امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاسف بارترین خبر برای تکمیل ظرفیت ارشد شهرسازی
سلام خوبيم امسال همش مردود شدم خيالم راحت شد 2اينا به كنار هيشكي همينجوري حال ادمو نميبرسه موقع جواب كنكور همه مهربون ميشن و هي ميكن قبول شدي منم نمي خوام دل كسي بشكنه3 فعلا تا جواب تكميل بياد از همه فرار مي كنم 18

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۷-۱۱، ۱۲:۵۶ صبح)mehman نوشته است: سلام خوبيم امسال همش مردود شدم خيالم راحت شد 2اينا به كنار هيشكي همينجوري حال ادمو نميبرسه موقع جواب كنكور همه مهربون ميشن و هي ميكن قبول شدي منم نمي خوام دل كسي بشكنه3 فعلا تا جواب تكميل بياد از همه فرار مي كنم 18

دوست عزیز انشاالله اینطور که خودشون گفتند تا 4 روز دیگه جوابا میاد و تکلیف هممون معلوم میشه
اه من که امسال خیلی اذیت شدم
امیدوارم شما و همه دوستان ایران شهرسازی ام که منتظر جواب تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه آزاد هستند دانشگاه دلخواهشون قبول بشند[تصویر:  ws21.gif]
آخرین ارسال های من :

چه سخت است
دلتنگ قاصدك بودن
در جاده ای كه در آن
هیچ بادی نمی وزد...!!
پاسخ
 سپاس شده توسط mehman

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 650 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,260 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,867 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  اطلاعیه تشکیل کارگروه دکتری ایران شهرساز 94 برای تبادل نظر در لاین-line alireza 4 2,837 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۹:۴۳ عصر
  اطلاعیه محدودیت تعداد دانلود در 24 ساعت برای گروههای کاربری ایران شهرساز alireza 16 4,583 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۲:۴۵ عصر
  اطلاعیه تغییر در مدیریت ارشد ایران شهرساز-24 آبان 93 alireza 3 2,016 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۱۰:۰۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  اطلاعیه درج مشخصات مناسب برای فایل های فروشگاهی atelieahjam 0 920 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,728 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
  بروزرسانی پروفایل و اطلاعات صحیح برای آمارگیری دقیق alireza 2 1,743 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۱:۳۶ صبح
  ارائه آرشیو تخصصی مهندسی شهرسازی ،معماری،عمران در 31 حلقه DVD atelieahjam 77 24,868 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۰۳:۰۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان