امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی شهری هااااااا کمکم کنید
دوستان طراحی شهری من میخوام یه تحقیق برای درس تحلیل فضای شهری ارائه بدم
اما میخوام خیلی موضوع شایسته ای باشه که بتونم تحقیق خیلی خوب و مفیدی ارائه بدم .
در انتخاب موضوع کمکم کنید من چند تا موضوع دارم که ایناست:کدوم گزینه به نظر شما بهتر از بقیه هست؟ ((نظراتتون رو بگین حتما برام مهمه خیلی ))
1. نوشهرگرایی
2. کیفیات محیطی فضای همگانی
3.شکل شهر
4.سازمان فضایی شهر
5.مکتب فرانکفورت
6.بوم شناسی شهری
7.اگر گزینه ی دیگه ای دارید حتما بنویسیدددددددددد1
آخرین ارسال های من :

اگر واقعیات با نظریات هماهنگی ندارند، واقعیت‌ها را تغییر بده " البرت انیشتین"
پاسخ
ممنون میشم اگه کمک کنید به من دوستان1

پاسخ
(۱۳۹۱-۷-۱۶، ۱۰:۱۱ عصر)mohseni نوشته است: دوستان طراحی شهری من میخوام یه تحقیق برای درس تحلیل فضای شهری ارائه بدم
اما میخوام خیلی موضوع شایسته ای باشه که بتونم تحقیق خیلی خوب و مفیدی ارائه بدم .
در انتخاب موضوع کمکم کنید من چند تا موضوع دارم که ایناست:کدوم گزینه به نظر شما بهتر از بقیه هست؟ ((نظراتتون رو بگین حتما برام مهمه خیلی ))
1. نوشهرگرایی
2. کیفیات محیطی فضای همگانی
3.شکل شهر
4.سازمان فضایی شهر
5.مکتب فرانکفورت
6.بوم شناسی شهری
7.اگر گزینه ی دیگه ای دارید حتما بنویسیدددددددددد1
این موضوعات خیلی خوبن و هر کدومو که بخواهید، میتونید کار کنید
البته موضوعات دیگری هم مانند "معنی و و تاثیرات آن بر فضاهای عمومی" یا "تحلیل اولویت حرکت پیاده در شهر" یا "تاثیرات پوشش گیاهی در فضاهای شهری" و خیلی موضوعات دیگه هم هستند که میتونید کار کنید
به نظر من از بین گزینه های خودتون گزینه 2 و 4 بهتر از بقیه باشه....
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط mohseni ، elham90
ممنون از راهنمایی خوبتون1
در واقع من به دنبال یک موضوعی میگردم که تنها با یک تحقیق کلاسی خلاصه نشه و بعدهاهم بتونم مطالب جدیدی در راستای تحقیق فعلیم اضافه کنم یعنی جای بحث رو همچنان داشته باشه

پاسخ
(۱۳۹۱-۷-۱۷، ۱۲:۳۷ صبح)mohseni نوشته است: ممنون از راهنمایی خوبتون1
در واقع من به دنبال یک موضوعی میگردم که تنها با یک تحقیق کلاسی خلاصه نشه و بعدهاهم بتونم مطالب جدیدی در راستای تحقیق فعلیم اضافه کنم یعنی جای بحث رو همچنان داشته باشه
خوب برای این کار شما نباید خیلی زود وارد نمونه موردی بشید، بعد از اینکه موضوع مشخص شد تحقیقات خودتونو انجام بدید نمونه هایی از اون که در کشور انجام شده و یا حتی خارج از کشور انجام شده بررسی کنید، حوزه مورد مطالعتون رو بررسی کنید، مبانی نظری کاملی داشته باشید، بعد تحلیلی از ویژگی های اجتماعی و اقتصادی و کالبدی حوزه مورد مطالعه داشته باشید و در آخر وارد نمونه موردی بشید و به طور کامل اون فضا رو تحلیل کنید........

پاسخ
 سپاس شده توسط mohseni ، elham90
بنابر به این گفته ی شما پس هر چقدر موضوع تحقیقی که برمیدارم کلی و جامعتر باشه بهتره تا اینکه یک نمونه موضوع خاصی مثلا (( میدان گنج علی خان)) یا (( محله)) یا (( میدان نقش جهان))

پاسخ
سلام من new urbunism را بيشنهاد مي كنم اصولش خيلي مفيد البته شايد الان اين موضوع يه كم كهنه شده باشه ولي تا 2 سال بيش يادمه خيلي مهم بود

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ممنون از نظرتون1
اگر موضوعات جدیدتر میدونین به من معرفی کنید1

پاسخ
(۱۳۹۱-۷-۱۷، ۰۱:۱۰ صبح)mehman نوشته است: سلام من new urbunism را بيشنهاد مي كنم اصولش خيلي مفيد البته شايد الان اين موضوع يه كم كهنه شده باشه ولي تا 2 سال بيش يادمه خيلي مهم بود

چرا کهنه؟ من از کجا میتونم موضوع به روزی تهیه کنم؟

پاسخ
;کیفیات فضای همگانی خیلی بهتر هست....اگرم بخواید یه خورده تخصصی تر بشه میتونه موضوع بهتری بشه مثلاکیفیت فضاهای شهری پیاده محور حالا میتونید نمونه موردی هم بزارید...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mohseni

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 927 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
    آخرین ارسال: Zohreh javadi
      دانلود کلید کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری 1391 alireza 6 4,929 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۱۲:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: mona323
      معماری و رابطه آن با برنامه ریزی شهری ماراویا 0 1,530 ۱۳۹۱-۹-۸، ۱۱:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,736 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      ترافیک شهری ماراویا 0 1,786 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      ***لطفا در کسب اطلاع از مجازی نور طوبی تهران هرچه میدانید کمک کنید! Shahrsaz67 22 32,274 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: منصور91
      یک پیشنهاد برای بچه های ارشد طراحی شهری سعیده66 3 1,993 ۱۳۹۱-۸-۴، ۱۱:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: elham90
      کسی میدونه پایان نامه طراحی شهری چه جوریه ایا مثل معماریه s1s2s3 2 2,086 ۱۳۹۱-۸-۱، ۱۰:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      کمک کنید !!!!!!!!!ادامه یا انصراف سعیده66 3 2,539 ۱۳۹۱-۷-۲۷، ۰۲:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: mohseni
      افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,009 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: s1s2s3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان