امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جی میل ناخواسته ف.ی.ل.ت.ر شد.......جی میل رفع ف.ی.ل.ت.ر شد
(۱۳۹۱-۷-۶، ۰۲:۱۸ عصر)hamed66 نوشته است: این که برای اهانت به پیامبر میبندیم صرفا یک بهانه بود,والا هرکی میخواست میتونست مثل بقیه مسلمانان دنیا 2 روز استفاده نکنه.
متاسفانه باز هم از احساسات مذهبی مردم سوء استفاده شد.اشتباه بزرگی کردن کسانی که از ---- کردن سرویسهای گوگل پشتیبانی کردن,شماهایی که میخواستید تحریم کنید خیلی راحت میتونستید 2 روز استفاده نکنید ولی با این کارتون حق افرادی مثل من رو ضایع کردید و این هیچ توجیحی نداره
من هستم شما هم هستید این تاپیکم هست تا چند سال بعد میبینید چه بلایی سر آزادی ابراز عقیده تو این مملکت میاد
ببخشید مهندس دهقان استفاده از کلمه فی...ل. تر رو خودتون مسدود کردید یا از طرف کمیته ----ینگه؟
بهانه!؟
یعنی هرکی بیاد به همه چیز شما اهانت بکنه این شد بهانه!؟؟
جالبه سو استقاه از احساسات مذهبی مردم! خوبه فرق بین احساسات و عقیده رو متوجه بشید
اینکه جیمیل رو بستن خب کار درستی نبوده و خیلی ها مشکل خوردن ولی در کل عمل که اصلا حرفی نمیمونه
درضمن
اون آزادی ابراز عقیده ای که شما دارید ازش حرف میزنید فعلا جز اهانت به پیامبر و اسلام، به چیز دیگه ای خلاصه نمیشه!!!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط sardarekord ، Maryam M ، 0RKIDEH ، dely_sh

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ناگفته هایی از محدودیت گوگل در ایران... جی میل ناخواسته ف.ی.ل.ت.ر شد. - توسط ایلیا - ۱۳۹۱-۷-۶، ۱۱:۳۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ساخت مسکن ویژه تهران متوقف شد. MHAKBARI 0 1,159 ۱۳۹۱-۶-۲۸، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  فرودگاهی که بعد از افتتاح غیرفعال شد! MHAKBARI 0 1,123 ۱۳۹۱-۶-۲۸، ۰۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان