امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جغرافی و شهرسازی!!!!!!!!!!!!!11
ای بابا. آخه این بحثا چیه؟؟شماها کار خودتون رو بکنین. بنده به شخصه با اینکه رشته های دیگه وارد شهرسازی بشن هیچ مشکلی ندارم چون معتدقم هر کسی میتونه به این رشته و به شهر کمک کنه. هر کسی توانش رو داشته باشه چه ایرادی داره؟ zolatan جان یه نگاه به تاریخ شهر و شهرسازی ایران و جهان بندازی کمتر شهری رو میبینی که شهرساز ساخته باشه! ایده های شهرسازی عموما از رشته های دیگه میاد. شهر عمودی، شهر زیرزمینی و... منتج شده از نظریات متخصصین معمار، عمران، محیط زیست و و به ویژه سیاست و حکومت... است.
اینقد خودمون درگیر این مسائل نکینم که چرا منو نمیذارن معماری کار کنم ولی معمار رو میذارن بیاد شهرسازی کار کنه. شما هم اگه معماری بلدی برو کار کن کسی جلوت رو نگرفته. برو ارشد معماری بگیر. اتفاقا تویی که شهرسازی میتونی بری ارشد معماری و اصلا هم مشکلی نیست. اون معمار هم تا مدرک شهرسازی نداشته باشه اجازه کار شهرسازی نمیدن بهش.
یکم نگاهامون رو وسیعتر کنیم بد نیست.
این نظر من بود که مخالف جبرگرایی و محدودیت ورود بقیه رشته ها به شهرسازیم. هرکسی نظری داره.

آخرین ارسال های من :
    110110110110 حیف وقت نیست که سر این بحث های الکی تلف بشه ....به نظرتون نتیجه ای داره؟همه علم ها نیازه، توی هر علمی هم اگه حرفی برای گفتن داشته باشی موفقی .....واگه نداشته باشیم که دیگه ..........
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
     سپاس شده توسط .Utopia
    سلام بدلیل گزارش های رسیده از اعضا

این تاپیک بسته میشود.

در صورت داشتن دلایلی مبنی بر باز گذاشتن تاپیک به اینجانب پیام دهید تا بررسی شود.
    آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط .Utopia

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,396 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 751 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 803 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
      سبک های شهرسازی ایران alireza 0 754 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۸ صبح
      خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) alireza 0 983 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۱ صبح
      برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,016 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
    آخرین ارسال: yalda118
      بسته های ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری و دکتری شهرسازی و بسته ضروری نظام مهندسی alireza 0 1,196 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۰۱:۵۳ عصر
      جوابیه سازمان سنجش درباره ادعای لو رفتن سولات کنکور ارشد شهرسازی alireza 3 2,463 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۱۲:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: meisam1360
      کنفرانس بین المللی معماری شهرسازی عمران هنر و محیط زیست ICAUCAE با کارگاه های آموزشی engurb 0 673 ۱۳۹۴-۵-۹، ۰۱:۵۷ صبح
    آخرین ارسال: engurb
      فراخوان مقاله کنفرانس بین المللی معماری شهرسازی عمران هنر و محیط زیست ICAUCAE engurb 0 951 ۱۳۹۴-۵-۹، ۰۱:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: engurb

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان