امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پس از یک سال انتظار ، شهرداری های خراسان شمالی نیروهای آزمون استخدامی رو پذیرفتند
(۱۳۹۱-۸-۶، ۰۳:۵۴ صبح)dementor نوشته است: سلاممن هم از طرف تمام دانشجویان ئانشگاه پیام نور بهتون تبریک میگم و همینطور از تموم زحماتی که برای ما کشیدین بسیار ممنونم امیدوارم در تمام مراحل زندگیتون موفق و پیروز باشین.

سلام ممنون از لطفتون. انشا الله شرایطی پیش بیاد که بشه باز هم باهاتون کلاس داشته باشم
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
(۱۳۹۱-۸-۵، ۰۹:۰۶ عصر)parasto_gh نوشته است: ممنون مهندس aramo، دقیقاً شما به نکته مهمی اشاره کردید. راستی شما در شهرداری کار کردید؟
شهرداری نیاز به تغییرات زیادی داره خیلی خوب شده در این چند آزمون اخیر نیروهای متخصص وارد شدن امیدوارم در آینده بهتر بشه نخیر در شهرداری نبودم اما شناخت تقریبا خوبی از شهرداری دارم قبلا مشاوره کار کردم و با تعدادی شهرداری و کارمندانش در ارتباط بودم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
من هم امیدوارم که همه چیز تو شهرداری ها سر جای خودش باشه و نه وارونه

پاسخ
از قدیم گویند کار را بده به کاردان شهر رو بده به شهرساز
اگه این کارو بکنی شهرها میشه گلستان
آخرین ارسال های من :

يك روز رسد ، شادي به اندازه ي كوه

يك روز رسد ، غمي به اندازه ي  دشت

افسانه زندگي چنين است عزيز

در سايه كوه بايد از دشت گذشت
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
نه بابا این جوریا هم نیست، اولاً اوضاع شهرداری ها خرابتر از اونیه که فکرشو بکنی. ثانیاً کارایی تو شهرداری از من می خوان که احتیاجی به سواد شهرسازی نداره. کلاً از پایه خرابه. و اونا هم می خوان مارو در همون مسیر اشتباهشون بکشونن، وقتی هم باهاشون مخالفت می کنی بهت انگ کاربلد نبودن و بی سوادی میزنن.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه کامل از نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها همراه با پاسخ و جزوات مربوطه MHAKBARI 14 17,237 ۱۳۹۴-۱۱-۲، ۰۵:۲۹ عصر
آخرین ارسال: jamill
Rainbow نتايج آزمون استخدامي تيرماه 92 شهرداريهاي 8 استان اعلام شد .Utopia 0 14,538 ۱۳۹۲-۷-۲۰، ۰۴:۰۱ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  استخدام استانداریها سال 91 (دستگاههای اجرایی استانها) aramo 22 13,503 ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۸:۰۵ صبح
آخرین ارسال: deltaban
  اطلاعیه جدید درباره آزمون استخدامی شهرداری ها .Utopia 30 15,906 ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۸:۰۰ صبح
آخرین ارسال: deltaban
  دو کتاب خوب احکام برای مصاحبه و آزمون استخدامی aramo 0 20,210 ۱۳۹۱-۸-۱۷، ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: aramo
  **جزوه مهم قانون شهرداری برای آزمون شهرداری ها** aramo 0 3,563 ۱۳۹۱-۷-۲۳، ۰۸:۱۷ عصر
  شروع ثبت نام استخدام شهرداری کشور سال ۹۱ FaTyJo0oN 5 4,184 ۱۳۹۱-۶-۴، ۰۵:۳۷ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  کیا آزمون استانداری شرکت کردند؟ aramo 11 7,622 ۱۳۹۱-۵-۳، ۰۷:۳۱ عصر
Rainbow سامانه شکایت به نتایج آزمون استخدامی شهرداریها niloofar83 6 5,708 ۱۳۹۱-۴-۲، ۱۰:۳۵ صبح
آخرین ارسال: niloofar83
Star قبول شدگان مرحله اول آزمون استخدامی شهرداریهای 4 استان کشور (مهر 90) الان سرکارند؟ niloofar83 7 6,639 ۱۳۹۱-۳-۲۶، ۰۷:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان