امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک کنید !!!!!!!!!ادامه یا انصراف
سلام دوستان من طراحی شهری کرمان قبول شدم و ثبت نام کردم و دو جلسه از تمام کلاسامم رفتم ولی هنوز که هنوز نمیدونم چی کار کنم -از دانشگاه ازاد خوشم نمیاد -چون حس میکنم که بچه هاش سطح علمیشون بالا نمیره و فقط مدرک میگیرن -استادم میگفت ادامه بده و مقاله بنویس تا برا دکترا بورسیه شی -ولی هنوز مرددم -به نظر شما انصراف بدم واسه دولتی بخونم ؟؟؟؟؟؟؟؟کمکم کنید
ممنون77

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
سلام دوست عزیز
به نظر من هر آدمی اگه خودش بخواد میتونه تو همون دانشگاه ازاد اطلاعاتش از کسی دانشگاه سراسری بیشتر باشه لازم نیست کتابو حتما استاد واسه درس معرفی کنه میتونی خودت با کمک گرفتن از اساتید کتابای مفید رو خوب بخونی
ولی اگه میتونی و کنکور واست سخت نیست یک ترم مرخصی بگیر بشین واسه سراسری بخون البته که ارزشش خیلی بیشتره
موفق باشی
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، mehman
ببین دوست عزیز باور کنید این فکر غلطیه که فقط به خاطر ازاد بودن دانشگاهت انصراف بدی ببین تفاوت دانشگاه ازاد با سراسری فقط تو پولش است میخوام یک مثال بزنم شما دانشگاه بین المللی قزوین را که میشناسید و دانشگاه ازاد قزوین را هم که میشناسید خوب نفاوت این دو دانشگاه چیه فقط تو پولش است چون اساتیدی که تو سراسری قزوین ادریس میکنند تو دانگشاه ازاد هم تدریس میکنند
و یک چیز دیگه ببین باور کن از سال 85 به بعد علم در ایران بی ارزش شده و اساتید دانشگاهها هم مثل سابق تدریس نمیکنند واین فرک در ما به وجود منییاد که دانشگاه ازاد سطحش پایینه ولی باور کنید الان تو سراسری هم این وضعیته
در کل میگم علم زمانی خوب بود که قبولی در ازمون کاردانی به کارشناسی سراسری و حتی ازاد یک رویا بود و کارشناسی ارشد از اون رویایی تر
توصیه اخر من ادامه بدهید هیچ ضمینی نیست که شما امسال قبول میشید یا نه چون طراحی شهری فقط 120 نفری میگیره دیگه اختیار دست خودتونه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اگه واقعا دلت میخواد جایی که باشی ونیستی به نظرم دکمه backspace رو توی زندگی بزن و از اول همون جایی که دلت میگه برو تا اینکه خدایی نکرده بعد یه مدت بدون اینکه از میزان سوادت رضایت داشته باشی مدرکی بگیری و از بودن توی دانشگاه مورد علاقت محروم بشی
چون تجربه دارم بهت اینها رو گفتم :))
آخرین ارسال های من :

اگر واقعیات با نظریات هماهنگی ندارند، واقعیت‌ها را تغییر بده " البرت انیشتین"
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 937 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
آخرین ارسال: Zohreh javadi
  تهران مرکز بهتره یا علوم تحقیقات؟ زمردیان 5 3,104 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۰۲:۵۸ عصر
آخرین ارسال: arvik
  طراحی شهری هااااااا کمکم کنید mohseni 12 6,663 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: فولدینگ
  ***لطفا در کسب اطلاع از مجازی نور طوبی تهران هرچه میدانید کمک کنید! Shahrsaz67 22 32,277 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: منصور91
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,255 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  کمک ...کمک... فاطمه زهرا 2 1,938 ۱۳۹۱-۸-۱۹، ۰۹:۵۰ عصر
آخرین ارسال: JiLa
  افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,012 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
Rainbow >>ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد<< شما چه فکر میکنید؟ روجا 11 5,619 ۱۳۹۱-۶-۱۰، ۰۳:۴۰ عصر
آخرین ارسال: sharare
  معماران و شهرسازان کلیک کنید!!=>مشکل از کجاست؟ وزارت علوم؟ راه و شهرسازی؟ alireza 14 11,269 ۱۳۹۱-۵-۳۱، ۱۰:۱۸ عصر
آخرین ارسال: sundra
  دوستان در معرفی رشته شهرسازی کمک کنید! Mohsenurbanism 9 5,923 ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۱۲:۵۷ صبح
آخرین ارسال: پریوش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان