امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم
متن نامه

با سلام فقط میخواهم از اینجا اعتراض شدیدم را با به رییس دانشگاه ازاد بکنم میدونم جوابی هم نمیگیرم من 5 ماه است که برای ازمون کارشناسی ارشد میخونم و در مرحله اول قبول نشدم ولی در تکمیل ظرفیت دانشگاه زنجان قبول شدم وکلی هم خوشحالی و شیرینی دادم و برای ثبت نام به ان دانشگاه مراجعه کردم بعد از پرداخت شهریه ثابت و متغیر یک برگه انتخاب واحد که با توجه به ترم اول بودن من خودشون برای من انتخاب واحد کرده بودند به من دادند وقتی برگه را نگاه کردم دیدم تو روزهای دوشنبه و سه شنبه و چهارشنبه و پنج شنبه برام درس گذاشتند اونم روزی دوساعت منی که از شهرستان با 6 ساعت راه اومده بودم چه جوری میتونستم سر کلاسها حاضر بشم دانشگاه ازاد که قبلا همه کلاسهاش دو روره بود من اگه قرار باشه هر روز زنجان باشم که کارم را در شهرستان از دست میدم اونوقت کی باید شهریه من را پرداخت کنه اصلا از کجا بیارم برای همین مجبور شدم فرم انصراف پر کنم و شهریم را پس بگیرم و زحمات پنج ماهم خوندنم به هدر رفت والان این ذهنیت در من ایجاد شده که دیگه برای همیشه تحصیل را کنار بزارم خواهشا میکنم اقای دکتر دانشجو بر برنامه درسی دانشگاهها نظارت کنید تا برای جوان های دیگر مثل من این مشکل پیش نیاید ما شهرستانی ها باید برای کنکور بریم به استانها برای تحصیل هم اونم تو سن 26 تا 30 سالگی باید بریم به اون استان چون تمام درسها برای همه روزها برنامه ریزی شده بخدا این درست نیست ما شهرستانی ها حتی حاضریم برنامهممون تو دو روز طراحی بشه و با اتوبوس رفت و امد کنیم ولی دانشگاههای استانها امسال این حق را هم از ما گرفتند دیگر عرضی ندارم شما هم دوستان نظر بدید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
خیلی ناراحت شدم
واقعا حق داری برنامه ها که همیشه 2روز آخر هفته بوده واسه ارشد چرا اینا اینقدر بد برنامه ریزی کردن؟
ولی ناراحت نباش و به این فکر نکن که تحصیل رو کنار بذاری سال بعد ایشالا جای بهتر
ولی کاش یک ترم مرخصی میگرفتی واسه ترمای آینده شاید درستش میکردن
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
سلام ممنون ولی اونا بهم گفتن هر وقت ببای جات محفوظه

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
سلام خوب واحداتو کمتر بردار تا چند روز فقط بری
موفق باشی غصه نخور

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ببینید این به اولویت شما بستگی داره که کار براتون مهمه یا تحصیل .اگه درامد خوبی دارین و کارتون هم تضمینیه و ثابته که ار خوبی کردین انصراف دادین ولی اگه غیر از اینه به نظرم تو عصبانیت نباید تصمصم انصراف میگرفتین.الان تمام دوستای من دانشگاه سراسری قبلول شدن من هم همینطور(و دانشگاههای مختلف)همه ی اینها حداقل هفته ای 3 روز و معمولا 4 روز رو کلاس دارن حتی دوست من ساعت 11تا 12روز 4شنبه هم کلاس داره بقیه روزهاشم طوری برنامه شون ریخته شده که ساعتهایی که میتونی کار کنی رو خراب کرده!پس این موضوع فقط مشکل زنجان نبوده!!شیوه ایه که تو اکثر دانشگاها داره اجرا میشه و متاسفانه به قول استادا تصمیم گرفته شده که دانشجو نتونه همزمان کار کنه!
    پس اگه کارتون خوبه بچسبین به کار و اگه هم نه برگردین به دانشگاه که این نامه ها جواب نمیده.این فقط مشکل شما نیست مشکل اکثر دانشجوهای ارشده

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۷-۲۰، ۰۹:۴۴ عصر)ayor نوشته است: سلام خوب واحداتو کمتر بردار تا چند روز فقط بری
    موفق باشی غصه نخور
    اخه دوست عزیز اون درسی که افتاده بود روز دوشنبه و سه شنبه خودش 5 واحد بود و یک درس چهارشنبه 2 واحد و یک درس پنج شنبه 2 واحد جمعا 9 واحد جبرانی داشتم حالا شما جای من بودید چیکار میکردید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 927 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
    آخرین ارسال: Zohreh javadi
      گفتگوی یک شهرساز با شهردار زمردیان 0 1,897 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,737 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,981 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,254 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: s1s2s3
      بچه ها کسی ایمیل خبرنگاران تلویزیونی مانند حسینی بای را داره s1s2s3 0 2,517 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۰۶:۲۶ عصر
      حتما به این مکان بیایید - باغ موزه همدان .Utopia 19 7,906 ۱۳۹۱-۸-۶، ۰۳:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: .Utopia
      یک پیشنهاد برای بچه های ارشد طراحی شهری سعیده66 3 1,994 ۱۳۹۱-۸-۴، ۱۱:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: elham90
      کسی میدونه پایان نامه طراحی شهری چه جوریه ایا مثل معماریه s1s2s3 2 2,087 ۱۳۹۱-۸-۱، ۱۰:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,010 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان