امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزمون سوم ایران شهرساز در سال 1391 و دوم برنامه ریزی شهری در حال برگزاری است
سلام

آزمون سوم ایران شهرساز در سال 1391 و دوم برنامه ریزی شهری در حال برگزاری است در صورت بروزهر گونه مشکل از جمله وارد نشدن با نام کاربری و رمز ارسال شده یک پیام کوتاه به شماره 09171388783 بفرستید در حال تغییر نام و رمز عبور هستیم و در صورتی که پیام کوتاه نام کاربری و رمز جدید را دریافت کردید با نام کاربری جدید وارد شوید.
ثبت نام آزمون های ایران شهرساز ادامه دارد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، elham90
سلام نام کاربری(شماره داوطلبی) و رمز جدید در حال ارسال است و تا حداکثر 30 دقیقه آینده ارسال میشود.

پاسخ
برای تمام شرکت کنندگان برنامه ریزی شهری ارسال شد.

برای شرکت کنندگان طراحی شهری هم ارسال میشود.

پاسخ
داوطلبین حتما با نام کاربری جدید وارد شوند و آزمون دهند از آزمون بعدی نام کاربری های قدیمی غیرفعال خواهد شد.

نام های کاربری جدید برای درج رتبه داوطلبین در سایت می باشد.

پاسخ
سلام

با توجه به اینکه تعداد شرکت کننده در آزمون به عدد مناسبی رسیده از الان تراز را فعال کردیم.

شما بعد از زدن نتیجه آزمون و در انتهای سوال و جواب ها چند لحظه صبر کنید تا ترازتون در دروس مختلف حساب شود اگر سرعت اینترنت شما پایین باشد ارور میدهد.

تراز ها با اضافه شدن یک نفر و جواب های داوطلبین تغییر میکند.

بزودی کارنامه جامع هم اضافه میشود.(در دست طراحی)

پاسخ
26 شرکت کننده در روز دوم

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
سلام
من به محض اینکه پایان آزمون رو زدم ارور داد و اصلا نتونستم درصدهامو ببینم، چکار باید بکنم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۷-۳۰، ۱۲:۳۱ صبح)parisa_ur نوشته است: سلام
    من به محض اینکه پایان آزمون رو زدم ارور داد و اصلا نتونستم درصدهامو ببینم، چکار باید بکنم؟

با سلام

وارد سایت آزمون شین و دیدن نتیجه ازمون رو بزنید. می تونید درصداتونو ببینید113
    آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,628 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: hanieh.yas
      نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,376 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,345 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
      2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,009 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: targol.s
      ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 12,923 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: kvahid
      هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,416 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
      آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 20,991 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: samira.n
      آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,513 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
      رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,521 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
      شما در کدام موسسه ثبت نام کرده اید؟ alireza 3 2,440 ۱۳۹۲-۹-۲، ۰۳:۱۴ عصر
    آخرین ارسال: 9123533029

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان