امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک خبر جدید در مورد تکمیل ظرفیت ارشد
الان که در سایتها جستجو میکردم قید شده بود از اون 10 انتخابی که برای تکمیل ظرفیت وجود داره باید اولویت اول را باید حتما همون شهری بزنیم که اونجا امتحان دادیم اگه میشه دوستان هم پیگیری کنند ببینیم این مطلب راست می باشد یا خیر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mardin ، mehman ، amirhosein.d ، elham90 ، قاصدک
(۱۳۹۱-۶-۲۹، ۱۰:۲۱ عصر)s1s2s3 نوشته است: الان که در سایتها جستجو میکردم قید شده بود از اون 10 انتخابی که برای تکمیل ظرفیت وجود داره باید اولویت اول را باید حتما همون شهری بزنیم که اونجا امتحان دادیم اگه میشه دوستان هم پیگیری کنند ببینیم این مطلب راست می باشد یا خیر
بله من هم شنیدم .دید من راجب نحوه ی تکمیل ظرفیت امسال اینه که روال سالهای گذشته هم همین جوری بوده با این تفاوت که اگر کسی تو اولویتی که همون اول زده بوده تو تکمیل ظرفیت هم قبول نشد, واحد بعدی که دوست داره درآن تحصیل کنرو خودش انتخاب کنه نه مثل سالهای پیش دانشگاه انتخاب کنه که باعث میشد دانشجو نره برای ثبت نام.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط elham90 ، قاصدک
    ببخشید من دقیق متوجه نشدم یعنی اول باید همون جا رو که امتحان داده بودیم بزنیم،بعد جای دیگه؟ کسی که جای اول امتحانیشو دوست نداره میخواد شهرشو عوض کنه نمیتونه؟ یعنی برنامه ریزی شهری مرند زده میخواد تو تکمیل ظرفیت انتخاب اول برنامه ریزی منطقه ای تهران مرکز بزنه نمیشه ؟ یا شانس قبولیش کمتره؟با تراز آخرین نفر مرند 137 تا فاصله داره و با تراز آخرین نفر تهران مرکز برنامه ریزی منطقه ای 162 تا.میشه راهنماییم کنید.ممنونم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام
      من برنامه ریزی[تصویر:  5.gif] دانشگاه آزاد همدان شرکت کردم رتبه خودم 53 آخرین نفر 27 نمره خودم5444 نمره آخرین نفر5662 .
      به نظر شما برای تکمیل ظرفیت قزوین قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[تصویر:  42.gif]

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۱-۶-۳۰، ۱۰:۳۶ صبح)hani designer نوشته است: سلام
        من برنامه ریزی[تصویر:  5.gif] دانشگاه آزاد همدان شرکت کردم رتبه خودم 53 آخرین نفر 27 نمره خودم5444 نمره آخرین نفر5662 .
        به نظر شما برای تکمیل ظرفیت قزوین قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[تصویر:  42.gif]
        بله احتمالش هست قبول بشوید اما این انتخاب یک ریسکه
        دقت کنید اگه در انتخاب اول قبول نشید احتمال قبولی در انتخاب های بعدی با توجه به نمره کلتون خیلی سخت میشه....همین همدان و احیانا پردیس های علوم تحقیقات شاید بهتر باشه براتون
        آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
        پاسخ
        سلام میشه به سوال منم جواب بدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من برنامه ریزی شهری مرند زده بودم تو تکمیل ظرفیت میخوام برنامه ریزی منطقه ای تهران مرکز بزنم .با تراز آخرین نفر مرند 137 تا فاصله داره و با تراز آخرین نفر تهران مرکز برنامه ریزی منطقه ای 162 تا. تو کدوم شانس قبولی بیشتری دارم؟؟؟؟؟؟؟ (به مرند نزدیکترم.)
        ممنون میشم جواب بدین.

پاسخ
        (۱۳۹۱-۶-۳۰، ۱۲:۴۱ عصر)ماه عسل نوشته است: سلام میشه به سوال منم جواب بدین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من برنامه ریزی شهری مرند زده بودم تو تکمیل ظرفیت میخوام برنامه ریزی منطقه ای تهران مرکز بزنم .با تراز آخرین نفر مرند 137 تا فاصله داره و با تراز آخرین نفر تهران مرکز برنامه ریزی منطقه ای 162 تا. تو کدوم شانس قبولی بیشتری دارم؟؟؟؟؟؟؟ (به مرند نزدیکترم.)
        ممنون میشم جواب بدین.

مصلما مرند.
        من جوابو کلی میگم.تغییر رشته و یا جابجایی از شهرستان به هرکدوم از واحدهای تهران ریسکه خیلی بزرگیه که ممکنه مثلا همین مرندم از دست بدین.
        در کل باید توجه داشت که کسانی که رتبه انها در واحدی که قبول نشدن با اخرین فرد قبولی در همون واحد زیاد نیست همونجا رو انتخاب میکنن که اولویت در تکمیل ظرفیت با انهاست وکسانی که رتبه ی انها زیاده سعی میکنن واحدهایی انتخاب کنن که سطحش پایین تره تا بتونن شانسشونو بالا ببرن.
        به نظر من تغییر رشته ی و یا جابجایی از واحد اولیه به واحدهای دیگه در تکمیل ظرفیت یک ریسک مرگباره مگر در صورتی که از تهران به شهرستان و یا در شهرستانها از واحدهای سطح بالا و معتبرتر به واحدهایی که در رتبه های پایین تری قرار دارن صورت بگیرد.

پاسخ
        سلام یکی ازدوستان من امروز مرکز آزمون بود و مطلع شده بود تکمیل ظرفیت یک شنبه ۰۲/۰۷/۹۱ در سایت مرکز آزمون اعلام میشه...خداکنه این تاریخ دیگه جابجا نشه و همه بچه هایی که زحمت کشیدن قبول بشن

پاسخ
        سلام در ورد نوع تکمیل ظرفیت سوالی نکرده بود که چه جوریه و ایا علوم تحقیقات میگیره یا خیر

پاسخ
        با عرض معذرت من سوالتونو متوجه نمیشم مگه مشخص نیست تکمیل ظرفیت به چه صورت میخواد برگزار بشه؟
        برای علوم تحقیقاتم نه خیر فکر نمیکنم در این مورد سوالی پرسیده باشند

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,302 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
          اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 966 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
          شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,254 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
          شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,852 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
          ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,337 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
          جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,370 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
          قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,139 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
          در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,199 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
        آخرین ارسال: sarayhaddadi
          رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان