امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا تو انتخاب موضوع بهم کمک کنید
سلام دوستان من برای درس سمینار مسائل شهری باید یه مسئله شهری کالبدی رو ارائه بدم که حتما کالبدی باشه و به مسائل اجتماعی ربطی نداشته باشه،لطفا ازتون میخوام اگه میتونید بهم تو انتخاب موضوع کمک کنید
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۱-۸-۴، ۱۲:۴۰ عصر)haydariyan نوشته است: سلام دوستان من برای درس سمینار مسائل شهری باید یه مسئله شهری کالبدی رو ارائه بدم که حتما کالبدی باشه و به مسائل اجتماعی ربطی نداشته باشه،لطفا ازتون میخوام اگه میتونید بهم تو انتخاب موضوع کمک کنید

کالبدی اقتصادی هم میشه ؟7
قیمت زمین و مسکن
فاضلاب و آب های سطحی
نمای ساختمان ها
ترافیک
فرم بافت شهری و شکلگیری آن
جایگاه بازار و اثرگذاری روی کالبد شهر
کالبد شهر و به کارگیری انرژی های سبز و نوین
و......1
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
ممنون مهندس که زحمت کشیدید و موضوع پیشنهاد دادید، استادمون گفته باید حتما جنبه کالبدی داشته باشه نه اجتماعی ،اقتصادی و ...در ضمن به حمل ونقل وترافیک ربطی نداشته باشه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سلام.میشه لطفا بگید چطور میتونم سه بعدی در ارشی کد رو ببرم توی اتوکد ؟ atelieahjam 0 1,115 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  موضوع قرارداد تیپ12 چیست؟فرآیند تهیه طرح جامع؟ alireza 1 2,403 ۱۳۹۳-۱۱-۲۰، ۱۰:۲۰ عصر
آخرین ارسال: atn_ftm
  سوالات كنكور سالهاي 80 تا 85 برأي أرشد معماري را نياز دارم ، لطفا alireza 2 2,449 ۱۳۹۳-۱۰-۲، ۱۱:۵۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  من میخواستم مرحله دوم برنامه ریزی تو سازمان سنجش ثبت نام کنم اما اصلا نمی تونم پیدا ک alireza 1 1,101 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۰۳:۵۲ عصر
آخرین ارسال: ehsan7550
Exclamation محاسبه قوس(کمک فوری) serafina 3 1,878 ۱۳۹۲-۱۱-۲، ۱۰:۲۳ صبح
آخرین ارسال: serafina
  دوستان برنامه ریزی شهری کمک کنید .....؟؟؟ kiana7822 5 2,651 ۱۳۹۲-۱۰-۱۰، ۰۲:۰۵ عصر
آخرین ارسال: امير سويزي
  کمک در کاریری زمین و حمل ونقل برنامه ریزی شهری میریاما 1 1,561 ۱۳۹۲-۹-۲۲، ۱۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: میریاما
  کارشناسی شهرسازی تو دانشگاه شما چند واحده؟ 13-12 5 3,231 ۱۳۹۲-۸-۱۹، ۱۱:۵۴ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  کمک... اندیشه های فارابی ؟؟؟ rezvan87 1 1,883 ۱۳۹۲-۷-۲۹، ۱۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  درخاوست کمک و راهنمایی imanataei 0 848 ۱۳۹۲-۷-۲۵، ۱۲:۲۷ صبح
آخرین ارسال: imanataei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان