امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میانگین درصد طراحی شهری 1391 حدود 20-25==>25 یعنی ارتقا>>شما چند درصد زدید؟
سلام با خبر شدیم که امسال درصد طراحی شهری پایین بوده

و حدود میانگین درصد طراحی شهری 1391 حدود 20-25==>25 یعنی ارتقا>>شما چند درصد زدید؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، روجا ، FaTyJo0oN ، MHAKBARI ، arvik ، asma ، mehman
من 16% زدم!
رتبم از 2 رسید به 1
رنج درصدا به شدت پایین بوده....گویا مصححا خواستن یه زهرچشمی بگیرن و بگن کلاس اسکیس رفتن هیچ فایده ای نداره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، alireza ، hnp ، mery ، farza ، arvik ، mohseni ، @uror@ ، frz-m ، mehman
(۱۳۹۱-۷-۱۱، ۰۶:۰۹ عصر)Gizmo نوشته است: من 16% زدم!
رتبم از 2 رسید به 1
رنج درصدا به شدت پایین بوده....گویا مصححا خواستن یه زهرچشمی بگیرن و بگن کلاس اسکیس رفتن هیچ فایده ای نداره

به قول یکی از دوستان احتمالا واسه طراحی از 20نمره حساب کردن3 شما هم ماکس بودین113
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط Gizmo
من هم رتبه اولیه ام 25 بود اسکیسم 36% و رتبم به 6 ارتقا پیداکرد....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، hnp ، mohseni ، mery ، farza ، frz-m ، mehman
من رتبه اول 54 بود ، اسکیسمو 36% زدم، شدم 9 گویا ....

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mery ، mohseni ، farza ، frz-m ، mehman
    (۱۳۹۱-۷-۱۱، ۰۷:۳۱ عصر)saminta نوشته است: من هم رتبه اولیه ام 25 بود اسکیسم 36% و رتبم به 6 ارتقا پیداکرد....

(۱۳۹۱-۷-۱۱، ۰۸:۵۸ عصر)hnp نوشته است: من رتبه اول 54 بود ، اسکیسمو 36% زدم، شدم 9 گویا ....
    بچه شما که اسکیستون بالای 30 بوده یه زحمت بکشین به ما بگین چه جوابی دادینو شیتتونو چطوری بستین
    لطفا

(من که خودم 9 درصد زدم ... و دوستم با رتبه اولیه نزدیک 100 یک در صد زده نمیفهمم چطوری همه هم کلاس رفته و هزینه کرده...)

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط mohseni
      salam man185 bodam ba 3% skis 235 shodam

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط mohseni ، mery ، mehman
        منم 58 بود رتبم که با 1% اسکیس...
        اینم کارنامم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط arvik ، mohseni ، mery
        منم با رتبه 134 و اسکیس 3 درصد رتبم نجومی شده 180 اینا،اصلا باور نکردنیه،منم سوال شده برام که بقیه چطور زدن من پارسال کلاس نرفته 12 درصد زدم،امسال با این همه کلاس و هزینه،واقعا هم جواب دادم حداقل دیگه نما رو که خوب کشیدم........نمیدونم واقعا....داغونم و تو شوک...اصلا حوصله شروع دوباره ندارم..ازمون اولیم برای ایران شهرساز خراب کردم.....کاش یکی به ما امید شروع دوباره میداد

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۱-۷-۱۲، ۱۱:۱۶ صبح)tahura1580 نوشته است: منم با رتبه 134 و اسکیس 3 درصد رتبم نجومی شده 180 اینا،اصلا باور نکردنیه،منم سوال شده برام که بقیه چطور زدن من پارسال کلاس نرفته 12 درصد زدم،امسال با این همه کلاس و هزینه،واقعا هم جواب دادم حداقل دیگه نما رو که خوب کشیدم........نمیدونم واقعا....داغونم و تو شوک...اصلا حوصله شروع دوباره ندارم..ازمون اولیم برای ایران شهرساز خراب کردم.....کاش یکی به ما امید شروع دوباره میداد

دوست عزیز من میدونم شما چی میگید این بلا امسال سر همه اومده منم رتبم 70 بود به من هم 7 درصد دادن منم با مثلا بهترین استاد اسکیس کلاس رفته بودم به قول یکی از دوستان امسال مصصحا می خواستن زهر چشمی بگیرن و بگن با کلاس رفتن هم ما نمی زاریم شما برید دانشگاه. یادتون باشه اینجا ایرانه.

آخرین ارسال های من :
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,945 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
          آخرین ارسال: mamamama
            چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,237 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
          آخرین ارسال: mtr6510
            سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,340 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,290 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
            دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,157 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,509 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
          آخرین ارسال: shivashf
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,704 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
          آخرین ارسال: udesigner
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,551 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
          آخرین ارسال: payam_km
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,585 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
          آخرین ارسال: rikhtehgaran
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,564 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
          آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان