امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پس از یک سال انتظار ، شهرداری های خراسان شمالی نیروهای آزمون استخدامی رو پذیرفتند
(۱۳۹۱-۸-۵، ۱۲:۳۱ عصر)parasto_gh نوشته است: سلام. این اتفاق خوب که بالاخره بعد از یکسال من در شهرداری استخدام شدم برای خودم بسیار خوشایند بود. و چون می دونم شهرسازان زیادی مثل من منتظر رخداد چنین اتفاقاتی در شهرداری ها هستند لازم دونستم به همه دوستان این خبر خوب رو بدم.
آزمون شهرداری های خراسان شمالی به همراه 3 اتان دیگه، 22 مهر ماه سال 1390 برگذار شد. و در تاریخ 1 آبان 1391، یعنی دقیقاً 1 سال و 8 روز بعد نیروهای خودش رو استخدام کرد.
بله من از 1 آبان در شهرداری مشغول به کار شدم. بدون هیچ پارتی بازی و بدون هیچ تقلبی.
باورش کمی سخته، اما بالاخره اتفاق افتاد.

خیلی تبریک پرستو جان .113 شهرداری مشهدم یکی از بچه های عمران بجنورد قبول شده امیدوارم موفق باشی و بقیمونم بلاخره یه جا استخدام شیم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط parasto_gh

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: پس از یک سال انتظار ، شهرداری های خراسان شمالی نیروهای آزمون استخدامی رو پذیرفتند - توسط a_z - ۱۳۹۱-۸-۵، ۱۲:۳۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه کامل از نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها همراه با پاسخ و جزوات مربوطه MHAKBARI 14 17,265 ۱۳۹۴-۱۱-۲، ۰۵:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: jamill
    Rainbow نتايج آزمون استخدامي تيرماه 92 شهرداريهاي 8 استان اعلام شد .Utopia 0 14,543 ۱۳۹۲-۷-۲۰، ۰۴:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: .Utopia
      استخدام استانداریها سال 91 (دستگاههای اجرایی استانها) aramo 22 13,533 ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۸:۰۵ صبح
    آخرین ارسال: deltaban
      اطلاعیه جدید درباره آزمون استخدامی شهرداری ها .Utopia 30 15,923 ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۸:۰۰ صبح
    آخرین ارسال: deltaban
      دو کتاب خوب احکام برای مصاحبه و آزمون استخدامی aramo 0 20,237 ۱۳۹۱-۸-۱۷، ۰۷:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: aramo
      **جزوه مهم قانون شهرداری برای آزمون شهرداری ها** aramo 0 3,566 ۱۳۹۱-۷-۲۳، ۰۸:۱۷ عصر
      شروع ثبت نام استخدام شهرداری کشور سال ۹۱ FaTyJo0oN 5 4,193 ۱۳۹۱-۶-۴، ۰۵:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN
      کیا آزمون استانداری شرکت کردند؟ aramo 11 7,644 ۱۳۹۱-۵-۳، ۰۷:۳۱ عصر
    Rainbow سامانه شکایت به نتایج آزمون استخدامی شهرداریها niloofar83 6 5,724 ۱۳۹۱-۴-۲، ۱۰:۳۵ صبح
    آخرین ارسال: niloofar83
    Star قبول شدگان مرحله اول آزمون استخدامی شهرداریهای 4 استان کشور (مهر 90) الان سرکارند؟ niloofar83 7 6,644 ۱۳۹۱-۳-۲۶، ۰۷:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان