امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ>>>>نتایج مرحله دوم اومد......
سلام دوستان نتایج مرحله دوم رو سایت سازمان سنجش هستش113

کارنامه نهايي آزمون تحصيلات تکميلي (دوره هاي کارشناسي ارشد ناپيوسته داخل )سال 1391

با تشکر از مهندس محبوبه که اطلاع دادند.
دوستان اگه امکانش هست درصدای مرحله 2 رو هم بزارید113

یه نکته: با این که تو دفترچه زده بودن برنامه ریزی شهری تهران 8 نفر پذیرش داره ولی آخرین رتبه پذیرش شده 6 هست7 احتمالا رتبه -1 و -2 رو هم پذیرفتن[تصویر:  619120_sarcastic.gif]
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos ، پریسیما ، elham90 ، MHAKBARI ، .Utopia ، روجا ، mery ، mehman ، arvik ، neda_6759 ، asma ، kasrak
منتظر نتایج نهایی دوستان هستیم....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، FaTyJo0oN ، .Utopia
salam bacheha bebakhshid man shabane honar esfahan va roozaneh yazd ghabol mishodam vali toy entekhab reshtam nazashtameshon alan yani ehtemal inke toy takmil zarfiat betoonam ghabool besham hast?
اصلا تکمیل ظرفیت خواهند داشت؟2

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، FaTyJo0oN ، elham90
    (۱۳۹۱-۷-۱۰، ۱۰:۵۳ عصر)parisa68 نوشته است: salam bacheha bebakhshid man shabane honar esfahan va roozaneh yazd ghabol mishodam vali toy entekhab reshtam nazashtameshon alan yani ehtemal inke toy takmil zarfiat betoonam ghabool besham hast?
    اصلا تکمیل ظرفیت خواهند داشت؟2

مهندس شما جایی قبول شدین حالا؟

پاسخ
     سپاس شده توسط elham90
    نه چون فقط دانشگاه تهران و شیراز رو انتخاب کرده بودم

پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، elham90
    سلام تعجب من با رتبه هزار و یک درصد اسکیس با قبولی دانشگاه ببن المل 100 نفر فاصله داشتم دوستان به نظرتون خوبه تو امام رضا هم که مجازیه رتبم 92 شده و اخرین رتبه 57 بوده دوستان به نظرتون برای اولین سال حضورم خب بوده یا نه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، روجا
    (۱۳۹۱-۷-۱۰، ۱۱:۰۵ عصر)parisa68 نوشته است: نه چون فقط دانشگاه تهران و شیراز رو انتخاب کرده بودم

انشاالله که قبول میشین

ولی باید ببینین اصلا اون دانشگاه ها نیاز به دانشجو دارن یا نه....

بستگی به دانشگاه ها و تعداد دانشجو هایی داره که واسه تکمیل ظرفیت نیاز دارن113

پاسخ
    در تکمیل ظزفیت مجاز ب انتخاب همه ی کد رشته های اعلامی میشین

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN
    می دونم فقط اینو نمیدونم که ممکنه این دانشگاهها تکمیل ظرفیت بزنن؟

پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN
    من پیشنهاد میکنم هرجا قبول میشین برین و از دست ندین چون هرسال روال و کلا داستان کنکورو دانشگاهها فرق میکنه مگه اینکه عزمتونو بزارین برای رتبه های تاپ و اسکیس عالی..
    موفق باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,062 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,624 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 alireza 48 6,110 ۱۳۹۵-۶-۱۰، ۰۲:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: mahbub1993
      معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,061 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
      سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,524 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
      20 نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم برنامه ریزی شهری گردآوری توسط رتبه برتر کنکور 94 alireza 0 1,333 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۴:۱۷ صبح
      پکیج ویژه مرحله2 برنامه ریزی شهری، جزوه ویژه،6 آزمون مرحله دوم،20 شیت،نمونه سوال 94 alireza 0 1,158 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۱۰:۵۱ عصر
      دانلود کارنامه مرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سال 90 alireza 0 1,083 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۸:۱۳ عصر
      كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,469 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: yalda118
      نتایج ارشد 94 اعلام شد-محل قبولی شما ... alireza 48 9,661 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۱۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان