امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شهرسازان و معمارانی که برای خود و جامعه و دوستان خود شبها بیدار می مانند در این تاپیک
سلام

در این تاپیک شهرسازان و معماران(اعضای سایت) که از ساعت 1 تا 6 صبح (هر ساعتی) بیدارند و مشغول به یکی از کارهای زیر هستند در این تاپیک اعلام حضور کنند.

1- درس خواندن برای ارشد==>الان کدام کتاب و یا فصل و .. را مطالعه میکنید
2-برای امتحان میان ترم ،آخر ترم و ....
3-در سایت ایران شهرساز هستند و به بقیه کمک میکنند
4-در شبکه های اجتماعی
5-.....

حتما اعلام حضور خودتان را با دلیل بنویسید.

تشکر از همه شما عزیزان
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، godonly. ، mehman ، kasrak ، haydariyan ، Brightness ، ماراویا ، dely_sh
سلام من که الان دارم پایان نامه و فایل تصویری اموزش وی ری را برای دوستان میزارم فقط یک هدف دارم و اونم اینا که هکاران من از این مطالب استفاده صحیح را بکنند و جامع باسوادی داشته باشیم ودلیل دومم که بیشتر ملاکه کمک به کسانی است که توانایی مالی کمی دارند و نمیتونند این فایل ها را با هزینه های بالا از بیرون تهیه کنند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mehman ، alireza ، haydariyan ، JAVAD4050 ، Brightness ، ماراویا ، dely_sh

سلام دوستان منم طبق معمول چون شبا بيدارم ميام تو سايت اگه بتونم كمك كنم يا كمك بگيرم كلا اطلاعاتمم بروز كنم(البته فعلا شاغل نيستم اينطورم)3

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، haydariyan
سلام

بعد ازحدود 6 ساعت کار مداوم در ساعت 4:05 صبح 21 مهر 1391 سوالات آزمون دوم گرایش برنامه ریزی شهری و سوم ایران شهرساز بر روی سایت آزمون قرار گرفت امیدواریم که بتوانیم خدمات در خور شما مهندسین را انجام دهیم.

از مهندسین ارکیده و حقی و mud و lofra بابت طراحی سوالات تشکر میکنیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط s.m ، FaTyJo0oN ، kasrak ، haydariyan ، elham90 ، MHAKBARI ، JAVAD4050 ، Brightness ، dely_sh
سلام

بعد ازحدود 5 ساعت کار مداوم تا ساعت 5:01 صبح 3 آذر1391 سوالات آزمون سوم گرایش برنامه ریزی شهری و پنجم ایران شهرساز را روی سایت قرار دادم امیدواریم که بتوانیم خدمات در خور شما مهندسین را انجام دهیم.

از مهندسین ارکیده و حقی و elham90 و mud و lofra بابت طراحی سوالات ومهندس اسفندی برای بررسی سوالات تشکر میکنیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سلام منم بیشتر وقتا شبا بیدارم چون روزها فرصت نمیکنم شبا پایان نامه ارشدم را کار میکنم ولی توی آنتراکت های میان کار به سایت های شهرسازی از جمله ایران شهرساز سر میزنم اگه مطلب جدیدی بود دانلود میکنم متقابلا اگه تونستم برای دوستان مطلب میزارم .متاسفانه توی جامعه ما برای کار تحقیقی ارزشی قائل نیستند هیچ کدام از ادارات به دانشجوها اطلاعات نمیدند به همین دلیل همیشه اول دنبال درخواست ها میرم تا اگه دوستان چیزی خواستند که توی آرشیوم باشه براشون توی سایت بزارم .امیدوارم بتونم مفید باشم .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ماراویا
سلام دوستان من بخاطراینکه شاغلم منهای اخر هفته ها نیمه های شب نمیتونم بیام سایت ولی این روزها بخاطر نوشتن پروپوززال و شروع پایان نامه ام اکثر اوقات تا ساعت 1 شب انلاین میشم و توسایتهای شهرسازی میجرخم چون بقول مهندس پریوش دستگاههای دولتی از ارائه اطلاعات برای دانشجو طفره میروند من هم اگر در ارشیوم مطلب و یا فایلی رو داشته باشم که بدرد دوستان بخوره دریغ نمکنم....
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط dely_sh

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,302 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 966 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  درباره بازار کار رشته طراحی شهری و برنامه ریزی چه می دانید s1s2s3 7 10,141 ۱۳۹۴-۷-۲۳، ۰۳:۰۳ عصر
آخرین ارسال: فاطمه 1993
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,254 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,852 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,336 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,370 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,199 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان