امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد
من خودم درامد چندانی ندارم ولی تازه داره بازر کار مهندسی دستم مییاد نمیخوام این تجربه ها را ازدست بدم چون شما هر مدرکی داشته باشی باید با مدرک لیسانست کار کنی چون تو ایران این مدرک بیشتر ملاکه حتی برای پروانه مهندسی
در ضمن یکی چیز جالبه وقتی من با امور مالی تسویه میکردم میگفت خوب با مدیر گروهت هماهنگ میکردی احه منم گفتم اگه مدیر گروه اینقدر شعور داشت برنامه درسی را اینجوری نمیزاشت ولی در کل میگم اونجوری که پیداست علوم تحقیقات شهرستان ها برنامشون بهتر ارایه شده

آخرین ارسال های من :
انقدخودت رو اذیت نکن -تو ادم موفقی هستی که تونستی تو این وضع کار خوبی گیر بیاری
ای بابا حالا واسه ما که برنامه ی کلاسی خوبی گذاشتن ولی کلاسامون 67 نفرن
هر چی اعتراض کردیم که گروهبندیمون کنید گفتن نه
فقط قرار کارگاه شهری مون 2 گروه شیم -یعنی کلاسی 30 به بالا جمعیتش
جلسه اول کولر و حتی ویدیو پروزکتور نداشتیم
ای بابا مگه ازادم شد دانشگاه
بچسب به کارت گلم -دیگه فکرشم نکن
موفق باشی

آخرین ارسال های من :
سلام جالب همه تكميل ظرفيتها رفتن دانشكاه جز من كه تهرانم افتادم بهمن بهم كفتن احتمالا 2 روز در هفته هست
واقعا حيف شد خيلي دوست داشتي زنجان قبول شي 2شايد با استادا ميشد هماهنك كني كه شاغلي و بعضي وقتها نري... ولي اميدوارم موفق باشي

آخرین ارسال های من :
با سلام به نظر بنده در این اوضاع همون بهتر که نرفتید چون واقعا 1 شغل مناسب خیلی بهتره.برای چی پولتونو خرج دانشگاه آزاد می کنید؟پول بدیم که مدرک بگیریم؟آخرشم همه میگن دانشگاه آزاد خوندی؟بیخیال دانشگاه آزاد بشید.شغل مهمتره مطمئن باشید مثل الان که همه لیسانس دارن تا 2 سال دیگه همه فوق لیسانس دارن.خوب کاری کردید چون همه درآمدتون باید صرف هزینه های گزاف این دانشگاه میشد.

آخرین ارسال های من :
    مگه میشه همچین چیزی؟
    منم امسال زنجان قبول شدم 9واحدهم پیش دادن که همش 4 شنبه و 5شنبه است باید میومدی بعد باخود استاد صحبت میکردی گروهتوجابجامیکردی

آخرین ارسال های من :
    سلام من منظورم واحد زنجان هستش نه علوم تحقیقات درس طراحی شهرسازی 5 من افتاده دو شنبه و سه شنبه ولی اونایی که همون مرحله اول قبول شدن فکر کنم افتاده پنج شنبه
    مگه شما هم اقای دستاران همونی که ثبت نام میکرد براتون انتخاب واحد نکرد من هر چی ازش خواهش کردم گفت باور کن این درس اینجوری افتاده و نمیشه کاریش کرد

الان دوست دارم برگردم همه دوستام بهم اصرار میکنند برگردم و این ترم را هر جوری هست تحمل کنم ولی با توجه به شروع کلاسها نمیدونم هم اتاقی از کجا گیر بیارم چون هیچ کدوم از دوستام قبول نشدند راستی کسی نمیدونه تو دانشگاه ازاد به پسرا خوابگاه میدن

به نظرم بری بهتره این همه وقت برا قبول شدنش گذاشتی ارزش تحملشو داره بازم خوش به حال شما بسرا ما دخترا که تاسر کوچمونم محدودیم موفق باشید
    آخرین ارسال های من :

شما ناخداي كشتي خودتان و نويسنده ي داستان زندگيتان هستيد.((بلك وسبت))
    اگر خلق عالم علي را مي شناختند ، دوستش ميداشتند و اگر خلق عالم علي را دوست ميداشتند ، جهنم آفريده نميشد .
    سلام من فكر مي كنم اول رو نقد حساب كن خودت كه ديدي امسال واسه قبولي تو كنكور ازاد اونم تكميل جه داستاني داشتيم واسه سراسري بماند اسكيس خودش عاملي شده كه تو ارشد نميشه قاطع حرف زد حالا جه برسه به قوانين جديد و........سعي كن محتاط تر برخورد كني اكه واقعا برات ارشد مهم برو سختي داره ولي اكه واقعا بهش ايمان داشته باشي كمك مي كنه كه در اينده تو كارتم موفق تر باشي رشته هايي كه اسكيس دارن به نظرم حتي مدرك ازادشونم خوب(به خاطر استرس زياد و نامعلوم بودن اسكيس و قوانين و شرايط جديد ......)

اوه اوه
    ببخشید من فکر کردم شما خانم هستید
    بازم معذرت میخوام
    اخه فکر میکردم پسرها این چیزا رو مشکل نمیدونن

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 982 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
    آخرین ارسال: Zohreh javadi
      دانلود کلید کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری 1391 alireza 6 4,933 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۱۲:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: mona323
      عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,343 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
    آخرین ارسال: hamidataee
    Smile امان از دوراهی های زندگی!!! hector 4 2,154 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۹:۳۰ صبح
    آخرین ارسال: hector
      طراحی شهری هااااااا کمکم کنید mohseni 12 6,695 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۱:۴۰ صبح
    آخرین ارسال: فولدینگ
      به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,740 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      شهر از ديدگاه شاعران: ماراویا 0 1,120 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۱:۵۸ صبح
    آخرین ارسال: ماراویا
      آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,983 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
      10 تا از بدترین شهر های دنیا ماراویا 0 1,276 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۲:۵۳ عصر
      ***لطفا در کسب اطلاع از مجازی نور طوبی تهران هرچه میدانید کمک کنید! Shahrsaz67 22 32,291 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: منصور91

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان