امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یکشنبه 16/7/91 زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد
سلام امروز با خبر شدم که یکشنبه جواب تکمیل ظرفیت دانشگاه ازد رو زیکشنبه برروی سایت به نشانی azmoon.org قرار خواهد گرفت
منبع : مرکز ازمون دانشگاه ازاد
ببخشید تصحیح می کنم AZMOON. COM

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atoosa.marzban ، farin00
من که هیچی ندیدم
کدوم سایت اینو زده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من هر چی تو سایت ازمونگشتم ندیدم چیزی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوست عزیز از مرکز ازمون خودم پرسیدم

پاسخ
(۱۳۹۱-۷-۱۳، ۱۲:۳۱ صبح)s1s2s3 نوشته است: دوست عزیز از مرکز ازمون خودم پرسیدم
امروز یک شنبه 16 مهر هست پس چی شد جوابا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

چه سخت است
دلتنگ قاصدك بودن
در جاده ای كه در آن
هیچ بادی نمی وزد...!!
پاسخ
پس چرا جوابا نیومد؟
2
[highlight=#f9f9f9]نتايج تكميل ظرفيت آزمون سراسري و كارشناسي ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي روز يكشنبه مورخ 16/7/91 اعلام خواهد شد[/highlight]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با سلام دوستان امروز یکشنبه نتایج تکمیل ظرفیت ازمون سراسری دانشگاه ازاد و ازمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد اعلام شد احتمال داره بنا به دلایلی بخوان فردا نتایج ارشد را اعلام کنند پس صبور باشید این همه صبر کردیم یکی دو روز همخ روش

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      تأثیر ایران شهرساز در قبولی ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ URBAN 98 7 3,734 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۴:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: URBAN 98
      به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,255 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: s1s2s3
      یک پیشنهاد برای بچه های ارشد طراحی شهری سعیده66 3 1,998 ۱۳۹۱-۸-۴، ۱۱:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: elham90
      افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,012 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
      بچه ها کسی در مورد انتقالی دانشگاه ازاد خبر داره s1s2s3 1 2,839 ۱۳۹۱-۷-۲۲، ۰۲:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: godonly.
      دوستانی که کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری میخوان شرکت کنند حتما یک سر به این تاپیک s1s2s3 0 1,557 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۰ عصر
      جواب تکمیل ظرفیت ارشد اومد دو برابر ظرفیت هر دانشگاه برداشته s1s2s3 42 14,682 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: mehman
      من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم s1s2s3 5 3,020 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۰:۵۲ عصر
      تاپیک تکمیل ظرفیت طراحی شهری واحد زنجان s1s2s3 1 2,213 ۱۳۹۱-۷-۱۷، ۱۰:۵۹ صبح
    آخرین ارسال: Raha.a
      یک خبر مهم در مورد ارشد ازاد و به ضرر شهرستانی به نفع تهرانی s1s2s3 2 2,696 ۱۳۹۱-۷-۳، ۰۳:۵۱ صبح
    آخرین ارسال: Blackfield

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان