امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
***قابل توجه دوستان علاقه مند به همکاری در فصلنامه ایران شهرساز ...
درود بر شما
هم خوشحالم و هم ناراحت،خوشحال بابت اینکه بالاخره فصلنامه آماده شده
و ناراحت بابت کم لطفی دوستان و تاخیر به وجود اومده
بنده دوستانی توی دانشگاه بجنورد دارم که به تحقیق و پژوهش علاقه زیادی دارن،امیدوارم بتونم با همکاری اونا مطالبی رو برای فصلنامه پاییز آماده کنم
آخرین ارسال های من :

... خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
پاسخ
 سپاس شده توسط Elham.A
(۱۳۹۱-۸-۵، ۱۱:۰۷ صبح)Mohsenurbanism نوشته است: درود بر شما
بنده دوستانی توی دانشگاه بجنورد دارم که به تحقیق و پژوهش علاقه زیادی دارن،امیدوارم بتونم با همکاری اونا مطالبی رو برای فصلنامه پاییز آماده کنم
خیلی ممنون
ان شاءاله ، ما که خیلی خوشحال میشیم
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
سلام و تشکر از مهندس الهام (شماره اول و دوم)و مهندس صادق پور(شماره دوم) و مهندس بنی هاشمی(شماره اول)
آماده کردن فصل نامه کار بسیار سختی است که مهندسین بدون هیچ چشمداشتی آن را انجام دادند و امیدوارم همه ما قدر مهندسین را بدانیم.
و ان شالله برای شماره های بعدی تیمی زیر نظر مدیران فصلنامه تشکیل خواهد شد تا کارها تقسیم شود در حال حاضر مدیران از کار و زندگی خود برای آماده نمودن فصلنامه میزنند تا به بهترین نحو در دسترس هزاران نفر قرار گیرد.
بزودی تاپیکی جدا برای قدردانی از مدیران فعال شماره اول و دوم زده خواهد شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، .Utopia ، Elham.A ، somita ، ali_tavanaie
باسلام و عرض تشکر فراوان از زحمات بی دریغ شما

حتما، در حد توانم خوشحال می شم در این راستا با شما همکاری داشته باشم

موضوع : حمل ونقل شهری

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Elham.A
    سلام ببخشید من تازه پیامتون رو خوندم میتونم برا شماره های بعد براتون مطلب بفرستم لطفا بهم خبر بدین.مرسی

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام
      این بنده حقیر هم چند سالی هست در زمینه نورپردازی و روشنایی فعالیت های علمی و عملی دارم ، و تا به حال در نشریه شهرآرا هم مصاحبه هایی با بنده صورت گرفته.
      در زمینه های مختلف نورپردازی و روشنایی می تونم برای شما اقدام به نگارش مقاله کنم.
      تعریف از خود کار خوبی نیست ، اما خوب در این زمینه سابقه خوبی دارم و در مسابقات نورپردازی چندین جایزه دریافت کردم.همین طور اولین نرم افزار روشنایی داخلی پارسی زبان رو هم برنامه نویسی کردم.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      (۱۳۹۱-۶-۳۱، ۰۱:۱۷ عصر)Elham.A نوشته است: نظر به استقبال بی نظیر شما در شماره اول فصلنامه ایران شهرساز
      بدین وسیله از دوستان علاقه مند دعوت می شود تا موضوع مورد علاقه خود را هرچه سریعتر اعلام و حداکثر تا قبل از 15 مهرماه ، به ایمیل فصلنامه
      .
      first_quarterly_journal@yahoo.com
      .
      ارسال کنید .
      امیدواریم در این شماره نام شما هم در لیست اسامی نویسندگان باشد!
      .
      دوستان عزیز لطفا قبل از ارسال مقاله هارو چند بار چک کنید تا غلط املایی یا اشتباه تایپی نداشته باشه متاسفانه فرصت خیلی محدوده و وقت نمیشه همه ی مقالات رو ریز به ریز تصحیح کرد.این موضوع ممکنه به کیفیت مقاله شما هم آسیب بزنه پس لطفا بیشتر دقت کنید
      .
      برای آشنایی با ضوابط نوشتن مقاله می تونین از این فایل پیوست که تنها برای فصلنامه ایران شهرساز تهیه شده استفاه کنین . خیلی از دوستان راجع به این مورد سوال داشتند . این فایل به خیلی از سوالات شما پاسخ می دهد. امیدوارم مورد قبول واقع بشه
      با سلام من هم یه مقاله نوشتم که تو همایش ملی فناوری های نو در معماری تبریز پذیرفته شده موضوعش در رابطه با بررسی تکنولوژی در معماری هست تو سایت تخصصی اسکیس معماری هم به تالار ویزه ارسال کردم می خواستم بدونم اشکالی که نداره یکی هم اینکه اگه مربوط به شهرسازی نباشه بازم اشکالی نداره؟ همونو خلاصه کنم؟
      متشکرم
      آخرین ارسال های من :

هدف در چند قدمی ماست.هرکس که بخواهد به اندازه لیاقتش به آن نزدیکتر شود.

پاسخ
      (۱۳۹۱-۸-۵، ۱۱:۳۰ صبح)Elham.A نوشته است:
      (۱۳۹۱-۸-۵، ۱۱:۰۷ صبح)Mohsenurbanism نوشته است: درود بر شما
      خیلی ممنون
      ان شاءاله ، ما که خیلی خوشحال میشیم
      نگران نباشین ما با شماییم

پاسخ
      سلام.
      من مقاله ی

[font=Times New Roman] Governance and Creativity on Urban Regeneration Processes[/font]
      را ترجمه کردم اگر فکر میکنید میتونه برای فصلنامه مفید باشه ارسالش کنم.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۲-۳-۲۸، ۰۸:۱۵ صبح)new.a نوشته است: سلام.
        من مقاله ی

[font=Times New Roman] Governance and Creativity on Urban Regeneration Processes[/font]
        را ترجمه کردم اگر فکر میکنید میتونه برای فصلنامه مفید باشه ارسالش کنم.
        سلام به ایمیل فصل نامه ارسال کنید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          ***فرصت استثنایی*** جذب افراد فعال و علاقه مند به طراحی صفحه *** Elham.A 2 15,185 ۱۳۹۱-۱۱-۸، ۰۲:۴۶ عصر
        آخرین ارسال: hajivand
          نظرسنجی به مدت 3 روز>>شما با چاپ و ارسال پستی فصلنامه ایران شهرساز موافقید؟ alireza 7 4,575 ۱۳۹۱-۹-۱۲، ۰۷:۲۵ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          پذیرش آگهی موسسات و نهادها در شماره سوم فصل نامه ایران شهرساز alireza 0 1,874 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۱:۰۳ صبح
          بازدید بالا+عضویت ویژه سایت ایران شهرساز=لینک دانلود فصل نامه شماره دوم در وبلاگ شما alireza 6 4,614 ۱۳۹۱-۹-۲، ۱۲:۵۶ صبح
          شماره دوم فصلنامه ایران شهرساز بزودی>>فرصتی استثنایی برای درج مطالب و مقالات و ...شما alireza 0 2,676 ۱۳۹۱-۷-۶، ۱۱:۱۶ عصر
          فصلنامه ایرانشهرساز - شروعی دوباره! Elham.A 5 18,108 ۱۳۹۱-۶-۲۹، ۰۷:۴۰ صبح
        آخرین ارسال: 0RKIDEH
          آمادگی برای دریافت مطالب شما-فصلنامه ایران شهرساز-شماره 2-تابستان 91 فصلنامه 12 47,002 ۱۳۹۱-۴-۱۰، ۰۵:۴۹ صبح
        آخرین ارسال: Mohsenurbanism

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان