ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
مقاله در مورد سیمای شهری؟؟؟؟؟؟؟
دوستان یه سری مقاله ی انگلیسی یا فارسی معتبر با موضوع سیمای شهری و مسائل مربوط به اون میخواستم .لطف کنید اگه مقاله و کتابی دارین لینک دانلود رو بذارین.مرسی

آخرین ارسال های من :
2
RE: مقاله در مورد سیمای شهری؟؟؟؟؟؟؟
دوستان عزیز با توجه ب پولی بودن مقالات معتبر فارسی و لاتین اگر کسی مقالاتی در این زمینه داره لطفا در سایت برای استفاده قرار بده واینکه شما ذوست عزیزی ک تقاضای مقاله کردین لطفا سرچ کنید و با ارائه لینک اسم موضوع و نویسنده در تاپیک زیر درخواست بدین دوستانی ک دسترسیشون بازه براتون دانلود کنند موفق باشید..
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1057

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza ، soheilarch ، dely_sh ، 0RKIDEH
3
دوستان اگه کسی مقاله و کتاب در موضوع جداره (منظر.سیما)شهری داره و از سایتاییی مثل sciencedirect دانلود کرده لطف میکنه اینجا بذاره؟!!

4
سلام
من یک مقالهبا عنوان Architecture and engineering students’ evaluations of house façades:
Preference, complexity and impressiveness
دارم که استادم داده
به دردتون میخوره؟

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: soheilarch ، elham90
5
(1391-8-3، 08:21 عصر)saminta نوشته است:  سلام
من یک مقالهبا عنوان Architecture and engineering students’ evaluations of house façades:
Preference, complexity and impressiveness
دارم که استادم داده
به دردتون میخوره؟
به نظر موضوش مرتبط باشه اگه در مورد منظر شهری صحبت کرده ممنون میشم اپلود کنین.

6
http://www.civilica.com/Paper-OMIK03-OMIK03_019.html
این رو کسی میتونه دانلود کنه؟+مقاله های شبیه به این؟

7
(1391-8-4، 10:22 صبح)soheilarch نوشته است:  http://www.civilica.com/Paper-OMIK03-OMIK03_019.html
این رو کسی میتونه دانلود کنه؟+مقاله های شبیه به این؟
کسی این رو نمیتونه دانلود کنه؟!!!!!!

8
[attachment=10296]
(1391-8-2، 11:03 عصر)soheilarch نوشته است:  دوستان یه سری مقاله ی انگلیسی یا فارسی معتبر با موضوع سیمای شهری و مسائل مربوط به اون میخواستم .لطف کنید اگه مقاله و کتابی دارین لینک دانلود رو بذارین.مرسی

سلام:مقاله حاضر تحت عنوان فضاهای شهری تقدیم نمودم که امید است مفید و مورد استفاده باشد:محمد تخم کاری

.doc   مقاله فضاهای شهری.doc (اندازه: 200 KB / تعداد دفعات دریافت: 254)

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: .Utopia ، elham90 ، dely_sh ، alireza ، soheilarch
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  مقاله تغییر کاربری اراضی saharava 612 1395-1-22، 12:43 صبح
آخرین ارسال: saharava
  کمک >> کسی مقاله ای در مورد تاثیر مسکن بر سیمای شهری سراغ داره؟!! Ahadrpn 346 1394-10-12، 05:10 صبح
آخرین ارسال: Ahadrpn
  درخواست رایگان سلام. کسی در مورد ضوابط و مقررات نوسازی در بافت فرسوده شهر کرمانشاه مطلبی داره ؟ imanataei 488 1394-5-7، 06:15 عصر
آخرین ارسال: imanataei
  مقاله ای در مورد انواع منظر و نگهداری و مدیریت آن ها alireza 1,450 1394-1-16، 04:22 عصر
آخرین ارسال: alireza
  من مقاله درباره زیبا شناسی شهری به لاتین میخواهم میتونید کمکم کنید؟ alireza 1,227 1393-11-7، 09:29 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست رایگان مقاله در ارتباط با بافت های تاریخی alireza 2,324 1393-10-24، 12:31 صبح
آخرین ارسال: faezeh1372
  تفاوت ترافیک و حمل ونقل شهری، وتاثیر ترافیک بار و ترافیک اطلاعات alireza 1,167 1393-10-19، 07:21 عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست رایگان مقاله اي در مورد يك پروژه اجرا شده كه در آن از روش عقلايي استفاده شده Brightness 1,343 1393-9-24، 09:22 عصر
آخرین ارسال: Brightness
  در مورد ابعاد کالبدی و زیست محیطی توسعه پایدار شهری مطالبی دارید ممنون میشم کمک کنید lofra 5,060 1393-9-22، 08:07 عصر
  درخواست رایگان مقاله nazanin.hamid 866 1393-9-9، 11:10 عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  کسب و کار اینترنتی 11 دقیقه‌ی پیش mtr mtr گفتگوی آزاد
  طراحی سایت 14 دقیقه‌ی پیش mtr mtr گفتگوی آزاد
  تاثیر ربات های گوگل در سئو سایت دیروز jeyloon jeyloon گفتگوی آزاد
  متوسط هزینه زندگی دانشجویی 2-28 dariush60 saeid1989 زندگی در اوکراین
  تعداد 20 شیت برنامه ریزی شهری 2-22 amirurban zeinabmousavi جزوات
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می ... 2-21 alireza nassi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  درخواست رایگان  طرح تفصیلی کامل منطقه 7 تهران 2-20 naeim_akbarpoor Fbh طرح تفصیلی شهرهای ایران pdf
  دانلود معماری پایدار - PDF 2-19 atelieahjam ratin مقالات فارسی
  ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 2-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 2-13 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 2-13 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  خبر ویژه  لغو مصوبه کمسیون هم ارزی توسط هییت عمومی دیوان عدالت 2-12 maravia1979 maravia1979 سوالات
  دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری شهرسازی آزاد 1396 2-7 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
  آمار کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
  پکیج کلاسی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم(تحلیلی تشریحی) برنامه... 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل