اول که باید خودت بنویسی فصل سوم نمونس راحت سرچ کنی پیدا میکنی فصل چهارمم اقلیم منطقه مورد نظر میذاری همه اینارو جدا سرچ کنی راحت پیدا میشه ... دقت کن جدا سرچ کن مثلا ضوابط طراحی در اقلیم گرم و مرطوب ...

l
فصل اول: طرح مسأله
فصل دوم: شناخت ادبيات موضوع
فصل سوم: بررسی نمونه مشابه
فصل چهارم: شناخت بستر طرح
فصل پنجم: روند طراحی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      کمک فوری elahian 2 1,997 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۲:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: النازی.1993.
      یک بنای شاخص معماری با پلان و مقاطع و نما برای ماکت سازی تقریبا ساده که ماکتی که قرار alireza 2 5,554 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      آسیب شناسی ساختمان های شهری archopedia 0 1,049 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۰۵ صبح
    آخرین ارسال: archopedia
      درس سمینار برای رشته معماری شاخه بافت های فرسوده alireza 1 4,027 ۱۳۹۳-۱۲-۱۷، ۱۰:۲۶ صبح
    آخرین ارسال: mahdisi60
      بچه ها کسی مطلبی با منابع موثق در مورد فضاهای شهری تو ایران داره؟ alireza 3 3,120 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۰:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: kiana7822
      درخواست .. لطفا کمک کنید godonly. 1 1,340 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۶:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
      درخواست غیر رایگان طراحی شهری در بافت های دارای آرامگاه های تاریخی alireza 0 1,836 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۱۰:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      درخواست رایگان نمونه های خلاقانه طراحی مبلمان شهری و جداره alireza 0 3,042 ۱۳۹۳-۹-۲۵، ۱۰:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      درخواست کار در شرکت های مشاوره در اصفهان Brightness 0 1,442 ۱۳۹۳-۹-۲۵، ۱۰:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      درخواست رایگان معماری و شهرسازی دوران صفویه alireza 5 2,302 ۱۳۹۳-۸-۳۰، ۱۰:۵۳ صبح
    آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان