امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در مورد کارگاه شهری 1
سلام دوستان من ترم 1 طراحی شهری هستم
میخواستم در مورد کارگاه شهری این که چه جوری اطلاعات رو بیان کنیم راههنماییم کنید
یه خیابون رو واسه کارم استاد مشخص کرده که یه پارک کنارش -اولش گفته تحلیلش کنید
حالا نمیدونم چی کار کنم دقیق
اگه واسم نمونه کار بزارید ممنون میشم
یا واسم ایمیلش کنید
hasti226600@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
کتاب پاکزاد , راهنمای طراحیش میتونه در زمینه خیابان بهتون کمک کنه
کتابهای توسلی هم برای نمای خیابان
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
مرسی -ولی واسه ارایه نمونه میخوام

پاسخ
سلام نمیدونم رشته کارشناسیتون معمارییه یا شهرسازی ولی تحلیل یک کار معماریه : وقتی به شما یک خیابون دادند و یک پار ک هم کنارش چگونه باید تحلیل بشه این سوال شما است : شما باید ابتدا بیاید خیابونهایی که به این خیابون شما وصل میشن را با علایم خاص از نظر درجه مشخص کنید بعد مییاد موقعیت خیابان نسبت به پارک و چشم اندازها را نسبت به هم بررسی میکنید این کارها را بکنید تحلیل خوبی به دست مییارید ولی انی که من گفتم خلاصه بود در کل سایتت را خوب نگاه کن ببین چی توش میبینی از خودت خط بکش نگو نمیتونم چون اخرش به نتیجه میرسی
وقتی از چشم اندازها حرف میزنم منظورم نماهای ساختمانهای اطراف نسبت به خیابان هم هست

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ممنون دوست عزیز
خیلی لطف کردید

پاسخ
سلام دو تا فایل میزارم. انشاالله که به دردتون بخوره

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   shit2.2.pdf (اندازه: 812.26 KB / تعداد دفعات دریافت: 54)
.pdf   Drawing11111111.pdf (اندازه: 903.46 KB / تعداد دفعات دریافت: 53)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط elham90 ، شاسان
    (۱۳۹۱-۹-۹، ۱۱:۰۵ عصر)hamed mohajeri نوشته است: سلام دو تا فایل میزارم. انشاالله که به دردتون بخوره

سلام 5000 امتیاز بابت کمک به اعضا به شما اهدا شد.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری lofra 3 5,481 ۱۳۹۶-۴-۱۴، ۰۳:۳۹ عصر
    آخرین ارسال: امجدی
      کمک >> کسی مقاله ای در مورد تاثیر مسکن بر سیمای شهری سراغ داره؟!! Ahadrpn 0 1,131 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۰۵:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: Ahadrpn
      درخواست رایگان سلام. کسی در مورد ضوابط و مقررات نوسازی در بافت فرسوده شهر کرمانشاه مطلبی داره ؟ imanataei 0 1,333 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۶:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: imanataei
      مقاله ای در مورد انواع منظر و نگهداری و مدیریت آن ها alireza 0 2,377 ۱۳۹۴-۱-۱۶، ۰۴:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      من مقاله درباره زیبا شناسی شهری به لاتین میخواهم میتونید کمکم کنید؟ alireza 3 2,318 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      درخواست رایگان مقاله در ارتباط با بافت های تاریخی alireza 2 3,075 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۱۲:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: faezeh1372
      تفاوت ترافیک و حمل ونقل شهری، وتاثیر ترافیک بار و ترافیک اطلاعات alireza 0 1,517 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۰۷:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      درخواست رایگان تاثير مكان ساختمان و نقش ان در ساخت و ساز پایدار Brightness 0 1,394 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۱۲:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      درخواست رایگان مقاله اي در مورد يك پروژه اجرا شده كه در آن از روش عقلايي استفاده شده Brightness 0 1,735 ۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۹:۲۲ عصر
      در مورد ابعاد کالبدی و زیست محیطی توسعه پایدار شهری مطالبی دارید ممنون میشم کمک کنید lofra 12 6,972 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۰۸:۰۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان