امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
***قابل توجه دوستان علاقه مند به همکاری در فصلنامه ایران شهرساز ...
(۱۳۹۱-۶-۳۱، ۰۴:۵۹ عصر)s1s2s3 نوشته است: ببخشید زیا د با این قسمت اشنایی ندارم اما موضوع مورد علاقم در مورد شهرسازی اینه که : چه وقت و چگونه ما میتوانیم به یک شهرسازی زیبا و منظم در ایران برسیم
خوب این خیلی موضوع می تونه برای همه جالب باشه فقط خیلی کلیه
اگه بتونین یک کم بازش کنین و بتونین به راهکارهای مناسبی تو نتیجه گیری برسین عالی میشه
لطفا مقاله رو طبق ضوابطیکه گفتیم به ایمیل فصلنامه بفرستین تا بررسی بشه
فقط زیاد وقت نمونده
با تشکر موفق باشین
113
(۱۳۹۱-۶-۳۱، ۰۶:۱۶ عصر)zxc نوشته است: سلام
من یه مقاله نوشتم درباره ی توسعه پایدار در نواحی مرزی ایران که تو همایش سراسری گلستان پذیرفته شده بود . اگر مایل هستید برای چچاپ در فصلنامه براتون ارسال کنم؟
بله خیلی هم عالیه میشه
فقط لطف کنید قبل از ارسال این موارد رو رعایت کنید:
1- مقالاتی که قبلا در همایشی پذیرفته شده اند حتما قبل از چکیده موارد زیر را قید کنید:
-نام همایش
- تاریخ پذیرش
- تاریخ و محل برگزاری همایش
2- ضوابط ارسال مقاله در فصلنامه (ذکر شده در تاپیک های قبلی ) رو حتما رعایت کنید( حداکثر 5 صفحه ، بدون غلط تایپی ، ...)

(۱۳۹۱-۶-۳۱، ۰۸:۵۱ عصر)OMIDAMIRRASOOLY نوشته است: با سلام وعرضخسته نباشید.من میخوام راجع به نقش انرژیه های نوین در منظر شهری کار کنم یا می تونم دررمورد عناصر تبلیغات شهری کار کنم. چون سابقه طراحی تبلوهای تبلیغاتی شهری رو دارم.هر کدام که شما تشخیص بین بهتره، لطفا اعلام کنین تا من کار کنم.
سلام دوست عزیز
شما هم مثل دوستمون خیلی کلی صحبت کردید اینکه کدام را برای نوشتن انتخاب کنید بستگی به علاقه خودتون و اطلاعات و مبانی نظری که در اختیار دارید ،داره
اما این که چه مقاله ای برای این شماره چاپ می شه پس از ارسال شما به ایمیل فصلنامه بررسی می شه و نظرات براتون ارسال میشه.
ما از الان مشتاق دریافت مقالتون هستیم.
هرچه سریعتر بهتر!
:
1:
(۱۳۹۱-۶-۳۱، ۰۸:۵۴ عصر)خجسته نوشته است: با سلام و سپاس از حسن نظرتان
احتراما" موضوع مورد نظر اینجانب با محوریت معماری و شهرسازی برای معلولین با رویکرد مطلوبسازی جهت نگارش مقاله به حضور اعلام می گردد.

باتقدیم احترام- خجسته
.
خیلی ممنون لطفا از طریق ایمیل اقدام کنید تا بررسی بشه و ان شاءاله برای این شماره در نوبت چاپ قرار بگیره
موفق باشید

(۱۳۹۱-۶-۳۱، ۱۰:۴۳ عصر)مهساM نوشته است: با سلام
من علاقه به احیا بافت تاریخی دارم و اقداماتی که میشه انجام داد
فقط نمیدونم شرایط مقاله نویستون چیه و چه خصوصیاتی باید داشته باشه

سلام دوست عزیز
لطفا لینکی که در اولین پست همین تاپیک گذاشتم رو ببینید
موفق باشید .
منتظر مقالتون هستیم

(۱۳۹۱-۷-۱، ۰۲:۵۳ صبح)pinar نوشته است: باسلام و عرض تشکر فراوان از زحمات بی دریغ شما
حتما، در حد توانم خوشحال می شم در این راستا با شما همکاری داشته باشم
موضوع : پیاده و پیاده روی در شهرها

سلام
موضوع که عالیه ولی هنوز مقالتون به دستمون نرسیده ببینیم
!

(۱۳۹۱-۷-۱، ۰۹:۲۵ صبح)somi نوشته است: با سلام
پیشنهاد من موضوع ( حس تعلق مکان ) است . لطفا به من بگید چه جوذر کمکی می تونم به نشریه داشته باشم. ممنونم.

سلام دوست عزیز
می تونید این موضوع رو در قالب مقاله ، عکس ، گزارش ، ... یا هر نحوی که فکر می کنین می تونه برای فصلنامه مفید باشه و سریع تر و با کیفیت بهتر ارائه کنین آماده و ارسال کنید.
موفق باشین
!

(۱۳۹۱-۷-۱، ۰۶:۲۷ عصر)sara: arch87 نوشته است: slm, nemidoonam jaryan chiye va bayad chikar konam, age tozih bedin motevajeh sham kheili khoobe va doos daram hamkari konam.
سلام دوست عزیز
برای بار دوم قراره فصلنامه ایران شهرسازو ارائه بدیم اگه شما هم در این زمینه تجربه یا علاقه دارید می تونین موضوع مورد علاقه تون رو برای بررسی و قرار گرفتن در نوبت چاپ به ایمیل فصلنامه که در اولین پست گفته شده بفرستین
ضمنا برای مشاهده شماره قبلی می تونید از طریق این لینک اقدام کنید

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=10698
موفق باشید!

آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، روجا ، Sadeghpour
(۱۳۹۱-۷-۱، ۱۰:۳۰ صبح)es1370 نوشته است: من هم می تونم در طراحی صفحات و کلا کارهای گرافیکی کمک کنم .

با تشکر ویژه از شما دوست عزیز
لطفا با مهندس صادقپور در تماس باشید
:

http://www.iranshahrsaz.com/private.php?...nd&uid=537

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، روجا ، Sadeghpour
باسلام .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام.خسته نباشید.
من در زمینه برنامه ریزی مسکن می تونم کاری آماده کنم.فقط فرصت ارسال تا چه زمانی هست که موضوع کارمو هم دقیق مشخص کنم؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Elham.A ، Sadeghpour
در زمینه طراحی شهری ، شهر کودک مدار

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Elham.A ، Sadeghpour
    (۱۳۹۱-۷-۲، ۰۷:۵۴ عصر)mahsa.d نوشته است: سلام.خسته نباشید.
    من در زمینه برنامه ریزی مسکن می تونم کاری آماده کنم.فقط فرصت ارسال تا چه زمانی هست که موضوع کارمو هم دقیق مشخص کنم؟
    سلام دوست عزیز
    اگر تمایل دارید مطلب شما در همین شماره باشد
    تا قبل از 15 مهر باید به ایمیل فصلنامه ارسال شده باشد.
    مطالبی که بعد از این تاریخ می رسند
    در صورت پذیرش در نوبت رزرو شماره های بعد قرار می گیرند.

(۱۳۹۱-۷-۲، ۰۹:۳۲ عصر)shahrsaz1390 نوشته است: در زمینه طراحی شهری ، شهر کودک مدار
    سلام
    لطفا مطلبتون رو طبق فایل ضوابط ،
    به ایمیل فصلنامه ارسال کنید.
    با تشکر

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia
    به منظور یادآوری برای دوستان علاقه مند:
    آخرین مهلت ارسال مطالب شما برای نشر در فصلنامه ایران شهرساز
    تا 15 مهرماه
    هست! از طریق ایمیل فصلنامه اقدام کنید!

پاسخ
    سلام

از اینکه مقالات و مطالب خود را ارسال کردید تشکر میکنیم لطفا مقالات خود را هر چه سریعتر ارسال کنید فرصت در حال اتمام است.

مقالات خود را خلاصه کنید و در حداکثر 6 صفحه بگنجانید تا بتوانیم در شماره دوم قرار دهیم.

مقالات را سعی کنید به صورت ورد بفرستید.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia
    سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستانی که تو تهیه فصلنامه زحمت میکشن،من رشته ام برنامه ریزی منطقه ای هست و از دانشگاه شهید بهشتی هستم،خوشحال میشم در زمینه های مربوطه و همچنین مراحل ویراستاری و گرافیکی همکاری کنم.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Elham.A
      (۱۳۹۱-۷-۲۰، ۰۶:۰۴ عصر)saharshah نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستانی که تو تهیه فصلنامه زحمت میکشن،من رشته ام برنامه ریزی منطقه ای هست و از دانشگاه شهید بهشتی هستم،خوشحال میشم در زمینه های مربوطه و همچنین مراحل ویراستاری و گرافیکی همکاری کنم.

سلام تشکر

به مهندس الهام یا بنی هاشمی یا صادقپور پیام دهید.

پاسخ
       سپاس شده توسط Elham.A

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        ***فرصت استثنایی*** جذب افراد فعال و علاقه مند به طراحی صفحه *** Elham.A 2 15,187 ۱۳۹۱-۱۱-۸، ۰۲:۴۶ عصر
      آخرین ارسال: hajivand
        نظرسنجی به مدت 3 روز>>شما با چاپ و ارسال پستی فصلنامه ایران شهرساز موافقید؟ alireza 7 4,575 ۱۳۹۱-۹-۱۲، ۰۷:۲۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        پذیرش آگهی موسسات و نهادها در شماره سوم فصل نامه ایران شهرساز alireza 0 1,875 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۱:۰۳ صبح
        بازدید بالا+عضویت ویژه سایت ایران شهرساز=لینک دانلود فصل نامه شماره دوم در وبلاگ شما alireza 6 4,616 ۱۳۹۱-۹-۲، ۱۲:۵۶ صبح
        شماره دوم فصلنامه ایران شهرساز بزودی>>فرصتی استثنایی برای درج مطالب و مقالات و ...شما alireza 0 2,676 ۱۳۹۱-۷-۶، ۱۱:۱۶ عصر
        فصلنامه ایرانشهرساز - شروعی دوباره! Elham.A 5 18,111 ۱۳۹۱-۶-۲۹، ۰۷:۴۰ صبح
      آخرین ارسال: 0RKIDEH
        آمادگی برای دریافت مطالب شما-فصلنامه ایران شهرساز-شماره 2-تابستان 91 فصلنامه 12 47,007 ۱۳۹۱-۴-۱۰، ۰۵:۴۹ صبح
      آخرین ارسال: Mohsenurbanism

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان