امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره_موضوع روش تحقیق وموضوع پایان نامه
به نظرم اگر شما تصمیم دارید روی این موضوعات به عنوان پایان نامه کار کنید. بهتره اول به ارشیو دانشگاه مراجعه کنید. که کاملا مطمئن بشید این موضوع رو قبلا کسی انتخاب نکرده باشه. چون در صورت تکراری بودن موضوع کمیته پایان نامه موضوعتون رو قبول نخواهند کرد و این امر براتون مشکل ایجاد خواهد کرد.
اگر من جای شما بودم یکی دو موضوع زیر رو انتخاب می کردم. چون فکر میکنم جای کار زیادی داره.
بررسی و ارائه راهکارهایی در جهت ارتقا حس تعلق خاطر شهروندان
موانع و راهکارهای زیبا سازی شهرها
بازم انتخاب هر کدوم از این موضوع ها بستگی به علاقه خودتون داره. البته منابع در دسترس هم حرف اول رو می زنه.
و یک توصیه اینکه به استاد درس روش تحقیقتون حتما بگید که می خواهید این موضوع رو به عنوان پایان نامه انتخاب کنید و پیش از انجام هر عملی استاد راهنمای انتخابی تون رو در جریان امر قرار بدید که زمانی که باید درس و موضوع پایان نامه رو انتخاب می کنید. مجبور نباشید دوباره کاری انجام بدید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، godonly. ، elham90 ، روجا

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مشاوره_موضوع روش تحقیق وموضوع پایان نامه - توسط shahryar - ۱۳۹۱-۷-۸، ۱۱:۳۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Smile موضوع پایان نامه (مقطع کارشناسی شهرسازی) godonly. 7 18,656 ۱۳۹۴-۲-۳۰، ۰۶:۱۱ عصر
آخرین ارسال: godonly.
Star موضوع پایان نامه ی خود را معرفی کنید (رشته شهرسازی) godonly. 26 20,104 ۱۳۹۳-۸-۴، ۱۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: shiva golestani
  کمک در موضوع پایان نامه javad jamshidi 3 3,090 ۱۳۹۳-۷-۲۲، ۰۷:۲۴ عصر
آخرین ارسال: javad jamshidi
  کمک در خصوص پایان نامه ماراویا 2 4,362 ۱۳۹۱-۱۰-۷، ۱۱:۰۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  پایان نامه نویسی fayyaz 16 9,891 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: یمین
  درخواست موضوع پایان نامه a.h.tarahishahri 4 4,413 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۷:۲۵ عصر
آخرین ارسال: ...
  مقاله: کمک کنید....پایان نامه ارزیابی تاثیر کاربرد فناوری اطلاعات در ترافیک شهری سلام mordabemarefat 0 3,075 ۱۳۹۱-۸-۲۱، ۱۰:۱۸ عصر
آخرین ارسال: mordabemarefat
  کمک کنید....پایان نامه ارزیابی تاثیر کاربرد فناوری اطلاعات در ترافیک شهری mordabemarefat 6 6,225 ۱۳۹۱-۸-۲۱، ۰۳:۲۴ عصر
آخرین ارسال: mordabemarefat

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان