امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جغرافی و شهرسازی!!!!!!!!!!!!!11
تازه گیا کره جغرافی31 رو با شهرسازی یکی کردن...

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط elham90
میخوای چی بگی مثلن؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط elham90
قبلا از این بحث ها در این سایت زیاد داشتیم همه دوستان قدیمی که در این سایت بودند به این نتیجه رسیدیم که برخی رشته ها از جمله جغرافیا و برنامه ریزی شهری، جامعه شناسی، اقتصاد، مدیریت شهری، شهرسازی و... به نحوی در ارتباط با هم و کمک رسان به هم هستند دوباره وارد شدن به یک سری مباحث که این رشته خوبه این یکی بده کمکی به بالا بردن دانش دوستان نمی کنه به نظر من دوستانی که در رشته های جغرافیای شهری، اقتصاد، مدیریت و ... هستند در مورد مزایای رشته خودشون در ارتباط با امور شهری صحبت کنند بسیار بهتره اطلاعات همه بالا می ره

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط alireza ، Saeedm ، .Utopia
سلام مهندس radan شما چرا با بچه های رشته جغرافیا مشکل دارید؟!امتحان مرحله دوم برای نشان دادن صلاحیت هاست .بهتره دیدتون روعوض کنید.در ضمن من رشتم جغرافی نیست و امیدوارم با رشته من مشکلی نداشته باشید!

آخرین ارسال های من :
    شما شهرسازی را از استادای جغرافیا یاد می گیرید و بعد برای اونها کلاس رشتتون را میزارید؟ من لیسانسم برنامه ریزی اجتماعیه فوقم شهرسازی و دکترام جغرافی. فکر می کنم دیدم نسبت به اونایی که فقط شهرسازی خوندند بسیار بهتره. البته در کارم هم بسیار بسیار نسبت به شهرسازان ویرانگر موفق بوده ام. درگیر اسمهای خوشگل و موشکل نباشید به دانشتون بیفزایید کسی از شما نمی پرسه رشتتون چند بخشه میگن چی بلدی

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط elham90 ، vatan ، .Utopia
      جغرافیا واسه یه شهرساز نیازه .... واسه یه شهر ساز خیلی چیزا نیازه بنظر من .....

چون با یه شهر باید در ارتباط باشه .. هم باید از جغرافیا بدونه هم از جامعه شناسی و خیلی چیزای دیگه ......

آخرین ارسال های من :
        ای بالام کجای استادای شهرسازی جغرافیاس؟!!!
        تو ایران همه چیز اتفاق می افته . منو نمی زارن معمار باشم .اما یه جغرافی میتونه شهرساز باشه. بخدا بی عدالتی محضه و اگه میزاشتن معمار بشم برام مهم نبود جغرافی یا ابیاری گیاهان دارویی بیاد شهرساز بشه. من اعتراضم به اوناییه که نشتن اون بالا و برای پایینیا نقشه میکشنه. نظام مهندسی یه دلاله. امیدوارم روزی برسه که کسی رو نابود نکنن. ماها نابود شدیم . خوش باش معمار و عمران و نقشه بردار. خوش باش نظام مهندسی دلال رشوه خوار. خداحافظه همه

سپاس شده توسط s.m
        من تو بهترین دانشگاه های ایران مدرکمو گرفتم . ولی این اعتراض رادان رو قبول دارم.نباید اینطوری می شد. تنها مهندسی که از علوم انسانی میششه واردش شد همینه. خیلی ناراحت کننده س

آخرین ارسال های من :
        (۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۵:۰۵ عصر)radan نوشته است: ای بالام کجای استادای شهرسازی جغرافیاس؟!!!
        تو ایران همه چیز اتفاق می افته . منو نمی زارن معمار باشم .اما یه جغرافی میتونه شهرساز باشه. بخدا بی عدالتی محضه و اگه میزاشتن معمار بشم برام مهم نبود جغرافی یا ابیاری گیاهان دارویی بیاد شهرساز بشه. من اعتراضم به اوناییه که نشتن اون بالا و برای پایینیا نقشه میکشنه. نظام مهندسی یه دلاله. امیدوارم روزی برسه که کسی رو نابود نکنن. ماها نابود شدیم . خوش باش معمار و عمران و نقشه بردار. خوش باش نظام مهندسی دلال رشوه خوار. خداحافظه همه

برای رشته شهرسازی باید از رشته های دیگه هم استاد بیارن چرا نباید باشه . ما وقتی ادعا میکنیم که سواد شهرسازمون مثلا در جغرافیا پایینه ، از طرف دیگه هم دوباره بگیم نذارید استاداشونو بیارن در دانشگاه؟ اینطور که نمیشه .
        در کتاب قانون نوشته شده برای هر صفت و توهینی که به فردی یا ارگانی میشه اگر مدرکی نداشته باشید جرم محسوب میشه . پس شما هم اگر میتونی چیزی رو ثابت کنی برو از راه قانونی صحبت کن نه این که در این تاپیکها افکار رو بهم بریز و صفت به این و اون بده .
        من خودم هم خیلی موفق نبودم در زمینه رشته ام و بزرگترین دلیلش تلاش کم خودم بوده ، تا وقتی از خودم مطمئن نباشم نباید به کم کاری دیگران چیزی گفت .

این که استادای رشته های دیگه بیان یه مبحثه و این که دنش آموختگان در کنکور و تغییر رشته بتونند مانور بدن و جابه جا بشن یه بحث دیگه است که اینها رو نباید با هم اشتباه گرفت .
        آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

این از شاخه به شاخه پریدن توی مملکت ما فقط وجود داره.خارج از ایران به این راحتی نیست که شما با خوندن چندتا خلاصه مباحث(حالا اگه اصل کتابا بود خیلی دلم نی سوخت)بیای کنکور یه رشته ای که شاید اتفاقی اسمشو یکی از دوستات بهت گفته امتحان بدی و قبول شی.به نظر من این که لیسانس یه چی بخونی،فوق یه جی دیگه،دکتری یه چی دیگه اصلا هنر نیست.مشکل ماهم از همین جا شروع شده که اگه الان بعضی جاها میگن شهرسازان ویرانگر،اگه یکمی دقت کنن مبیینن که تا جند سال پیش خبری از شهرساز نبود و معماران گلمون این شاهکارهای زیبا و به یاد ماندنی(همون شهرامون میگم)را خلق کردند و بعدش شهرسازا شروع کردن به قول معروف به ماله کشیدن و دست به سر گوش شهرها کشیدن.
        شاید این نظرم تا حدودی شبیه مالتوس باشه،ولی به نظرم مالتوس از خیلی شهرسازا بیشتر میفهمید.اینجاست که زلزله می تونه بهترین کمک و به شهرهای ما بکنه،شاید عده ای زیادی کشته بشن،ولی خوبیش این که نسل های بعدی در رفاه و آرامش زندگی می کنن والا ما که حاضریم این از خود گذشتگی و بکنیم.(البته اینم بگم مشروط به این که بازسازی ها مثل شهرها جدید کشورمون و سرعت کار مثل بعضی شهرهای زلزله زده آذربایجان نباشه)3
        آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
         سپاس شده توسط s.m

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,951 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: milad93
          راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 743 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 799 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
          سبک های شهرسازی ایران alireza 0 743 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۸ صبح
          خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) alireza 0 965 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۱ صبح
          برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,011 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
        آخرین ارسال: yalda118
          بسته های ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری و دکتری شهرسازی و بسته ضروری نظام مهندسی alireza 0 1,195 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۰۱:۵۳ عصر
          جوابیه سازمان سنجش درباره ادعای لو رفتن سولات کنکور ارشد شهرسازی alireza 3 2,457 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۱۲:۳۸ عصر
        آخرین ارسال: meisam1360
          کنفرانس بین المللی معماری شهرسازی عمران هنر و محیط زیست ICAUCAE با کارگاه های آموزشی engurb 0 672 ۱۳۹۴-۵-۹، ۰۱:۵۷ صبح
        آخرین ارسال: engurb
          فراخوان مقاله کنفرانس بین المللی معماری شهرسازی عمران هنر و محیط زیست ICAUCAE engurb 0 950 ۱۳۹۴-۵-۹، ۰۱:۵۲ صبح
        آخرین ارسال: engurb

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان