امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی تا 19 مهر ماه
دانشجو می پذیرد. [تصویر:  354_634838972226775000_l.jpg]
دانشگاه شهید بهشتی در چارچوب سند چشم انداز بیست ساله کشور، برنامه پنج ساله پنجم توسعه جمهوری اسلامی ایران، برنامه استراتژیک دانشگاه در زمینه گسترش آموزش عالی، تعمیق مبانی اعتقادی و ارزشهای اسلامی، اخلاق حرفه ای و با هدف پاسخگویی به تقاضای داوطلبان ایرانی و غیر ایرانی با توجه به مصوبه هیئت امنای دانشگاه و مجوز شورای گسترش آموزش عالی برای مشارکت در تربیت نیروی انسانی متعهد، متخصص و توسعه تحقیقات از بین داوطلبان واجد شرایط و علاقمند به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد از طریق بررسی سوابق تحصیلی و مصاحبه حضوری و در صورت نیاز برگزاری آزمون اختصاصی ورودی در پردیس شماره 2 خود واقع در تهران برای سال تحصیلی 92-1391 دانشجو می پذیرد.

- راهنمای پذیرش دانشجو

-رشته های مورد پذیرش کارشناسی ارشد دانشگاه

برای ثبت نام [email=ic@mail.sbu.ac.ir"><FONT style="FONT-SIZE: 10pt]ic@mail.sbu.ac.ir[/email] مکاتبه نمائید.[/font]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، elham90 ، mehman ، MHAKBARI ، ایلیا
به به ! چه شهریه های زیبایی ! عجب ارقام چشم نوازی !65
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، MHAKBARI
من که رشته ها را خوندم عالی بود ولی ارقام عجیب و غریب نزدیک به سه میلیون تومان فقط شهریه ثابت خدایا اینا چی فکر میکنند

پاسخ

سلام دوستان مدرك اين دانشگاه معتبر؟شهريه دانشگاه ازاد امسال حدودا چقدر شده ؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
تقریبا فکر کنم دو سالش بیست میلیون در میاد که میانگین میشه ترمی پنج میلیون با احتساب 24 واحد نظری و هشت واحد عملی
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، mehman
دانشگاه ازار شهریه ثابتش1072990تومن با واحداش شده2تومن
ورودی مهر امسال

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mehman ، arvik
مدرکش معتبره؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام من فك كنم مدركش مثل شهيد بهشتي باشه فقط شهريه داره
    http://www.sbu.ac.ir/Default.aspx?tabid=...12&Id=9946

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,872 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
      شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,850 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
      در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,191 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: sarayhaddadi
      تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,912 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      اطلاعیه تغییر در مدیریت ارشد ایران شهرساز-24 آبان 93 alireza 3 2,012 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۱۰:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,443 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
      خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,720 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
      اطلاعیه عذرخواهی از تعدادی از مهندسین سایت در مهر ماه 93 alireza 1 1,878 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر
      دفترچه سوالات کنکور 91 مدیریت پروژه و ساخت s1s2s3 1 2,121 ۱۳۹۳-۷-۱۶، ۰۴:۴۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان