امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست :ملزومات طراحی دانشگاه ها مثل سرانه،لزومات هم جواری با کدام کاربری ها و شبکه
سلام به همه دوستان.... .
کسی راجه به ملزومات طراحی دانشگاه ها مثل سرانه،لزومات هم جواری با کدام کاربری ها و شبکه های حمل و نقل اطلاعاتی داره؟؟؟خواهش میکنم هرچی سریعتر کمکم کنید
یک دنیا ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
درود بر شما
دوست عزیز شما با مراجعه ب کتاب برنامه ریزی شهری اسماعیل شیعه و همچنین کتاب حبیبی میتونید سازگاری و ناسازگاری کاربری ها و همچنین سرانه ها رو از اون کتاب ها استخراج کنین
موفق باشید...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، .Utopia ، yaser seraj

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پرسش در مورد اعتبار ژورنالها و کنفرانس ها masoudrom 0 634 ۱۳۹۴-۷-۱۶، ۰۶:۴۱ عصر
آخرین ارسال: masoudrom
  تفاوت واحدهای مختلف دانشگاه ازاد تهران E.Y.I 7 3,779 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۵۳ عصر
آخرین ارسال: elahe seyedtaghia
  سوالات دکتری تخصصی رشته معماری سال های 90 94"مربوط به دانشگاه آزاد alireza 0 1,071 ۱۳۹۴-۵-۲، ۱۱:۰۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شماره تلفن کارشناس گروه و گروه طراحی شهری دانشگاه آزاد زنجان رو می خواستم....یا اگه ک alireza 0 1,924 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۱:۳۱ صبح
  پاسخ تشریحی سالهای 91/92/93 طراحی شهری alireza 2 2,882 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: saharava
  مولفه های موثر بر نقش نما و جداره ها در ارتقاء خوانایی خیابانها در منظر شهری alireza 0 1,811 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۶:۴۲ عصر
  درخواست رایگان سوالات دکتری دانشگاه آزاد با جواب مربوط به سال 91 تا 93 alireza 0 1,055 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۱۱:۳۶ صبح
  ثبت نام دانشگاه آزاد تا آخرآذر 93 هست؟ alireza 2 2,051 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۲:۰۶ صبح
  درخواست رایگان درخواست شرح خدمات طرح های راهبردی ساختاری imanataei 4 2,766 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۴:۲۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  استاندارد شعاع کاربری محله طبق استاندارد برنامه ریزی آمریکا و آلمان در یک منطقه leila 0 1,201 ۱۳۹۳-۳-۲۸، ۱۰:۳۲ عصر
آخرین ارسال: leila

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان