امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
***قابل توجه دوستان علاقه مند به همکاری در فصلنامه ایران شهرساز ...
نظر به استقبال بی نظیر شما در شماره اول فصلنامه ایران شهرساز
بدین وسیله از دوستان علاقه مند دعوت می شود تا موضوع مورد علاقه خود را هرچه سریعتر اعلام و حداکثر تا قبل از 15 مهرماه ، به ایمیل فصلنامه
.
first_quarterly_journal@yahoo.com
.
ارسال کنید .
امیدواریم در این شماره نام شما هم در لیست اسامی نویسندگان باشد!
.
دوستان عزیز لطفا قبل از ارسال مقاله هارو چند بار چک کنید تا غلط املایی یا اشتباه تایپی نداشته باشه متاسفانه فرصت خیلی محدوده و وقت نمیشه همه ی مقالات رو ریز به ریز تصحیح کرد.این موضوع ممکنه به کیفیت مقاله شما هم آسیب بزنه پس لطفا بیشتر دقت کنید
.
برای آشنایی با ضوابط نوشتن مقاله می تونین از این فایل پیوست که تنها برای فصلنامه ایران شهرساز تهیه شده استفاه کنین . خیلی از دوستان راجع به این مورد سوال داشتند . این فایل به خیلی از سوالات شما پاسخ می دهد. امیدوارم مورد قبول واقع بشه
.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   nahve.pdf (اندازه: 490.75 KB / تعداد دفعات دریافت: 573)
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
 سپاس شده توسط atoosa.marzban ، alireza ، قاصدک ، haydariyan ، FaTyJo0oN ، روجا ، Sadeghpour ، aramo ، diamond ، Shahrsaz67 ، lofra ، .Utopia ، somita ، emperormohsen
ببخشید زیا د با این قسمت اشنایی ندارم اما موضوع مورد علاقم در مورد شهرسازی اینه که : چه وقت و چگونه ما میتوانیم به یک شهرسازی زیبا و منظم در ایران برسیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Elham.A
سلام
من یه مقاله نوشتم درباره ی توسعه پایدار در نواحی مرزی ایران که تو همایش سراسری گلستان پذیرفته شده بود . اگر مایل هستید برای چچاپ در فصلنامه براتون ارسال کنم؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Elham.A
با سلام وعرضخسته نباشید.من میخوام راجع به نقش انرژیه های نوین در منظر شهری کار کنم یا می تونم دررمورد عناصر تبلیغات شهری کار کنم. چون سابقه طراحی تبلوهای تبلیغاتی شهری رو دارم.هر کدام که شما تشخیص بین بهتره، لطفا اعلام کنین تا من کار کنم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan ، Elham.A
    با سلام و سپاس از حسن نظرتان
    احتراما" موضوع مورد نظر اینجانب با محوریت معماری و شهرسازی برای معلولین با رویکرد مطلوبسازی جهت نگارش مقاله به حضور اعلام می گردد.

باتقدیم احترام- خجسته

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط haydariyan ، es1370 ، Elham.A
      با سلام
      من علاقه به احیا بافت تاریخی دارم و اقداماتی که میشه انجام داد
      فقط نمیدونم شرایط مقاله نویستون چیه و چه خصوصیاتی باید داشته باشه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Elham.A
      باسلام و عرض تشکر فراوان از زحمات بی دریغ شما
      حتما، در حد توانم خوشحال می شم در این راستا با شما همکاری داشته باشم
      موضوع : پیاده و پیاده روی در شهرها

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط Elham.A
      با سلام
      پیشنهاد من موضوع ( حس تعلق مکان ) است . لطفا به من بگید چه جوذر کمکی می تونم به نشریه داشته باشم. ممنونم.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط Elham.A
        من هم می تونم در طراحی صفحات و کلا کارهای گرافیکی کمک کنم .

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط Elham.A
        slm, nemidoonam jaryan chiye va bayad chikar konam, age tozih bedin motevajeh sham kheili khoobe va doos daram hamkari konam.
        آخرین ارسال های من :

آخرین برگ سفرنامه باران زمین چرکین است.
        پاسخ
         سپاس شده توسط Elham.A

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          ***فرصت استثنایی*** جذب افراد فعال و علاقه مند به طراحی صفحه *** Elham.A 2 15,187 ۱۳۹۱-۱۱-۸، ۰۲:۴۶ عصر
        آخرین ارسال: hajivand
          نظرسنجی به مدت 3 روز>>شما با چاپ و ارسال پستی فصلنامه ایران شهرساز موافقید؟ alireza 7 4,575 ۱۳۹۱-۹-۱۲، ۰۷:۲۵ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          پذیرش آگهی موسسات و نهادها در شماره سوم فصل نامه ایران شهرساز alireza 0 1,875 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۱:۰۳ صبح
          بازدید بالا+عضویت ویژه سایت ایران شهرساز=لینک دانلود فصل نامه شماره دوم در وبلاگ شما alireza 6 4,616 ۱۳۹۱-۹-۲، ۱۲:۵۶ صبح
          شماره دوم فصلنامه ایران شهرساز بزودی>>فرصتی استثنایی برای درج مطالب و مقالات و ...شما alireza 0 2,676 ۱۳۹۱-۷-۶، ۱۱:۱۶ عصر
          فصلنامه ایرانشهرساز - شروعی دوباره! Elham.A 5 18,111 ۱۳۹۱-۶-۲۹، ۰۷:۴۰ صبح
        آخرین ارسال: 0RKIDEH
          آمادگی برای دریافت مطالب شما-فصلنامه ایران شهرساز-شماره 2-تابستان 91 فصلنامه 12 47,007 ۱۳۹۱-۴-۱۰، ۰۵:۴۹ صبح
        آخرین ارسال: Mohsenurbanism

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان