ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
اطلاعیه جدید درباره آزمون استخدامی شهرداری ها
ضمن‌ آرزوي‌ موفقيت‌ براي‌ خواهران‌ و برادران‌ داوطلبي‌ كه‌ درآزمون‌ استخدامي سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشوردر‌ سال 1391ثبت‌ نام‌ نموده‌ اند، بدين‌ وسيله‌ به‌اطلاع‌ مي‌رساند آزمون در صبح و عصر روز جمعه 28/7/91 در17 شهرستان (به شرح جدول شماره 1) برگزار خواهد شد.كارتهاي شركت در آزمون براي كليه داوطلبان از روز سه شنبه 25/7/1390 براساس‌ مندرجات‌ بند « الف‌» اين‌ اطلاعيه‌ بر روي سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی
http://www.sanjesh.org
قرار مي‌گيرد و داوطلبان پس از پرينت كارت شركت در آزمون، در صورت وجودنقص احتمالي مي‌بايستي "مطابق بند «ب» اين اطلاعيه" به حوزه هاي رفع نقص كارت مندرج در جدول شماره 2 مراجعه نمايند.

دو جدول هم ضمیمه شده که می تونید در سایت سازمان سنجش مطالعه کنید .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، atoosa.marzban ، AliReza ، aramo ، farza ، 0RKIDEH ، Brightness ، ayor
2
RE: اطلاعیه جدید درباره آزمون استخدامی شهرداری ها
کارت شرکت در آزمون هم اومد ولی من نتونستم دانلود کنم 2. پیغام داوطلب یافت نشد می نویسه 102102 حالا چیکار کنم؟؟؟22

3
وااسه منم همین جوریه......نمیدونم چرااااااااااااااااااا

آخرین ارسال های من :
    4
    (1391-7-25، 03:37 عصر)hani designer نوشته است:  وااسه منم همین جوریه......نمیدونم چرااااااااااااااااااا

برای بقیه شرکت کننده ها هم اینجوری بوده ؟ یا تونستن کارتشونو دانلود کنند؟؟؟
    من و یکی از دوستانم هم نتونستیم کارت رو بگیریم2

5
    دوباره امتحان کنید یا با مرور گر دیگه ای وارد بشید برخی از دوستان که آزمون مجدد بودند کارت رو دریافت کردند

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: .Utopia
    6
    سلام.منم نتونستم دانلود كنم..........2
    آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
    7
    آخه خیلی عجیبه الان در شهر همدان 4 تا داوطلبو خبر دارم که نتونستن دانلود کنند و براشون این پیغام رو می نویسه که : داوطلب مورد نظر یافت نشد!!!!!!!!!!
    من حتی پرینت کارت قبلیم و کدهای رهگیری هم دارم اما الان این سیستم طوری نشون میده انگار که ما آزمون قبلی نبودیم !!!!!

8
    Barge Rahnana Shahrdari 91
    دفترچه راهنمای آزمون
    در سایت سنجش دو قسمت، در قسمت اول برای کسایی که آزمون جدید و دومی آزمون مجدد هستند آماده شده

.pdf   Barge Rahnana Shahrdari 91.pdf (اندازه: 346.33 KB / تعداد دفعات دریافت: 92)

سپاس شده توسط: .Utopia ، AliReza ، روجا ، Brightness ، 0RKIDEH
    9
    واسه منم همینو می نویسه :(((

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: .Utopia
    10
    برای من پیغامی تحت این عنوان میده : عدم تطابق رشته ی شغلی با محل مورد تقاضانامه. وقتی هم میام کد شهر مورد تقاضا رو عوض میکنم، قبول نمیکنه . نمیدونم مشکل چیه :huh:
    آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      مجموعه کامل از نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها همراه با پاسخ و جزوات مربوطه MHAKBARI 13,481 1394-11-2، 05:29 عصر
    آخرین ارسال: jamill
    Rainbow نتايج آزمون استخدامي تيرماه 92 شهرداريهاي 8 استان اعلام شد .Utopia 13,906 1392-7-20، 04:01 عصر
    آخرین ارسال: .Utopia
      دو کتاب خوب احکام برای مصاحبه و آزمون استخدامی aramo 15,034 1391-8-17، 07:54 عصر
    آخرین ارسال: aramo
      پس از یک سال انتظار ، شهرداری های خراسان شمالی نیروهای آزمون استخدامی رو پذیرفتند parasto_gh 6,862 1391-8-14، 09:02 عصر
    آخرین ارسال: parasto_gh
      **جزوه مهم قانون شهرداری برای آزمون شهرداری ها** aramo 2,853 1391-7-23، 08:17 عصر
      شروع ثبت نام استخدام شهرداری کشور سال ۹۱ FaTyJo0oN 3,362 1391-6-4، 05:37 عصر
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN
      کیا آزمون استانداری شرکت کردند؟ aramo 5,394 1391-5-3، 07:31 عصر
    Rainbow سامانه شکایت به نتایج آزمون استخدامی شهرداریها niloofar83 4,366 1391-4-2، 10:35 صبح
    آخرین ارسال: niloofar83
    Star قبول شدگان مرحله اول آزمون استخدامی شهرداریهای 4 استان کشور (مهر 90) الان سرکارند؟ niloofar83 4,686 1391-3-26، 07:31 عصر
    Star اطلاعيه ستاد مركزي آزمون استخدامي شهرداري ها در زمينه پذيرفته شدگان آزمون 22 دي 90 niloofar83 1,833 1391-3-21، 10:19 عصر
    آخرین ارسال: niloofar83
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل