امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود کتاب بسیار ارزشمند فرهنگ شهرها نوشته مامفورد با فورمت word
دانلود کتاب بسیار ارزشمند فرهنگ شهرها نوشته مامفورد با فورمت word رو براتون در فایل پیوست قرار دادم امیدوارم استفاده کاملو ازین فایل ببرید..............11111

فایل‌(های) پیوست شده
.doc   فرهنگ شهر.doc (اندازه: 2.85 MB / تعداد دفعات دریافت: 297)
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، MHAKBARI ، روجا ، ahmad lotfi ، armani77 ، dely_sh ، khansa ، m.marziye ، atelieahjam
خیلی ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
خواهش مي كنيم اين كاربران ويژه رو ول كنين بزارين تمام كاربراني كه عضو سايتن بتونن به همه مقالات و كتابا دسترسي پيدا كنن
ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۸-۱۸، ۱۲:۰۷ عصر)منصور91 نوشته است: خواهش مي كنيم اين كاربران ويژه رو ول كنين بزارين تمام كاربراني كه عضو سايتن بتونن به همه مقالات و كتابا دسترسي پيدا كنن
    ممنون

سلام اگر فعالیت تعدادی از دوستان برای ارسال در سایت و سپس عضویت ویژه نبود الان فایلهای با ارزش در سایت نبود و به طبع آن شما هم این پست را ارسال نمی کردید.

پس شما هم چند فایل به اشتراک بزارید بقیه دوستان استفاده کنند و خودتان هم از هزاران فایلی که در سایت هست استفاده کنید.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam
    ممنونم مهندس

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        غیر رایگان دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت اول 0RKIDEH 6 7,710 ۱۳۹۶-۶-۲۹، ۰۵:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: مصطفی 1992
        دانلود خلاصه کتاب آیین شهرسازی پایدار E.Y.I 19 9,724 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۵:۰۲ صبح
      آخرین ارسال: E.Y.I
      Star غیر رایگان پاورپوینت کتاب تاریخ شکل شهر جیمز موریس godonly. 18 21,749 ۱۳۹۵-۱-۲۴، ۰۵:۲۶ صبح
      آخرین ارسال: bistartist
        دانلود مقاله سیر تحول تاریخی قائم شهر word atelieahjam 0 1,673 ۱۳۹۳-۱۱-۹، ۰۸:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        دانلود جزوه روشهای کمی در شهرسازی word atelieahjam 0 1,983 ۱۳۹۳-۹-۲۱، ۱۱:۴۱ عصر
        دانلود تحقیق رنگ در معماری word atelieahjam 0 2,117 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۸:۰۲ عصر
        دانلود تحقیق چگونگی ورود معماری غرب در قزاق خانه atelieahjam 0 1,765 ۱۳۹۳-۸-۲۷، ۰۸:۴۰ عصر
        رایگان! خلاصه کتاب تجدد فراتجدد ماراویا 1 2,520 ۱۳۹۳-۸-۲۵، ۱۲:۴۱ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        غیر رایگان word تحقیقی 11 صفحه ای درباره پله+تصویر alireza 1 1,288 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۱۲:۵۵ صبح
        غیر رایگان word تحقیقی 12 صفحه ای درباره پله+تصویر alireza 1 1,490 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۱۲:۵۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان