امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره 2 تکمیل ظرفیت=>حالا کرمان تکمیل ظرفیت طراحی شهری رو نمی گیره من چی کار کنم ؟
سلام قبلا هم در سایت اعلام کرده بودم که به پیام هایی که میتونه مشکل تعدادی از دوستان شما را حل کنه به صورت پیام خصوصی جواب داده نمی شود

مشاوره یکی از اعضای سایت:

سلام
من کرمان امتحان دادم رتبم 37شده -ترازم 4579
اخرین نفر کرمان 31شد ه بود -ترازشم 4647
من مطمین بودم کرمان تکمیل ظرفیت قبول میشم -اخه فقط 6 نفر با اخری فاصله داشتم
حالا کرمان تکمیل ظرفیت رشته ی من یعنی طراحی شهری رو نمی گیره
من چی کار کنم ؟

اگه چند نفر که مهر قبول شدن و برا ثبت نام نرن منو امکان داره قبول کنه
در ضمن من بومی کرمانم

لطفا کمک کنید....
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط elham90 ، arvik

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 2 2,023 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: pishrurbanist
  من امروز یادم رفت پایین برگه پاسخ نامه مو پر کنم. تصحیحش نمیکنن برگمو؟؟ چی کار کنم alireza 17 3,536 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: haleh67
  مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,161 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تجربیات شما بعد از کنکور:چیا رو آدم بخونه چیارو نخونه و رو کدوما زوم کنه alireza 2 1,506 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۰۸:۳۱ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول alireza 2 1,472 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۱۲:۱۵ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,434 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,042 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  برنامه ریزی منطقه ای بهتره یا پردیس برنامه ریزی شهری alireza 1 1,147 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۱۹ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  من کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری میخوندم. امسال(93) تو آزمون کارشناسی ارشد، رشت alireza 3 1,715 ۱۳۹۲-۱۱-۱۴، ۱۰:۰۰ عصر
آخرین ارسال: ruhullaershadi
  چند نمونه کارنامه قبولی طراحی شهری آزاد مشهد godonly. 0 1,042 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۸:۴۴ عصر
آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان