امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاسف بارترین خبر برای تکمیل ظرفیت ارشد شهرسازی
سلام بچه ها من الان زنگ زدم دانشكده هنر و معماري علوم تحقيقات تهران شماره اموزشو بهم دادن اموزشم خيلي كلي بهم گفت مركز ازمون هنوز به ما نگفته تكميل بگيريم يا نه يعني مركز ازمون بايد به علوم تحقيقات بگه تكميل بگيره يا نه؟انكار خيلي مسايل به مركز ازمون ربط داره انتخاب رشته كنيد و توكل به خدا همه قبوليم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
خواهشا هر چی میگید با ذکر منبع بگید -میگید با خبر شدید دانشگاه هایی که اسمشون نیست تکمیل ظرفیت نمیگیرن
میشه بگید منبع این حرف کجاست که ما هم بریم بخونیمش
اگه هم منبع نداره لطف کنید نظر ندید
جون به اندازه ی کافی استرس داریم

آخرین ارسال های من :
پاسخ

شماره مركز ازمون235330

شماره اموزش علوم تحيقات تهران44865919

به مركز ازمون زنگ زدم به منم گفتن فقط شهرهاي توي ليست تكميل ظرفيت مي گيرن(يعني علوم تحقيقات تهران احتمالا نميگيره)

گفتم ميتونم انتخاب رشته نكنم تا فقط اولويت ازمونم (علوم تحقيقات تهران) بررسي شه امروز گفتن ميشه ولي كارشناس ديروز گفت نميشه

تكميل ظرفيت بهمنم گفتن مشخص نيست

من هرجور بررسي كردم ديدم انتخاب رشته كنم بهتره چون بازم هيچي معلوم نيست و 100 درصد نيست اميدوارم همه موفق باشيد

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
ببینید چیزی که برای من به تجربه ثابت شده اینه که اکثر کسانیکه در این مراکز و کلا جاهای اداری کار میکنند تقریبا از هیچی خبر ندارند و اطلاعات بسیارررررر ناقصی دارند، متاسفانه!

پس به حرف اینها توجه نکنید. اگه میتونید واقعا منبع موثق و رسمی برای کسب اطلاع پیدا کنید وگرنه به هیچکدوم از این حرفا توجه نکنید و طبق اطلاعیه ها جلو برید انشااله همونی که میخواهید میشه

همونطور که میبینید به هر کس یه چیز میگن هر روز هر کدوم یه چیز میگن! و .....

خود من برای آزمون یا کارهای دیگه بارها با این مسایل مواجه شدم، زنگ میزنید یه کارمند یا مثلا مسوول! یه چیزی میگه اونم قاطعانه

بعد یهو میبینید اصلا اون مورد صحیح نبوده!

یا خیلی ها اصلا نمیدونن و الکی بجای "نمیدونم" یه جوابی میدن!

یا خودشون خوب توجیه نشدن که حالا بخوان به شما اطلاعات بدن

در نتیجه: لطفا توجه نکنید مگر اعلام رسمی!
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط mehman ، elham90
دانشگاه آزاد از خداشه تکمیل بگیره هرسال بیشتر از پارسال!
اون بدبخت که از آموزش علوم تحقیقات جواب داده خب راس گفته دیگه! مرکز آزمون باید بهشون یه لیست بده بگه اینا تکمیل ظرفیتیان! این میشه دستور مرکز آزمون برا تکمیل ظرفیت!
چیزی که زیاده برا دانشگاه آزاد ظرفیته!
من نمیدونم بعضیا چرا نگرانن که یه دانشگاه پولی ظرفیت پذیرششو کمتر کنه! درحالی که بیشتر از گذشته مشکل مالی پرداخت حقوق کارکنانو هیئت علمیشونو دارن

حالا من یه خبر بدون ذکر منبع میگم! مطمئن باشین تکمیل ظرفیت امسال بیشتر از سالهای پیشه!

موفق باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام بچه ها من هر چی فکر می کنم از نظر خودم به یک نتیجه میرسم ببینید پارسال هم همینطور بود دانشگاه می اومد تو اون شهری که ازمون دادی دو برابر ظرفیت میگرفت و اگه اونجا هم نمیشد یک جایی را خودش انتخاب میکرد که این باعث میشد بعضی ها نرن حالا امسال هم گفته ابتدا اولویت اصلی بررسی میشه بعد ده گانه خوب میدونه فردی که شهری را که در انجا ازمون داده اگه تو تکمیل ظرفیت دربیاد حتما ثبت نام میکنه چون شهر مورد علاقه فرد بوده فقط اومده انتخاب شهر را مرحله سوم به عهده فرد گذاشته که خودش انتخاب کنه که قبول شد به اون دانشگاه بره چیزی که پارسال خودش میکرد و کسی نمیرفت بعضی ها گلایه میکنند میگن ما ترازمون بالاست چطور یک نفر با تراز پایین قزویت بره ولی مثلا ما با تراز بالا مثلا بریم یزد حالا یک چیز میگم خوب گوش کنید البته میخوام اقای نصیری را مثال بزنم دانشجوی ارشد قزوین ======ببینید اقای نصیری پارسال فکر کنم ترازش 5200 شده بود و اولویتش قزوین بود و قبول نشد یکی از دوستای من هم با تراز5750 علوم تحقیقات زدهبود که قبول نشد وقتی رفتن تکمیل ظرفیت اقای نصیری با همون تراز قزوین قبول شد چون اولویت اصلیش و اولیه اش بود توجه مقایسه ( همون چیزی که دکتر اقبالی گفته ایتدا اولویت اصلی فرد بررسی میشه ) ولی دوست من با تراز بالاتر دانشگاه یزد قبول شد چون تو علوم تحقیقات جاش پرشده بود وقزوین هم نمیتونست قبول بشه چون اولویت اصلیش نبود مقایسه ( اولویت های ده گانه ) و از امثال قای نصیری ماجد انتخاب میشد حالا مقایسه ( دوست من تو تکمیل علوم تحقیقات نشد وبه جاش افتاد یزد همون اولویت ده گانه میشه که امکان داره نره چون راهش دوره ) پس نتیجه میگیریم ابتدا اولویت اصلی فرد بررسی میشه همون گفته دکتر اقبالی و ممکنه کسی تهرات ترازش بالاست و اونجا نشه و بفرستنش یزد وکسی با تراز پایین ت بره قزوین چون قزوینیه اولویت اصلیش بوده دوستان دیگه هم نظر بدن البته من فکر کنم پارسال هم علوم تحقیقات تو تکمیل ظرفیت نمی گرفت فقط جای انصرافی ها میگرفت و اکثرا در واحدهاش پخش میکرد اما پس چرا زیاد میگرفت طبیعیه کسانی که اونجا قبول میشن اکترا اسمشون برای سراسری در مییاد ودرنتیجه ظرفیتش ریاد خالی میشه و مییاد تعداد بسیاری را برای تهران میگیره و بقیه را میده شهرستان دوستان مقایسه ای که من کردم به نظرتون درست بود یا خیر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط elham90 ، روجا
    من زیاد در جریان خبرهای تکمیل ظرفیت امسال نیستم ولی بنظرم صحبتهای شما منطقی میاد

پس لطفا نگران نباشیدددد

پاسخ
     سپاس شده توسط elham90
    دوستان حالتون چطوره

پاسخ
    (۱۳۹۱-۷-۱۰، ۱۲:۰۴ صبح)s1s2s3 نوشته است: سلام بچه ها من هر چی فکر می کنم از نظر خودم به یک نتیجه میرسم ببینید پارسال هم همینطور بود دانشگاه می اومد تو اون شهری که ازمون دادی دو برابر ظرفیت میگرفت و اگه اونجا هم نمیشد یک جایی را خودش انتخاب میکرد که این باعث میشد بعضی ها نرن حالا امسال هم گفته ابتدا اولویت اصلی بررسی میشه بعد ده گانه خوب میدونه فردی که شهری را که در انجا ازمون داده اگه تو تکمیل ظرفیت دربیاد حتما ثبت نام میکنه چون شهر مورد علاقه فرد بوده فقط اومده انتخاب شهر را مرحله سوم به عهده فرد گذاشته که خودش انتخاب کنه که قبول شد به اون دانشگاه بره چیزی که پارسال خودش میکرد و کسی نمیرفت بعضی ها گلایه میکنند میگن ما ترازمون بالاست چطور یک نفر با تراز پایین قزویت بره ولی مثلا ما با تراز بالا مثلا بریم یزد حالا یک چیز میگم خوب گوش کنید البته میخوام اقای نصیری را مثال بزنم دانشجوی ارشد قزوین ======ببینید اقای نصیری پارسال فکر کنم ترازش 5200 شده بود و اولویتش قزوین بود و قبول نشد یکی از دوستای من هم با تراز5750 علوم تحقیقات زدهبود که قبول نشد وقتی رفتن تکمیل ظرفیت اقای نصیری با همون تراز قزوین قبول شد چون اولویت اصلیش و اولیه اش بود توجه مقایسه ( همون چیزی که دکتر اقبالی گفته ایتدا اولویت اصلی فرد بررسی میشه ) ولی دوست من با تراز بالاتر دانشگاه یزد قبول شد چون تو علوم تحقیقات جاش پرشده بود وقزوین هم نمیتونست قبول بشه چون اولویت اصلیش نبود مقایسه ( اولویت های ده گانه ) و از امثال قای نصیری ماجد انتخاب میشد حالا مقایسه ( دوست من تو تکمیل علوم تحقیقات نشد وبه جاش افتاد یزد همون اولویت ده گانه میشه که امکان داره نره چون راهش دوره ) پس نتیجه میگیریم ابتدا اولویت اصلی فرد بررسی میشه همون گفته دکتر اقبالی و ممکنه کسی تهرات ترازش بالاست و اونجا نشه و بفرستنش یزد وکسی با تراز پایین ت بره قزوین چون قزوینیه اولویت اصلیش بوده دوستان دیگه هم نظر بدن البته من فکر کنم پارسال هم علوم تحقیقات تو تکمیل ظرفیت نمی گرفت فقط جای انصرافی ها میگرفت و اکثرا در واحدهاش پخش میکرد اما پس چرا زیاد میگرفت طبیعیه کسانی که اونجا قبول میشن اکترا اسمشون برای سراسری در مییاد ودرنتیجه ظرفیتش ریاد خالی میشه و مییاد تعداد بسیاری را برای تهران میگیره و بقیه را میده شهرستان دوستان مقایسه ای که من کردم به نظرتون درست بود یا خیر

خانم یا اقای x
    مگه شما خودت نگفتی با خبر شدی که شهر هایی که تو لیست نیستن اصلا تکمیل ظرفیت نمی گیرن -خوب چرا حالا باز این جوری میگید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میشه جواب بدید
    ممنون میشم

پاسخ
    دوستان عزیز هیچ کس خبری درست نداره پس فقط باید صبر کردو امیدوار بود.تکمیل ظرفیت امسال مثل هندونه دربسته میمونه باید جوابا بیاد تا مشخص شه.خود مرکز ازمونم نمیدونه میخواد چیکارکنه چون این طرح سال اولشه و مثل طرح ازمایشی میمونه و رفته رفته تکمیل میشه بخاطر همین هر روز یه چیز جدید میگن.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط 0RKIDEH ، mehman

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 650 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,259 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
        شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,865 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
        اطلاعیه تشکیل کارگروه دکتری ایران شهرساز 94 برای تبادل نظر در لاین-line alireza 4 2,836 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۹:۴۳ عصر
        اطلاعیه محدودیت تعداد دانلود در 24 ساعت برای گروههای کاربری ایران شهرساز alireza 16 4,583 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۲:۴۵ عصر
        اطلاعیه تغییر در مدیریت ارشد ایران شهرساز-24 آبان 93 alireza 3 2,016 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۱۰:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: haydariyan
        اطلاعیه درج مشخصات مناسب برای فایل های فروشگاهی atelieahjam 0 920 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۱:۱۹ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,728 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
        بروزرسانی پروفایل و اطلاعات صحیح برای آمارگیری دقیق alireza 2 1,743 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۱:۳۶ صبح
        ارائه آرشیو تخصصی مهندسی شهرسازی ،معماری،عمران در 31 حلقه DVD atelieahjam 77 24,862 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۰۳:۰۶ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان