امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد
سلام دوستان من که برای ثبت نام به زنجان رفتم بعد از پرداخت شهریه برام انتخاب واحد شد و پرینت را به من دادند 9 واحد جبرانی برای رشته طراحجی شهری بود متاسفانه وقتی برگه را به من دادند دیدم درسام را در ورززهای دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه و نج شنبه گذاشته بودند اونم روزی فقط دوساعت ولی با توجه به اینکه من شهرستان کار میکنم نتونستم این نوع انتخاب واحد را بپذیرم هرکاری هم کاردم که برنامه دوشنبه و سه شنبه برام عوض بشه گفتن تحت هیچ شرایطی نمیشه واقعا نمیدونم از عمد این کار را کرده بوند یا نه یک درس بود به اسم طراحی 5 که جبرانی بود اومده بودند این درس را در روزهای دوشنبه و سه شنبه گذاشته بودند ولی خلاصه تمام ارزوهای من به باد رفت ومجبور شدم از اونجا انصراف بدم نمیدونم کار خوبی کردم یا نه ولی حالا از شما میپرسم به نظرتون کار خوبی کردم یا نه

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط .Utopia
سلام به شما اینکه کار خوبی کردین یا نه بستگی به اولویت خودتون داره که کار براتون مهمتره یا ارشد اما فکر کنم امسال کلا برنامه اکثر دانشگاه ها به همین ترتیب ریخته شده برنامه دانشگاه یزد هم به همین شکل بود تازه بدتر شنبه،2شنبه،3شنبه و 4شنبه، من با چند نفر که در این مورد صحبت کردم گفتن این سیاستشونه تا بچه ها نتونن کار کنن همزمان با درس خوندن...

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط century21
سلام هر دانشگاهی فرق میکنه یکی از دوستان من ارشد مدیریت پروژه در شوشتر میخونه و فقط هر دو هفته یکبار پنج شنبه و جمعه میره و خیلی از هفته ها هم تشکیل نمیشه و با توجه به اینکه دانشگاه زنجان چنین برنامه ای را پیش گرفته نه فقط کار شما بلکه کار کار خیلی از ارشدیها به مشکل برمیخوره

البته باید دوستان دیگه دانشگاه زنجان برنامه خودشان را در سایت بزارند ببینیم فقط برای شما این برنامه بوده یا برای همه(با توجه به جبرانی)
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط century21 ، .Utopia ، kasrak ، Brightness
سلام.والا ما هم که جبرانی نداشتیم و کلا 8 واحد داریم از شنبه هستیم تا 3 شنبه و فکر کنم حرکت هماهنگ شدست و به این امید نباشید که سال دیگه درست شه.سیستم یا درس یا کاره
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
 سپاس شده توسط sara: arch87
تمام دوستانی که در زنجان جبرانی خوردند ترتیب برنامشون مثل من بود تازه بزارید من یک چیز جالب بگم تو برنامه من روزهای دوشنبه را به جلسه اول و دوم و سوم و چهارم و پنجم تقسیم کرده بود و هر دوشنبه را یک ساعت خاصی زده بود مثلا جلسه یک دوشنبه به فرض 8 تا 10 صبح باشه جلسه بعدیش 15 تا 17 میشه تازه من اونجا این مشکل را هم داشتم و گفتم الان که 20 روز از کلاسها گذشته من الان از کجا بدونم این هفته جلسه اوله یا دومه که ساعتش بیام سرکلاس این یکی از بی برنامگی هاش بود و بعد ساعتی که ثبت نامم تموم شد به من گفتند الان یکی از کلاسهای چهارشنبت شروع میشه باید بری سرکلاس این بود که همه چی بی برنامه بود واقعا بی برنامه بود وهنوز هم مکانی برای سکونت نداشتم دتا اینا را ردیف میکردم ترم تموم میشد
ولی دوستان یک نکته که خیلی برام عجیب بود این بود من وقتی به کارشناسش گفتم میخوام انصراف بدم با وجو اینکهه داشت ثبت نام میکرد و سرش هم شلوغ بود با خوشحالی گفت چرا نمیتونی سریع واحدها را برام حذف کرد
که پولم هدر نره این یکم عجیب بود بدون اینکه به من بگه مثلا حالا وایسا با مدیر گروه هماهنگ بشی بعد ببین چی میشه چون شما ها خودتون میدونید دانشگاه ازاد پول میگیره و تا اونجایی که بتونه نمیزاره دانشچو از دستش در بره دیگه همین ولی خیلی ناراحتم خیلی

سلام من پردیس قزوین ثبت نام کردم و کلاسام از 4شنبه صبح تا 5شنبه صبح هست و به هیچ مشکلی هم برخورد نکردم
ازش راضیم

آخرین ارسال های من :
    سال گذشته وزارت علوم اعلام کرد که دانشگاه های دولتی (مقطع ارشد) باید کلاساشون تو 4 روز پخش کنن تا دانشجویان نتونن شاغل شن. که از سال گذشته همه دانشگاه های دولتی به اجبار این طرح رو اجرا کردن ولی منعی واسه دانشگاه آزاد نبود!! خیلی برام عجیبه که چرا دانشگاه زنجان این کار رو کرده. همونطور که مهندس دهقان گفتن بیشتر دانشگاه های آزاد برای رفاه حال شاغلین کلاساشونو پنجشنبه و جمعه برگزار می کنند.
    آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
     سپاس شده توسط .Utopia ، godonly.
    ولی اونجوری که من به سایت دانشگاه سر زدم این کار را فقط برای او.نایی که تکمیل ظرفیت قبوال شدن انجام داده ومال اونایی که تو همون مرحله اول قبول شدن تو روزهای چهارشنبه و پنج شنبه بوده ولی اونا هم به غیر از این دو روز یک درسشون افتاده بود شنبه مه باز هم بددرد نمیخوره

سلام دوست عزیز نگران نباش من دانشگاه تهرانم و برنامم مثل شماست شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه هر روز یک کلاس واقعا دلیل این کارشون رو نمی دونم یکی از استادا می گفت به خاطر اینکه دانشجو نتونه بره سر کار ولی اگه شغلت خوبه بهترین کار رو کردی

آخرین ارسال های من :
    سلام عزیزم ببین من که طراحی شهری کرمان میرم کلاسام عصر چهارشنبه و کل روز 5شنبه است
    ساعت هاش خوبه -ولی کلا از ازاد بدم میاد چون همش دولتی خوندم
    جدی بد جوری دپم -تا حدی که میگم نمیرم
    ولی باز میگم میرم -موندم چی کار کنم
    ولی شما اگه واقعا کارت خوبه و از حقوقت راضی هستی به نظر من کار خوبی کردی
    من که کار حسابی ندارم که
    معماری خوندم و ارشدمم شهری -دارم سازه کار میکنم با ساعتی 2 تومن -از گریه گذشته -خنده داره

آخرین ارسال های من :

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 938 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
    آخرین ارسال: Zohreh javadi
      دانلود کلید کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری 1391 alireza 6 4,930 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۱۲:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: mona323
      عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,325 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
    آخرین ارسال: hamidataee
    Smile امان از دوراهی های زندگی!!! hector 4 2,144 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۹:۳۰ صبح
    آخرین ارسال: hector
      طراحی شهری هااااااا کمکم کنید mohseni 12 6,664 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۱:۴۰ صبح
    آخرین ارسال: فولدینگ
      به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,737 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      شهر از ديدگاه شاعران: ماراویا 0 1,085 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۱:۵۸ صبح
    آخرین ارسال: ماراویا
      آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,982 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
      10 تا از بدترین شهر های دنیا ماراویا 0 1,276 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۲:۵۳ عصر
      ***لطفا در کسب اطلاع از مجازی نور طوبی تهران هرچه میدانید کمک کنید! Shahrsaz67 22 32,277 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: منصور91

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان