امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
8 نوامبر نزدیکه! ایده هاتون برای برگزاری جشن شهرسازان چیه؟؟؟
8 نوامبر نزدیکه! و ما میخوایم جشن شهرسازان رو توی دانشگاهمون برگزار کنیم! میخواستم از ایده های شما هم کمک بگیرم! ایده هاتون برای برگزاری جشن شهرسازان چیه؟؟؟
آخرین ارسال های من :

فریتس شوماخر:
در واقع این معماران و شهرسازان نیستند که شهرهای بزرگ را میسازند. قانونگذاران یک قالب آفریدند و کاسبکاران آن را پر کرده اند...
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، farza ، sagharsaraeian ، ساناز رحیمی ، روجا ، .Utopia ، elham90
یکم تخمه بگیرین (ژاپنی) با 4 -5 تا هندونه یکمم آجیل.(اجیلش تازه باشه - پیشنهاد می کنم از سبزه میدون بگیرین)یه کتاب حافظ با چنتا چیپس فلفلی یا سرکه ای با ماست موسیر . خلاصه خوش بگذرونین. کنارشم یه کتاب ریاضیات مهندسی!منم دعوت کنین . علم و صنعت
یه تراکتم از روز جهانی شهرساز بفرسین دانشگاه ما . آخه معماریا و طراحی صنعتیا دارن اما ما نداریم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، sharare
(۱۳۹۱-۷-۲۲، ۰۲:۴۹ عصر)sharare نوشته است: 8 نوامبر نزدیکه! و ما میخوایم جشن شهرسازان رو توی دانشگاهمون برگزار کنیم! میخواستم از ایده های شما هم کمک بگیرم! ایده هاتون برای برگزاری جشن شهرسازان چیه؟؟؟

خیلی عالیه . خوب شد یاد ما هم انداختید .
هییییی یادش بخیر .2222 بچه های دانشگاه ما همین موقع ها همایشی در راستای موضوعات بروز شهرسازی ترتیب می داند که سخنرانشو دعوت می کردند به نظر من که درسته وقت سخنرانیش کم بود ولی باز هم یکی دو نکته گفته میشد که خیلی عالی بود .
نمایشگاه عکس شهری هم خیلی خوبه . ماکتا و پروژه هایی که خیلی عالی شدند رو به نمایش بذارید و برای بازدید کنندگان به خوبی شرح بدید که رشته تون چیه و اهداف چیه . سعی کنید از بچه هایی که خیلی خوب و مسلط به مطالب شهریه رو در نمایشگاهتون مستقر کنید .16
موفق باشید .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، sharare
خیلی عالیه . خوب شد یاد ما هم انداختید .
هییییی یادش بخیر .2222 بچه های دانشگاه ما همین موقع ها همایشی در راستای موضوعات بروز شهرسازی ترتیب می داند که سخنرانشو دعوت می کردند به نظر من که درسته وقت سخنرانیش کم بود ولی باز هم یکی دو نکته گفته میشد که خیلی عالی بود .
نمایشگاه عکس شهری هم خیلی خوبه . ماکتا و پروژه هایی که خیلی عالی شدند رو به نمایش بذارید و برای بازدید کنندگان به خوبی شرح بدید که رشته تون چیه و اهداف چیه . سعی کنید از بچه هایی که خیلی خوب و مسلط به مطالب شهریه رو در نمایشگاهتون مستقر کنید .16
موفق باشید .
[/quote]
ممنون از راهنماییتون! اتفاقا تو فکر نمایشگاه هم بودیم ولی ترسیدیم بی توجهی کنن و کار بچه ها خراب بشه، شاید هم به صورت اسلاید گذاشتیم ببینن!!

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان تفاوت راهبرد و راهکار چیه؟ alireza 5 3,390 ۱۳۹۳-۸-۱۹، ۰۳:۳۶ صبح
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  درخواست رایگان برای مکان یابی واحدهای صنعتی در یک شهرک صنعتی چه نقشه های لازم است و مراحل اجرایی مکا alireza 2 1,545 ۱۳۹۳-۸-۸، ۰۸:۳۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  سلام کسی میتونه مدلی برای سنجش شکوفایی یک شهر معرفی کنه ؟ imanataei 1 1,098 ۱۳۹۳-۳-۳۱، ۰۹:۲۵ صبح
آخرین ارسال: mahsababaee
  یه سوال داشتم منظور از سازمان فضای شهر چیه که بخوام رسم کنیم alireza 2 1,567 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: صبااا
  تعداد شهرسازان استاهای کشور کسی داره؟ starsat 8 3,484 ۱۳۹۲-۱۰-۱۰، ۱۱:۵۳ صبح
آخرین ارسال: starsat
  راهنمایی بیشتر و دریافت اطلاعات جامع تر برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد alireza 3 2,029 ۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۵:۱۹ عصر
آخرین ارسال: saharava
  ایا در اتوکد میشه برای spline ها اندازه گذاری کرد؟ starsat 4 2,313 ۱۳۹۲-۶-۲۲، ۰۷:۰۱ صبح
آخرین ارسال: starsat
  کمک برای شرح اصطلاحات haydariyan 0 1,164 ۱۳۹۲-۳-۳۰، ۰۷:۱۶ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  شاخصه های مکان یابی پروزه فرهنگی برای کودکان nina.noni 0 1,354 ۱۳۹۱-۱۰-۷، ۰۵:۰۷ عصر
آخرین ارسال: nina.noni

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان