امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاسف بارترین خبر برای تکمیل ظرفیت ارشد شهرسازی
دوستان متاسفانه باخبر شدیم که دانشگاههایی که در انجا ازمون برگزار شده و اسمشون دیگر در بین لیست تکمیل ظرفیت نیست اصلا دانشجوی جدید نمی گیرند و فقط به جای انصرافی ها دانشجو میگیرند و دیگر خبری از دو برابر ظرفیت نیست پس میمونه 5 شهر برای رشته طراحی شهری که فوقش بردارند 100 نفر پذیرش دارند و انصرافی ها هم شاید به 20 نفر برسه میمونه 120 نفر که اونم فکر کنم بچههای علوم تحقیقات که ترازشون خیلی بالا بوده و برای دانشگاههای دیگه جایی نیست فقط می تونم بگم متاسفم علوم تحقیقات که اصلا نمیگیره دانشگاه قزوین هم پرسیدند گفتند اصلا جایی برای تکمیل ظرفیت ندارند و فقط پردیسهای اعلام شده دانشجو پذیرش میکنند پس وقتتون را تلف نکنید و اماده شید برای کنکور بهمن ماه من بیشتر از این حسرت میخورم چرا امسال اینجوری شد چرا من خودم معماری امتحان ندادم این همه شهر تکمیل ظرفیت داشت انگار همه چی دست به دست هم داده که امسال ما قبول نشیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mehman ، elham90

سلام چه بد يعني حتي 5 نفر يا 10 نفرم علوم تحقيقات تهران نميگيره جاي انصرافيها پس چي ميشه؟ من جز تهران نمي تونم شهر ديگه برم چيكار كنم همش با 4 تا فاصله يعني شركت نكنم و منتظر بهمن باشم؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
متاسفانه اصلا تکمیل ظرفیت بهمن در کار نیست ولی شما که 4 نفر فاصله داری قبول میشی چون گفتند جای انصرافی ها دانشجو میگیرند

پاسخ
 سپاس شده توسط mehman ، elham90

واقعا كار دانشگاه ازاد شاهكاره چه اطلاع رساني دقيقي اين استرسها خودش از قبولي تو كنكور سخت تر بود غافلگيري و دوست دارن مثل امتحانشون كه تو كلاس ما چند نفر حتي وسيله اسكيس نياورده بودن از همون زبان مهدكودكي و سوالات سخت مباني مشخص بود متفاوت بودنشون حتي تو حق انتخابي هم كه برات گذاشتن يه جورايي مجبوري ... البته طراحي شهري اينجوري بود بقيه رشته هارو نمي دونم .....

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
har roz ye harfi mizanid
in che vazeshe 27

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ببخشید میشه بفرمایید منبع این خبر کجاست ..........

آخرین ارسال های من :
پاسخ
از دوستانی که لطف میکنن اطلاع رسانی میکنن خواهش میکنیم هر خبری رو با ذکر منبع موثق آن اعلام کنید

تا باعث تشویش اذهان و استرس نشه

ممنون
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، قاصدک ، yaser seraj ، alireza ، elham90
دوستان دقت کنند بسیاری از این اخباری که منتشر میشه و سر زبان ها میفته شایعست( و حتی بعضی از کسانی که در مرکز آزمون کار میکنند هم اطلاع ندارند و ممکنه اشتباه جواب بدهند)
خواهش میکنم دوستان به خاطر این اخبار به خودشون استرس وارد نکنند............
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
با این خبراتو که همه بی منبع و اساسن میدونید چی به روز ما اوردین
اه
2

پاسخ
سلام من خودم روزی هزار بار زنده میشم و میمیرم اینقدر استرس دارم این خبر را از مدیر گروههای رشته های مختلف دانشگاه ازاد قزوین گرفتیم من فقط شما را در جریان گذاشتم و خودم به اینا عقیده ندارم چون من خودم قبلا هم گفتم یک مدیر گروه داشتم بهش میگفتم در مقطع کارشناسی چرا ایقدر پذیرش میکنید اگه جا ندارید اون هم در جواب من گفت اصلا مرکز ازمون به ما کاری نداره و خودش دانشجو می فرسته میگفت حتی اگه ظرفیت هم نداشته باشیم اگه اونا بفرستند باید جا کنیم شاید این یک دلگرمی برای دوستان باشد

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,250 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,826 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  اطلاعیه تشکیل کارگروه دکتری ایران شهرساز 94 برای تبادل نظر در لاین-line alireza 4 2,826 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۹:۴۳ عصر
  اطلاعیه محدودیت تعداد دانلود در 24 ساعت برای گروههای کاربری ایران شهرساز alireza 16 4,554 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۲:۴۵ عصر
  اطلاعیه تغییر در مدیریت ارشد ایران شهرساز-24 آبان 93 alireza 3 2,010 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۱۰:۰۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  اطلاعیه درج مشخصات مناسب برای فایل های فروشگاهی atelieahjam 0 920 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,695 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
  بروزرسانی پروفایل و اطلاعات صحیح برای آمارگیری دقیق alireza 2 1,736 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۱:۳۶ صبح
  ارائه آرشیو تخصصی مهندسی شهرسازی ،معماری،عمران در 31 حلقه DVD atelieahjam 77 24,827 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۰۳:۰۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان